Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Panerai vs Corum

  

91 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

post-27475-0-52702100-1331836150.jpg<

post-27475-0-18442500-1331836148.jpg

post-27475-0-35265400-1331836149.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corum chrono, bo lubię chrono ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Corum.ladniesze.Panerai ma GMT i to jest duzy plus.ale wole Corum.sa super. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi jest super, ale jeśli miałbym wybrać to Panerai za to, że jest jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny, oryginalny i nie sposób pomylić go z niczym innym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz Coruma, to Panerai i tak bedzie się cały czas plątał w głowie... tak więc wybór jest prosty ;) Pam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko PAM za historie i trzymanie sie designerskiej tradycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Michał, prześladuję Cię ten Pam ,chociaż z tego co pamiętam, nie powiedziałeś co ostatnio zakupiłeś...

Moim zdaniem Pam może się podobać ma "czyste linie, natomiast Corum hmm gdyby był tańszy sam bym się nad nim zastanawiał. Pociąga mnie w nim jego "inność" dlatego postawiłem na Corum-a


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAM , bo jest bardziej męski i to ulubiony zegarek Rambo ;)


"Musisz zaakceptować ewentualność, że Bóg cię nie lubi, nigdy cię nie chciał i prawdopodobnie cię nienawidzi" Tyler Durden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Michał, prześladuję Cię ten Pam

To prawda, Panerai mnie urzekł już jakiś czas temu, a Corum mnie bierze od niedawna. W Corumie mi się bardzo podoba surowy styl koperty jak i fenomenalna tarcza (indeksy itd)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch wybrałbym Pama tylko dlatego że w/g mnie Corum przeczy jakkolwiek rozumianej estetyce...

dla mnie forma koperty jest wybitnie ordynarna i pisze to pomijając względy zegarmistrzowskie, sama estetyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez dwóch zdań CORUM...Seafender 46 Dive

 

po 1 za kapitalny design, świetne wykonanie, świetny feel na ręku, i za markę

 

po 2 za to....że nie lubię PAMÓW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przypominam żeby prócz udziału w ankiecie na zasadzie kropkowania, podpierać swój głos postem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzyłem o Panerai (w sumie jakimkolwiek), póki nie zobaczyłem Corum w chrono+data ;)

Wstrzymuję się od głosu do momentu kiedy także stanę przed taką decyzją ;)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzyłem o Panerai (w sumie jakimkolwiek), póki nie zobaczyłem Corum w chrono+data ;)

A więc mnie rozumiesz ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corum! ;)

 

Za super indeksy i kopertę budzącą respekt jak niegdyś potężne pancerniki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Pam. Corum, choć wizualnie wspaniałe niestety szybko się nudzą i strasznie tracą na wartości.

Czy nikt nie bierze również pod uwagę faktu, że w Corum jest zmodyfikowana ETA (Valjoux)??? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch zegarków - PAM. Niestety, nie potrafię uzasadnić w logiczny sposób tego wyboru. Czasem tak się zdarza, prawda?


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup w końcu tego Pama! ;) A najlepiej kup na bransolecie, którą mi sprzedasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie CORUM !

 

Dodatkowa komplikacja chronografu jest tutaj atutem.

Ciekawy kształt koperty dodatkowy plus ;)

Firma zacna i nie tak rozpoznawalna jak Penerai.

 

Nie zastanawiałbym się ani chwili i brał Coruma ;)

 

Zazdroszczę Ci, ze możesz wybierać w tak cudnych zegarkach !


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na detale, ich wykonanie i subtelność zdecydowanie PAM, patrząc na całość zdecydowanie CORUM Chrono.

Poza tym z tego co pamiętam to jesteś Michale zacnej postury, przez co tym bardziej CORUM Chrono :)

nie sposób sie jednak nie zgodzić z tym, że Pam i tak kiedyś do Ciebie trafi :blink: i życze by nie rozczarował nie zweryfikował tak brutalnie wyobrażeń jak w moim przypadku :D


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był Toba to definitywnie PAM. Ten zegarek nie daje Ci spokoju więc cokolwiek byś kupił to i tak za chwilę pojawi się tu kolejna ankieta z Pamem i czymś innym do wyboru.

 

Corum robi świetne niepowtarzalne zegarki ale ten zupełnie do mnie nie przemawia.

 

Podsumowując bierz pan PAMa bo spokoju nie będziesz miał nigdy : )


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito powiedz prawdę, musisz wybierać? cool.gif


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie potrafię uzasadnić w logiczny sposób tego wyboru. Czasem tak się zdarza, prawda?

Oczywiście. Również czasami tak mam :D

 

i życze by nie rozczarował nie zweryfikował tak brutalnie wyobrażeń jak w moim przypadku :)

To akurat mi nie grozi - mierzyłem ten zegarek razy kilka i za każdym razem wydaje mi się piękniejszy :blink:

 

Carlito powiedz prawdę, musisz wybierać?

Nie bardzo rozumiem... ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zagłosowałem na PAMa, abyś wreszcie go kupił, a nie wyszukiwał mu kolejnych konkurentów. Chcesz go w końcu, czy nie Michale? Bo jak ja bym chciał PAMa nie robiłbym ankiety, tylko go kupił. Oczywiście dizajnersko Corum go rozkłada na łopatki, ale na przestrzeni czasu przegra z nim i to bardzo. 320 to piękno i prostota. Nieprzekombinowany i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.