Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Tarcze z życiem tzn kolorem...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ambasador

Ostatnio takie granatowe/antracytowe tarcze mi się podobają ;)

 

nEO_IMG_iwc_portuguese_automatic_perpetual_calendar_5023_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak będę miał parę stówek zupełnie luzem to kupię ten pierwszy - Citizen Astrodea (więcej zdjęć: http://home.watchprosite.com/show-forumpost/fi-17/pi-2563681/ti-427246/s-0/) , reszta niestety poza zasięgiem B)

 

Czy te Citki z Cosmosign'em mają jakąś funkcjonalność związaną z mapą nieba? (Nie wiem, zmieniają układ w zależności od pory roku?) Bo oglądałem, ale nie wczytywałem się.

 

I moja pomarańczka do wątku:

 

IMGP7754b.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pokazują aktualną mapę nieba (określoną tym owalem na tarczy), występują w wersji dla półkuli pn i pd.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pokazują aktualną mapę nieba (określoną tym owalem na tarczy), występują w wersji dla półkuli pn i pd.

 

Podoba mi się taka komplikacja.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Electric blue zawsze mi się podobał:

 

p619552100-4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna ta Omega ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I`m blue ;)

 

post-32649-0-76195200-1331841487.jpg

post-32649-0-46222000-1331841489.jpg


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zolty

 

seawolf1.jpg

 

niebieski

 

P1040383.jpg

 

srebrny

 

P1040421.jpg

 

hmmm

 

004-6.jpg

 

pomaranczowy

 

001-7.jpg


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Sąsiad - gdzie takiego Citizena można dorwać? Super jest

 

 

pp01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Breitling wygląda jakby mu wrzody wychodziły ;) .Jak podróbka samego siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smarist, ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale poważnie Ci się ten Breitling podoba? ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie kazdy Breitling podoba


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-28051-0-52069100-1331841541.jpg

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asilber_mtsa1002.jpg

 

W sam raz na lato :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gdzieś mi wpadł w oko.Limitka 250szt. Boris Becker (dla niebędących w temacie-były świetny tenisista niemiecki).

borisbeckerwatch.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę bardziej klasycznie:

 

68830f12-d714-40ed-8deb-8c33300c839b.jpg


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Breitling wygląda jakby mu wrzody wychodziły :rolleyes: .Jak podróbka samego siebie.

 

 

Smarist, ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale poważnie Ci się ten Breitling podoba? :P

 

 

musze powiedziec ze jako calosc jest dla mnie po prostu zabojczy. nie mowie tutaj ze ma niesamowita tarcze, ze nieziemskie zdobienia bo co prawda jest duzo ladniejszych (i drozszych;) ) zegarkow, ale jako calosc z tym paskiem robi na mnie piorunujace wrazenie.

szczegolnie ten pasek ma sile przebicia, wyroznia sie bardzo i nie da sie nie zwrocic uwagi. nie wie ktos moze co i skad to jest? moge tylko przypuszczac ze jak przy breitlingu to z jakiegos egzotycznego zwierzaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z rekina, raczej ogólnie dostępny :rolleyes:


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze jeden "żywy" AP :rolleyes:

 

post-7884-0-08610800-1331841771.jpg


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

łał! 35zł?!... łał!

niespodziewalem sie tego kompletnie. musze sie przyznac - taki pasek kupie jeszcze przed jakimkolwiek zakupem szwajcara mechanicznego. ta pozycja stoi na najwyzszym szczeblu priorytetow moich zachcianek! zaluje ze niemam jakiegos zegarka do ktorego by pasowal ten pasek. co za pech!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten za 35, to imitacja rekina a skóra jakiegoś czworonoga :rolleyes: oryginalna rybka to tak w przedziale mniej więcej 90-300zł.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.