Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Panerai vs Corum

  

91 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Corum urzeka kształtem


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnienie jest proste. Panerai jest zegarkiem tak charakterystycznym, że wygląda jak własna podróba. To LEGENDA. Po prostu gdybym go założył, musiałbym sam o sobie opowiadać dowcipy. Corum w wersji Small second jest na większym luzie. Ale ma równie wiele charakteru. To po prostu nowszy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnienie jest proste. Panerai jest zegarkiem tak charakterystycznym, że wygląda jak własna podróba. To LEGENDA. Po prostu gdybym go założył, musiałbym sam o sobie opowiadać dowcipy.

 

Nie bardzo rozumiem...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem...

 

Dla mnie ten zegarek jest stylowo zbyt ciężki. Dopiero teraz, po zastanowieniu, dostrzegam problem noszenia tego zegarka. Chyba trudniej go dzisiaj nosić niż Rolexa.

Przez ciężar swojej legendy. Uświadomiłem sobie, iż nosząc PAMa, stereotypowo, albo się jest bardzo zamożnym , albo się jest badaczem morza albo się ma kompleks małego. Wydaje mi się, że przez swoją rozpoznawalność i -zdaje się - zdjęcie ze Sly Stallone, jest on uważany, podobnie jak Porsche cabrio - za kompensację małego. Pisał o tym kiedyś Clarkson. I nie pomaga tłumaczenie, że to po prostu fajne porsche czy fajny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybieram Corum-bardziej męski,taki macho,masywny i sportowy,ma śwój wyjątkowy i niecodzienny styl i charakter.Panerai do mnie po prostu nie przemawia...


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten zegarek jest stylowo zbyt ciężki. Dopiero teraz, po zastanowieniu, dostrzegam problem noszenia tego zegarka. Chyba trudniej go dzisiaj nosić niż Rolexa.

Przez ciężar swojej legendy. Uświadomiłem sobie, iż nosząc PAMa, stereotypowo, albo się jest bardzo zamożnym , albo się jest badaczem morza albo się ma kompleks małego. Wydaje mi się, że przez swoją rozpoznawalność i -zdaje się - zdjęcie ze Sly Stallone, jest on uważany, podobnie jak Porsche cabrio - za kompensację małego. Pisał o tym kiedyś Clarkson. I nie pomaga tłumaczenie, że to po prostu fajne porsche czy fajny zegarek.

:lol::D

 

Pozwól prosze, że pozostawie to bez komentarza.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corum tylko taki:

lucifer.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 na Panerai

A ten Corum powyżej jest paskudny.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos na Corum za fajny kształ koperty. Jeżeli chodzi o Pam'a to wersja GMT zupełnie do mnie nie trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corum tylko taki:

 

 

sekundnik faktycznie ma fajny, miota nim jak szatan :lol:


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panerai, nietuzinkowy i elegancki


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie, ze kolega juz wybral? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mieć taki wybór :) Ja wybrałbym zdecydowanie 320! To najładniejszy PAM wśród PAMów. Moje zegarkowe marzenie(jedno z licznych B) ). Nawet sekundy bym się tu nie zastanawiał. 320 rules :)


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamy proste z wygladu.Najgorsze że tych i tych dużo podróbek obydwa rasowe bardziej podoba mi się Corum i stawiam na corum panerai czasomierz z duszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym Pama, wygląda klasycznie, ponadczasowo, pasuje do garnituru jak i do odzieży codziennej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pam za prostotę, konsekwencję stylu, czytelność, męskość, mechanizm blokady koronki jaki mnie urzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ale ja już dawno temu wybrałem zegarek z tej ankiety.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się natknąłem przypadkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.