Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

carlito1

320 vs 321 vs 372

43 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Panowie, odrzuciłem już wcześniej 321 jak i 372. Pozostaje kwestia 320 czy 233 :rolleyes:

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Którego nie wybierzesz i tak będziesz ciągle myślał, że mogłeś wziąć inny.

Wydaje się, że głosowanie wyłoniło faworyta, ale jeśli nadal nie jesteś zdecydowany, to bierz tańszy. Jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać :rolleyes:

Pozdrawiam, Mirek

Racja. Ale ta rezerwa i wypukłe szkiełko... :rolleyes:

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Jak dla mnie to 320. Mirosuaw dobrze powiedział...

Robert

" rozsądek mówi stop....ale serce wie lepiej..." :rolleyes:

" tylko Seiko " Damian

233 - to jest wg mnie jeden z najlepszych Pamow.

Nie dosc, ze swietny ksztalt, nie dosc, ze swietne komplikacje i inhouse, to jeszcze idealna wielkosc.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.