Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Matt2405

Girard Perregaux Richeville

Recommended Posts

Witam,

kupiłem niedawno zegarek GP Richeville i niestety zrobilem rysę przy szkle, szkło/luneta, rysa nie jest głęboka jednakże w salonie zegarmistrzowskim w Krakowie zegarmistrz odradził mi usunięcia jej w jego salonie, gdyż jak się wyraził może za dużo ściągnąc z stali i przy niechybnym udeżeniu zegarka istnieje ryzyko wypadnięcia szkła. Nie znam się wogóle na polerkach etc stąd nie wiem czy jego sugestia wynikała z faktu iż mu się nie chcialo lub bał się spieprzyć, czy też faktycznie prosto jest spolerować zbyt dużo, proszę o radę gdyż jestem dość pedantyczny i sprawa mnie irytuje :)

Polecam kupić szmatkę jubilerską do polerowania ( np cape cod ) i spróbować samemu. Nie powinno być problemu.

_________
Klaudiusz

a ja nie polecam kupowac żadnej szmatki tylko dostarczyc zegarek Panu Emilowi u Dolińskich we Wrocławiu, to prawdziwy artysta, ściągnie dokładnie tyle ile potrzeba, nic nie wypadnie, nic nie będzie widac i wogóle pełen profesjonalizm. To jest za drogi zegarek żeby samemu ścierac jakąś szmatką

a ja nie polecam kupowac żadnej szmatki tylko dostarczyc zegarek Panu Emilowi u Dolińskich we Wrocławiu, to prawdziwy artysta, ściągnie dokładnie tyle ile potrzeba, nic nie wypadnie, nic nie będzie widac i wogóle pełen profesjonalizm. To jest za drogi zegarek żeby samemu ścierac jakąś szmatką

hahaha ach ta sława :) potwierdzam w całej rozciągłości, jednak jeśli lubisz sam sie bawić to nie widze nic złego w delikatnym przepolerowaniu.

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.