Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

luki2323

Mido vs Stowa I inne

Mido vs Stowa i inne(mozna zaznaczyc 2)  

37 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.Coz choroba postepuje i po ostatnim zakupie dawalem sobie min. 6 miesiecy do nastepnego zakupu ale to jest ode mnie silniejsze.Ale do rzeczy.W kolekcji zawsze chcialem miec pilota, zegarek z GMT i wiele innych.teraz jak sie okazuje potrzebuje jakiegos "casuala" czyli cos na codzien ale nie musi byc za sportowe...coz oto kilka moich propozycji a wy pomozcie mi dokonac wyboru.

Wiem ze wiele osob posiada niektore z tych zegarkow wiec prosze o opinie na ich temat.kazdy glos potwierdzcie prosze postem dlaczego.no i inne propozycje mile widziane.

 

Zaczynamy Stowa:

post-30288-0-23753200-1331836810.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Steinhart

post-30288-0-89158300-1331836811.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Mido Multifort

 

post-30288-0-87901300-1331836813.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Mido All Dial GMT

 

post-30288-0-64853200-1331836815.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Mido All Dial

 

post-30288-0-77573100-1331836819.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Mido All Dial Diver

 

post-30288-0-76687200-1331836820.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

 

A moze poczekac troche i dolozyc i kupic Eberhard&Co ???ale to chyba na koniec roku...doradzajcie bo sie pogubilem :lol:

z gory dziekuje wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łuki ty to jestes prawdziwy wiecznie wybierający :lol:...jestes chyba nawet lepszy niz Michał ( carlito ) . jesli mialbym wybierac miedzy markami to Mido...sa swietnie wykonane...ale nad modelem bym sie zastanowil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci z Irlandii widocznie tak mają :lol:

 

A co do zegarków, które zostały tutaj pokazane, to tylko stowa lub ewentualnie ostatnie Mido.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mido Multifort bardzo mi się podoba (na niego poszedł głos)- lubię w mechanikach tarczę z telemetrem, pulsometrem, tachymetrem itp itd, a w tym modelu zrobiono taką właśnie tarczę i to w dodatku z dużym wyczuciem smaku :lol:


"Musisz zaakceptować ewentualność, że Bóg cię nie lubi, nigdy cię nie chciał i prawdopodobnie cię nienawidzi" Tyler Durden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z "casuala" zaproponuję jeszcze inne dziecko Stowy : Marine automatic. Piękny zegar i moim zdaniem do wszystkiego pasujący :lol:. Z tych powyżej bardzo ładnie wygląda Mido All Dial Diver i oczywiście lotnik Stowy (dla mnie faworyt z proponowanych :lol: ) . Pozostałe do mnie nie trafiają . Steinhart zbyt "rolkowy" . Mido multifort zbyt zapaćkany , za dużo się dzieje na tarczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Łukasz tylko, dlaczego zrezygnowałeś z Balla... ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrezygnowalem.Ball jest super ale cenowo to jakos tak pod Eterne podchodzi.A nad Eetrna Ballem lub Eberhardem zastanowie sie na koniec roku :lol:

teraz potrzebuje cos innego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adamek234

Witam,

 

Z zaprezentowanych dla mnie Stowa jest najfajniejsza. Inne wydają się dość przeładowane. Nie będę wspominał o alternatywach, bo pewnie nic oryginalnego nie wymysle, skoro wiekszosc moich zegarkow jest inspirowana tym forum.

 

Pozdrawiam,

 

adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powyższych wybrałbym Stowa.

Najbardziej ubolewam nad Mido, że tak spieprzyli rewelacyjne logo. Te zegarki miały świetny klimat, którego im teraz brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, iż co do zasady zgadzam się z tym co zostało wyżej powiedziane na temat Mido to jednak ten Diver wygląda naprawdę ciekawie jak dla mnie - ponieważ jednak nie lubię gum to rozejrzałbym się za wersją na bransolecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stowa - za prostote, klasycznosc i porzadne wykonanie.

Steinhart - nie lubie zegarkow idealnie "wzorujacych sie" na wyzszej polce (w tym wypadku brzydszy SUB).

Mido - nie przemawiaja do mnie te zrgarki - jakies takie udziwnione i przekombinowane i niektore kojarza mi sie z Breitlingami, tylko jeszcze brzydszymi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest teraz na "jebaju" kilka MidoOceanStar- te "stare" modele z super bezelem..ceny też nie są zabójcze- no chyba że używki cię nie intersują.

 

ale wracają do tematu ja bym się skusił na MADdiver- mi on się podoba ( i logo też).Fajna czytelna tarcza i co najważniejsze nie jest przeładowana dodatkami; ( lubię wew.bezele- podobne są np. w hamiltonie czy "lonżinie")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powyższych wybrałbym Stowa.

Najbardziej ubolewam nad Mido, że tak spieprzyli rewelacyjne logo. Te zegarki miały świetny klimat, którego im teraz brakuje.

 

A to prawda. Chyba chodziło tylko o przycięcie kosztów....bo inaczej tej fatalnej zmiany nie potrafię sobie wytłumaczyć.

 

Firma miała logo obecnie tego logiem bym nie nazwał to po prostu nazwa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaglosowalem na Multiforta. Jeden z ladniejszych "heritage" jakie widzialem.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łuki ty to jestes prawdziwy wiecznie wybierający :lol:...jestes chyba nawet lepszy niz Michał ( carlito ) . jesli mialbym wybierac miedzy markami to Mido...sa swietnie wykonane...ale nad modelem bym sie zastanowil.

dlaczego??jeden kupiony miesiac temu czas na nastepny :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, a nie lepiej poczekać, dołożyć i kupić Eterne która Ci się przecież marzy? Tak czy siak jeżeli kupisz Eterne, to jesteś na takim etapie choroby, że pod koniec roku i tak kupisz jeszcze jeden zegarek :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze mi sie te Mido podobaja :rolleyes: a i Stowa jest ciekawa.ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stowa mocna. Ale mój głos pada na Mido All Dial.

Miałem Commandera i te wskazówki - to poezja na ręku.

Tarcza też jest tak zrobiona, że jest to prawdziwe 3D- pomarańczowe cyferki pięknie unoszą się nad resztą tarczy. Szkoda, że tego nie widać. Stowa to jeden z najfajniejszych lotników chyba (nie widziałem na żywo), lecz prostota tego zegarka może okazać się po pewnym czasie nudna. Tak szczerze się obawiam. Widziałem Archimede i właśnie taki mi się wydał. Piękna czysta linia, która po tygodniu wydaje się sterylnie czysta i bez wyrazu. Wydaje mi się, że w Stowie jest więcej życia, ale w konfrontacji All Dial jest dla mnie dużo ciekawszym zegarkiem. Poza tym - to naprawdę All Dial - tarcza jest wszystkim w tym zegarku. To robi wrażenie. Mam pytanie, z czystej ciekawości, bez cienia złośliwości do forumowiczów - właścicieli stowy, byłych i obecnych - czy ten zegarek szybko się nie nudzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie - mnie tez to inetersuje-czy takie lotniki sie nie nudza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten ostatni Mido z uwagi na wewnętrzny bezel


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym pomiędzy Mido Diver a Stowa, ale jako typowy casual raczej Stowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.