Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wojtekimarco

zegarek dla żony

Rekomendowane odpowiedzi

Czas kupić coś fajnego dla żony, ale zadanie niestety przerasta moją znajomość świata zegarków, dlatego zwracam się o pomoc do Szanownych Forumowiczów.

Zegarek ma być klasyczny, najlepiej w różowym złocie, tarcza brązowa lub w jakimkolwiek innym, nieidentyfikowalnym dla faceta kolorze (biała odpada), w rozmiarze 30-34 mm.

 

Z męskich zegarków, w stylu, który jest dla mojej małżonki ideałem, są poniższe egzemplarze Moserów:

post-31721-0-16824000-1331835626.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-31721-0-94380000-1331835627.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Piękne :lol:

 

Myślałem, że się wymigam proponując małżonce następujące Glashutte:

post-31721-0-36406100-1331835629.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Ale, po pierwsze okazał się za duży, po drugie złoto było mało różowe.

 

Beret, impas itd. i poza tym, głupio kupić coś dla siebie.

 

Więc jeśli macie jakiekolwiek propozycje - z góry wielkie dzięki.

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, co prawda mężczyźni o pieniądzach nie rozmawiają, niemniej - w jakim budżecie planujesz się zmieścić? Tak pi razy drzwi? Chętnie pobawię się w szukanie, ale dobrze byłoby wiedzieć, czy ono ma sens.

Żonie należy pogratulować męża :lol:


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wymogiem jest rozmiar max 34mm to przychodzi mi na myśl to:

42563342051001-30.jpg

A może coś w bardziej fikuśnym kształcie? :lol:

5d3b5094cb299d243930b13483f2b57a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beret, impas itd. i poza tym, głupio kupić coś dla siebie.

 

Nie rozumiem takiego podejścia pod tytułem "koncert życzeń". Jak to ma być prezent, to nie ma wybrzydzania, a jak nie prezent, to kobieta to nie duże dziecko, żeby jej energia ograniczała się tylko do "chcenia". Ściągnij katalogi tego, co uważasz za wartościowe, doradź, a potem niech sama wybiera z tego, co jest.

Jestem ogromnie ciekawy, czy jak ma kupić nową torebkę, to też tylko "chce", czy sama biega po sklepach i przebiera :o

Sam sobie robisz problem przez taką "politykę" :)

A żona znacznie bardziej polubi zegarek, w którego wybór się zaangażuje. Dokładnie tak, jak my tutaj, na tym forum :lol:


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, co prawda mężczyźni o pieniądzach nie rozmawiają, niemniej - w jakim budżecie planujesz się zmieścić? Tak pi razy drzwi? Chętnie pobawię się w szukanie, ale dobrze byłoby wiedzieć, czy ono ma sens.

Żonie należy pogratulować męża :lol:

Budżet w okolicach Glashutte, czyli 13KPLN, traktowany elastycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem takiego podejścia pod tytułem "koncert życzeń". Jak to ma być prezent, to nie ma wybrzydzania, a jak nie prezent, to kobieta to nie duże dziecko, żeby jej energia ograniczała się tylko do "chcenia". Ściągnij katalogi tego, co uważasz za wartościowe, doradź, a potem niech sama wybiera z tego, co jest.

Jestem ogromnie ciekawy, czy jak ma kupić nową torebkę, to też tylko "chce", czy sama biega po sklepach i przebiera :o

Sam sobie robisz problem przez taką "politykę" :)

A żona znacznie bardziej polubi zegarek, w którego wybór się zaangażuje. Dokładnie tak, jak my tutaj, na tym forum :lol:

Cóż, mijasz się z realiami, u mnie w domu to ja "znam się na zegarkach", a żona nie bardzo, a temat, u mnie wałkowany jest od dłuższego czasu: dlaczego zegarków klasycznych dla facetów jest dużo, a dla kobiet wszystko wygląda jak biżuteria Dody.

Dlatego proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mijasz się z realiami, u mnie w domu to ja "znam się na zegarkach", a żona nie bardzo, a temat, u mnie wałkowany jest od dłuższego czasu: dlaczego zegarków klasycznych dla facetów jest dużo, a dla kobiet wszystko wygląda jak biżuteria Dody.

Dlatego proszę o pomoc

 

Wojtku, kobietom w znacznie większym stopniu niż mężczyznom, sprawia przyjemność WYBIERANIE, a nie samo POSIADANIE. Jeślibyś inteligentnie skłonił swoją Kobietę do tego pierwszego, to miałaby dużo frajdy a i docelowy zegarek lepiej by się jej kojarzył. I ma to niewiele wspólnego z tym, kto się na czym zna. I to chciałem przekazać.

A zegarki wyglądają tak, jak kobiety chcą, żeby wyglądały. Zwróć uwagę, że Twoja Żona określiła dokładnie w ten sposób zegarek dla siebie - przez wygląd, a nie przez zawartość. Nie wiem, czy jest większy sens z tym podejściem walczyć.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego ciągniesz ten OT, myślę, że jako znawca natury kobiecej powinieneś założyć osobny temat w jaki sposób facet powinien kupować prezent dla kobiety.

A tutaj proszę jednak o pomoc w znalezieniu klasycznego zegarka i tyle.

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtekimarco co to jest za zegarek w pierwszy poście- pierwszy obrazek. Wygląda genialnie! Nie mam słów do opisania tego cudownego wyglądu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TomASH dzięki za propozycje, ale omega odpada, a Da Vinci wydaje mi się, że jest duży (34 to on ma ale na linii 3-9)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.