Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Maro66

Zegarki związane z F1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwał, tak zwał :!:

 

Robert jeździ dalej :D

 

Villeneuve - out :twisted:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie to tylko Vinovlew out, o Kubicy nic nie wiadomo... oficjalnie.


E===Antea====>

E===Samurai===>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta niedowaga to z całą pewnością jakaś prowokacja szyta grubymi nićmi :!: Ktoś na pewno ukradkiem wyjął coś z bolidu naszego zawodnika. Zapytacie kto - dokładnie nie wiadomo ale stoi za nim UKŁAD :!: Na przyszłość bolidu Kubicy powinni pilnować oficerowie Macierewicza i Irasiad. Może nawet teraz Irasiad doprowadzi do sprawcy :evil:

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Należy powołać komsję śledczą, która wyjaśni kto za tym stoi. Przewodniczącym komisji zostanie Irasiad. :D


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o "d*pie marynie"

 

a Robert został drugim kierowcą BMW-Sauber F1 Team!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

:D:D:):D:D:D:):):D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cdit

co z ta certina? piszecie ze podobno sprzedaz rusza dopiero od wrzesnia czy jakos tak a ja juz zabookowalem sikora na nadchodzacy piatek. jade po niego do szczecina ale jakos nie wierze ze dostane oryginala pomimo ze adres i dane sklepu sa podane na stonie certiny. po czym poznac ze dostane oryginalny produkt a nie tania imitacje? na co zwrocic uwage? wiecie moze gdzie jest na zegarku podpis kubicy? napisze tylko ze trafilem numer 69 :D byl jeszcze nr 82 ale 69 jakis ladniejszy :D

jestem nowy na forum i nie znam sie tak jak wy na zegarkach, sam nosze juz 9 lat starego Tag'a ktory mi sie juz dawno znudzil i znosil. czekam na sensowne odpowiedzi bo piatek juz blisko. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na deklu masz autograf (chyba) i z pewnością jest nr zegarka i napis w angielskim "oficjalny zegarek Roberta Kubicy"

 

Pozdrawiam i ZAZDROSZCZĘ :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto sie cieszyc i byc dumnym z papieza Polaka, czy Malysza- Kwasniewskiego pomine. Tylko czy to nie za wczesnie na radosc z Kubicy. Nie znam sie na formule 1, ale to chyba pierwszy start byl naszego kierowcy i jeszcze go zdyskwalifikowali.

Moze by poczekac pare lat na dalsze prawdziwe sukcesy, wtedy nasz entuzjazm bedzie bardziej uzasadniony.

Pozdrawiam. Borys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borys nie pisz tak, bo Cię spalą na stosie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto sie cieszyc i byc dumnym z papieza Polaka, czy Malysza- Kwasniewskiego pomine. Tylko czy to nie za wczesnie na radosc z Kubicy. Nie znam sie na formule 1, ale to chyba pierwszy start byl naszego kierowcy i jeszcze go zdyskwalifikowali.

Moze by poczekac pare lat na dalsze prawdziwe sukcesy, wtedy nasz entuzjazm bedzie bardziej uzasadniony.

Pozdrawiam. Borys.

To nie z jego winy.

To co obecnie prezentuje, to już duże sukcesy.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze by poczekac pare lat na dalsze prawdziwe sukcesy, wtedy nasz entuzjazm bedzie bardziej uzasadniony

 

Borys, nie wiem jak tam z waszym entuzjazmem, jak chcecie to czekajcie

 

ale nasz jest już i czekać nie zamierzamy :D


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak Borys. Nie wiem jak inni, ale ja od dawna interesuję się sportami motorowymi a karierę Roberta śledzę od jakichś trzech lat. Kocham F1, znam mechanizmy nią rządzące (z mediów) i dostać się do F1 to nie takie "hop siup", szczególnie bez sponsorów. W F1 kierowca testowy musi ściągnąć kasę dla zespołu żeby jeździć i to za darmo jeździć, a Robert nie dosyć, że bez sponsorów, to jeszcze pensję dostaje! Można długo rozprawiać na ten temat...

 

Przyznam, że osobiście denerwuje mnie ten cały szum wokół Roberta i F1 w naszym kraju. Znowu będzie pełno domorosłych specjalistów którzy wszystko wiedzą najlepiej... Małyszomania była tragiczna... Jak Go ludzie "kopali" po niepowodzeniach? Pod tym względem jesteśmy strasznym narodem...


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak Go ludzie "kopali" po niepowodzeniach? Pod tym względem jesteśmy strasznym narodem...

Tu się nie zgodzę. Gdyby zachwywał się jak należy krytyka byłaby mniejsza. Gdyby w latach świetności nie mówił, że wiatr to przeszkadza nieumiejącym skakać to później inaczej bym oceniał tłumaczenie "bo mi nie powiało".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, kij ma dwa końce.

 

Małysz też Polak :wink:

 

Robert jest skromny i krytyczny wobec siebie i oby taki został. (może to efeky tego że praktycznie większość życia spędził poza krajem)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cdit

Robert jest na prawde dobry. umie i chce walczyc i pewnie tak juz zostanie. obserwuje jego kariere juz od kilku lat i wiem ze jest z niego doskonaly material na mistrza (wiecie ze bez przygotowania z tzw bomby wsiadl do samochodu wyscigowego swojego kolegi i zajal 7 miejsce wsrod profesjonalistow?)

na marginesie dodam tylko ze moja lepsza polowa jak uslyszala ze kupuje jego zegarek wsciekla sie na mnie ze jej nie kupuje takich prezentow. natomiast dzisiaj dzwonil do mnie pan ze sklepu gdzie kupuje zegarek czy aby na pewno go chce bo codziennie ma kilku ludzi chcacych go kupic. podobno po informacji ze robert awansowal z kierowcy testowego na etatowego kierowce wyscigowego Polacy potracili glowe dla.... jego zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega tlumaczyl mi na czym polega trudnosc z " dostaniem " sie do elity F1, troche jakby zalapalem i doceniam talent Kubicy. Boje sie jednak, ze moze byc cos ze zdrowiem, czy forma( czy inne zakolisowe gierki) i wielkich sukcesow nie bedzie. Ten entuzjazm czasami rozwrzeszczany jest nie do zniesienia. Tak jakby wszyscy na wyscigi postanowilisie tym entuzjazmem wykazac.

Pozdrawiam. Borys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że sobie nie kupię tego zegareczka :cry:

 

Teraz nie jestem już taki pewny, może jednak zaszaleję...

:wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cdit

jakby powiedzial marcinkiewicz: yes yes yes :P

bylem zobaczylem zakupilem

solidnie wykonany, numer 69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wiele znaczący numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yes yes yes

 

Tylko bez takich...

 

Forum powinno trzymać trochę wyższy poziom :P

 

Oczywiście Gratulacje!

 

Ja za kilka dni też się będę cieszył, nr78 :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kurczaczki, popyt jest imponujący!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek to jedyna rzecz wydana za granicą na skalę światową, upamiętniająca pierwszego w historii Polaka, który dostał się do królowej sportów motorowych.

 

Poza tym, to chyba pierwszy zegarek wydany na część jakiegokolwiek Polaka (mogę się mylić, aż taki dobry z historii zegarków nie jestem).

Jeśli tak, to bez względu na sukcesy Robert lub ich brak jest to zegarek wyjątkowy :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oops: "Najciemniej pod latarnią" :P

 

Co i tak nie zmienia faktu, że są to zegarki unikatowe :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.