Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

n1joker

My diver's team

Rekomendowane odpowiedzi

Tego jeszcze nie było - Monstery, Samuraj i Orsa w wirtualnych markach... :rolleyes:

Bo to jest taki test: który którego bardziej porysuje, wirtualny niewirtualnego, czy niewirtualny wirtualnego ;)

 

A tak poważniej mówiąc, to mnie się zawsze trochę serce kraje, jak widzę fotki Kolegów typu "stos" albo "wiaderko".. tzn kiedy zegarki bezładnie leżą jeden na drugim.

U mnie sytuacja nie do pomyślenia. Zegarki nie mają żadnego prawa nawet dotykać jeden drugiego.

Ba! Nawet mam taką manierę, że nie pozwalam żeby bransoleta stykała się/ocierała o dekiel własnego zegarka. Nawet jak jestem daleko od domu, a zachodzi jakaś potrzeba zdjęcia i odłożenia zegarka na bransolecie, to szukam jakiejś chusteczki czy czegoś innego miękkiego, i odłożenie wygląda mniej więcej tak:

post-27913-0-85043600-1331836475.jpg


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię doskonale. Mam tak samo... :rolleyes: No może oprócz stykania się bransolety z deklem, na to czasami zezwalam... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rękę przy pisaniu na klawiaturze trzymasz w górze? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rękę przy pisaniu na klawiaturze trzymasz w górze? :rolleyes:

Generalnie to staram się posługiwać biurkami drewnianymi, a nie stalowymi ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest taki test: który którego bardziej porysuje, wirtualny niewirtualnego, czy niewirtualny wirtualnego :rolleyes:

 

A tak poważniej mówiąc, to mnie się zawsze trochę serce kraje, jak widzę fotki Kolegów typu "stos" albo "wiaderko".. tzn kiedy zegarki bezładnie leżą jeden na drugim.

U mnie sytuacja nie do pomyślenia. Zegarki nie mają żadnego prawa nawet dotykać jeden drugiego.

Ba! Nawet mam taką manierę, że nie pozwalam żeby bransoleta stykała się/ocierała o dekiel własnego zegarka. Nawet jak jestem daleko od domu, a zachodzi jakaś potrzeba zdjęcia i odłożenia zegarka na bransolecie, to szukam jakiejś chusteczki czy czegoś innego miękkiego, i odłożenie wygląda mniej więcej tak:

 

 

To przy moich zdjęciach pewnie zawału dostajesz:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/35782-omega-seamaster-300m-25318000-bond/

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joke mode on

Zapewniam że przy robieniu tego zdjęcia nie ucierpiało żadne zwierze a co dopiero zegarek :)

Wbrew pozorom zostały delikatnie ustawione do zdjęcia a nie tylko bezładnie rzucone. Ale przyznaję że u mnie nie mają cukierkowo. Zdarza im się poszurać klamrą po biurku czy po laptopie, zdarza im się leżeć na twardym stoliku nocnym (na szczęście z drewna, nie z metalu) i to bez chusteczki. Latem razem pływamy, a na plaży mają haniebny kontakt z kwarcem :rolleyes:

Wiem że niektórzy koledzy mają wręcz policzone wszystkie mikroryski na swoich zegarkach a te widoczne gołym okiem mają nawet swoje imiona, widocznie ja mam do tego troszkę bardziej liberalne podejście.

Joke mode off

 

... co nie oznacza że nie drażnią mnie porysowane szkła czy koperty, drażnią ale bez przesady ... :):) :)

 

Tego jeszcze nie było - Monstery, Samuraj i Orsa w wirtualnych markach... ;)

 

:)

 

A bo to przez tego patałacha co za nimi polazł do sesji :)

Tak to chociaż do japońskich mogły trafić. A z emkudżejem ? Do azjatyckich co najwyżej ale nie ma takiego działu, to wszyscy razem wylądowali w wirtualnych :)


Marek

Drugie hobby - oo SUZUKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że niektórzy koledzy mają wręcz policzone wszystkie mikroryski

Oj tam zaraz... Problem w tym, że używam normalnie, tzn noszę, pływam, w futrynę się zdarza walnąć itd... nawet się zdarzało do sesji fotograficznej delikatnie na kamieniach ustawiać... ale poza sytuacjami użytkowymi, staram się nie prowokować z premedytacją sytuacji, w których zegarki miałyby się rysować, zwłaszcza nawzajem o siebie.. czyli generalnie nie wrzucam hurtem do szuflady i nie mieszam tam jak w betoniarce itp :rolleyes:

Oczywiste jest, że zapięcie bransolety rysuje się na biurku, ale tym się za bardzo nie przejmuję (zwłaszcza że potrafię szczotkować)... No ale dekli rysować nie lubię, oojj nie lubię... U mnie Panie, każdy dekiel jest jakbym wczoraj folię odkleił... Niech będzie, że te dekle to taka moja mała, trochę przesadna obsesja ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... minęły 3 lata. Aktualizacja :D
 
 

post-25815-0-23737300-1399130309_thumb.jpg


Marek

Drugie hobby - oo SUZUKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...coś przybyło, coś ubyło.

Łączna liczba Seiko bez zmian, jeden zegarek z pomarańczową tarczą też jest

post-25815-0-79321200-1399130377_thumb.jpg


Marek

Drugie hobby - oo SUZUKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak powinno być :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak poważniej mówiąc, to mnie się zawsze trochę serce kraje, jak widzę fotki Kolegów typu "stos" albo "wiaderko".. tzn kiedy zegarki bezładnie leżą jeden na drugim.

U mnie sytuacja nie do pomyślenia. 

O coś takiego Ci chodziło jak u kolegi COFER w poście 658?

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/6616-jak-przechowujecie-zegarki/page-33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko zmienił bym dział :)

Nurków nigdy za mało .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.