Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

carlito1

Panerai vs Corum

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Corum urzeka kształtem

JACEK

Uzasadnienie jest proste. Panerai jest zegarkiem tak charakterystycznym, że wygląda jak własna podróba. To LEGENDA. Po prostu gdybym go założył, musiałbym sam o sobie opowiadać dowcipy. Corum w wersji Small second jest na większym luzie. Ale ma równie wiele charakteru. To po prostu nowszy model.

Uzasadnienie jest proste. Panerai jest zegarkiem tak charakterystycznym, że wygląda jak własna podróba. To LEGENDA. Po prostu gdybym go założył, musiałbym sam o sobie opowiadać dowcipy.

Nie bardzo rozumiem...

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Nie bardzo rozumiem...

Dla mnie ten zegarek jest stylowo zbyt ciężki. Dopiero teraz, po zastanowieniu, dostrzegam problem noszenia tego zegarka. Chyba trudniej go dzisiaj nosić niż Rolexa.

Przez ciężar swojej legendy. Uświadomiłem sobie, iż nosząc PAMa, stereotypowo, albo się jest bardzo zamożnym , albo się jest badaczem morza albo się ma kompleks małego. Wydaje mi się, że przez swoją rozpoznawalność i -zdaje się - zdjęcie ze Sly Stallone, jest on uważany, podobnie jak Porsche cabrio - za kompensację małego. Pisał o tym kiedyś Clarkson. I nie pomaga tłumaczenie, że to po prostu fajne porsche czy fajny zegarek.

wybieram Corum-bardziej męski,taki macho,masywny i sportowy,ma śwój wyjątkowy i niecodzienny styl i charakter.Panerai do mnie po prostu nie przemawia...

Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Dla mnie ten zegarek jest stylowo zbyt ciężki. Dopiero teraz, po zastanowieniu, dostrzegam problem noszenia tego zegarka. Chyba trudniej go dzisiaj nosić niż Rolexa.

Przez ciężar swojej legendy. Uświadomiłem sobie, iż nosząc PAMa, stereotypowo, albo się jest bardzo zamożnym , albo się jest badaczem morza albo się ma kompleks małego. Wydaje mi się, że przez swoją rozpoznawalność i -zdaje się - zdjęcie ze Sly Stallone, jest on uważany, podobnie jak Porsche cabrio - za kompensację małego. Pisał o tym kiedyś Clarkson. I nie pomaga tłumaczenie, że to po prostu fajne porsche czy fajny zegarek.

:lol::D

Pozwól prosze, że pozostawie to bez komentarza.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

+1 na Panerai

A ten Corum powyżej jest paskudny.

Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Głos na Corum za fajny kształ koperty. Jeżeli chodzi o Pam'a to wersja GMT zupełnie do mnie nie trafia.

Corum tylko taki:

sekundnik faktycznie ma fajny, miota nim jak szatan :lol:

(...)

Panerai, nietuzinkowy i elegancki

zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

Fajnie mieć taki wybór :) Ja wybrałbym zdecydowanie 320! To najładniejszy PAM wśród PAMów. Moje zegarkowe marzenie(jedno z licznych B) ). Nawet sekundy bym się tu nie zastanawiał. 320 rules :)

"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Pamy proste z wygladu.Najgorsze że tych i tych dużo podróbek obydwa rasowe bardziej podoba mi się Corum i stawiam na corum panerai czasomierz z duszą.

Wybrałbym Pama, wygląda klasycznie, ponadczasowo, pasuje do garnituru jak i do odzieży codziennej.

Pam za prostotę, konsekwencję stylu, czytelność, męskość, mechanizm blokady koronki jaki mnie urzeka.

Koledzy, ale ja już dawno temu wybrałem zegarek z tej ankiety.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.