Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

320 vs 321 vs 372

  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

320 - zachowuje prostotę formy (co można jeszcze powiekszyc chowając gmt), która można urozmaicić pokazujac gmt. Oraz posiada wskaźnik rezerwy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To straszne, ale ten 320 mi sie dosc podoba :) .

 

Musze sobie czym predzej kupic day-date jako odtrutke :) .


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

320 - ma wszystko co trzeba i tarczy nie zasmieca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos na 320.

 

Z innej beczki, czy 312 ma także od wewnątrz wskaźniek rezerwy chodu tak jak 320?


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

321 - najciekawsza i najładniejsza

320 - nudna

372 - brak szafirowego szkła to porażka. Nie wiem kto wpadł na tak idiotyczny pomysł ale biorąc pod uwagę że to nawiązanie do tradycji to niech będzie. Nie zmienia to faktu że to zegarek do gabloty a nie na rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

320 - nudna

mi ta nudna najbardziej by pasowała :) , 321 niby fajna, ale jak dla mnie już trochę za dużo się dzieje w tym zegarku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
372 - brak szafirowego szkła to porażka. Nie wiem kto wpadł na tak idiotyczny pomysł...

A tego nie rozumiem. Wielu zarzuca temu Pamowi, ze szklo nie szafirowe a Omega Speedmaster to co? Tez ma wersje z hesalitem nawiazujacym do historii i tutaj juz nikt sie nie dziwi :)

 

Nie zmienia to faktu że to zegarek do gabloty a nie na rękę.

Dlaczego? Wyglada przepieknie :)

post-25547-0-53218800-1331834781.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda rzeczywiście imponująco, ale do stroju formalnego nie pasuję wogóle.


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej rączce wygląda jak budzik, ale zgodzę się, że piękny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hrhrhr nie wiem czemu, ale przypomina mi budzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

321 odpada. Pozostaje kwestia 320 czy 372...

 

Ciężki to będzie wybór.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plexi i brak wskazówki sekundy za ponad 10k ?? : ) ...sorki ale brałbym 320. Jest dużo ładniejszy.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito1 - przy Twojej rece nie zastanawialbym sie ani chwili :)

Niewielu spotkasz z nim na lapie, a to fajnie miec cos, czego tlumy nie nosza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plexi i brak wskazówki sekundy za ponad 10k ?? : ) ...sorki ale brałbym 320. Jest dużo ładniejszy.

 

Dokładnie , dla mnie to też jakaś pomyłka . Speedyego można mieć mniej niż 10k , a pama 372 za 30k . Rozumiem , że tradycja , że vintage, ale jak dla mnie nie za taką kasę. Zegarek może i dobry, dla bogacza do kolekcji , do oglądania i ewentualnie na szczególne okazje. Na powyższej fotce wygląda to jak zegar ścienny, jak dla mnie jedynie kupa śmiechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może poprostu jest to zegar dla ludzi o większym nadgarstku.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , dla mnie to też jakaś pomyłka . Speedyego można mieć mniej niż 10k , a pama 372 za 30k . Rozumiem , że tradycja , że vintage, ale jak dla mnie nie za taką kasę. Zegarek może i dobry, dla bogacza do kolekcji , do oglądania i ewentualnie na szczególne okazje. Na powyższej fotce wygląda to jak zegar ścienny, jak dla mnie jedynie kupa śmiechu.

 

Dobrze to ująłeś. Ten zegarek powstał właśnie dla "bogacza do kolekcji" a takich na zachodzie nie brakuje.

 

Nad speedmasterem sam się zastanawiam, ale nie mogę na razie przełknąć braku stop sekundy w zegarku za blisko 10k.


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możemy się skupić na pomocy w wyborze a nie pisaniu bzdur dla kogo jest ten zegar ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze rozsądnie będzie przymierzyć 372 i wtedy podjąć decyzje.


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości- jaka jest orientacyjnie różnica w cenie?

 

 

320 i 321 oscylują koło 8k$ , a 372 około 10K$

thanks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możemy się skupić na pomocy w wyborze a nie pisaniu bzdur dla kogo jest ten zegar ?

w czym tkwi problem ? mam prawo jak i reszta wyrazić swoją opinię/zdanie i tak też uczyniłem, więc z szacunkiem proszę.

 

ricardo216 , 320 i 321 oscylują koło 8k$ , a 372 około 10K$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na 320, bo na zdjęciach wygląda pięknie a i wielkość jest znośna.

Jednak decyzję na Twoim miejscu podjąłbym dopiero po teście nadgarstkowym.

Sam jestem ciekaw jak PAM się prezentuje na żywo. Będę w Jansenie pod koniec kwietnia i wreszcie sam zobaczę czy PAM na żywo powala.

Zazdroszczę dylematu.

PS. A co z Radiomirem?


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Któryś z Radomirów możliwe, że będzie brany pod uwagę w przyszłym roku, choć nie jest to pozycja obowiązkowa.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czym tkwi problem ? mam prawo jak i reszta wyrazić swoją opinię/zdanie i tak też uczyniłem, więc z szacunkiem proszę.

 

Wybacz kolego, ale pisanie, że jest to zegar dla bogaczy jest dla mnie wielutną bzdurą. To, że stać mnie na różnego rodzaju zachcianki nie oznacza, że jestem jakimś tam jak to określiłeś "bogaczem" - nie lubie tego określenia a koło prawdziwych "grubasów" to ja nawet nie stałem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.