Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

carlito1

ROLEX

54 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

post-27475-0-90387700-1331840709.jpg<

post-27475-0-60367600-1331840706.jpg

post-27475-0-00147000-1331840708.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

submariner - klasyka sama w sobie

czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Tylko Sub!!!

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Oba pierwsze bo bez lupki.

Submariner bardziej elegancki a DeepSea przyciąga wzrok opisanym, aluminiowym pierścieniem wokół tarczy.

Trudny wybór ale na pewno nie trzeci.

Głos na Submarinera.

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Guest Ambasador

Sub bez daty i lupki miażdży jajka :D:lol:

Sub bez daty i lupki miażdży jajka :);)

Wolałbym "bez lupki, a z datą" Sea Dwellera 16600 B)

2825260084_106b2078ab.jpg

3362377844_96b405879e.jpg

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Data w Subie musi byc i basta. A wtedy i lupka byc musi ;) No i jesli nie do garnituru, to nowy zielony - pysznosc!

Moje zdanie chyba znasz ;)

Deep jest dla mnie mniej "zgrabny" choc na lapie to kawal zelastwa. Jesli zas chodzi o nowego Explorera, to fajnie, ze go powiekszyli i w sumie mi sie podoba ale ceramiczny bezel na glowe bije ten z metalu B)

ale ten nowy bo w temacie wkleiłeś fotkę starego ;)

Tak wiem, mogę kupić ten zegarek za bardzo przystępną cene B)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Najlepszy byłby Submariner w rozmiarze Deepsea, ale nie ma takiej opcji. Więc Sub.

Pozdrawiam, Mirek

DeepSea - Bo go miałem w rękach niedawno i jest genialny !

Wielki, masywny, unikatowy i nie można go pomylić z niczym innym .

Poza tym, jesteś kawał chłopa i zwykły Submariner będzie wyglądał śmiesznie na Twojej łapie ;)

Masz racje Jimi. Ostatnio mierzyłem Submarinera, to żona mi powiedziała, że na mojej łapie wygląda jak damski zegarek ;)

Najlepszy byłby Submariner w rozmiarze Deepsea

Z ust mi to wyjąłeś B)

Tylko że ... Ten DeepSea to ma jedną wadę ... Ta bransoleta w nim naprawdę mogła by być SZERSZAA !!! Trochę się wrzyna, swoje to on Waży ;)

Jedna rzecz mnie bardzo zaciekawiła - w ankiecie jest opcja "w ogóle mi się te zegarki nie podobają" i Ty Marcin nie oddałeś głosu na tą opcje tylko zagłosowałeś na Explorera ;) Czyżby Ci się gusta zaczynały zmieniać? B)

Nie pasuje mi ten kolor do suba. Jaka cena tej limitacji ? ;)

Zdecydowanie Submariner. Za bezel i prostotę, brak daty mnie nie przeraża.

to ja się narażę i napiszę, że Explorer 2 (ten nowsiejszy). Pikny

[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Guest Ambasador

Ja jeszcze lekko sprostuję swoją wypowiedź. Zagłosowałem na Suba ale takiego jak na zdjęciu. Te starsze modele są genialne, nowsze już niekoniecznie ;) Jeżeli miałbym taki wybór jak na zdjęciach to oczywiście Sub, ale gdyby stał tam nowy, świecący Sub z lupką to zagłosowałbym na SDDS albo na SD 16600 takiego jak Jacek pokazał B)

Skupmy się prosze na rolkach ze zdjęć ;)

Wybieram Deepsea, bo podoba mi się jego twarda, wyrazista stylistyka. Jeden rzut oka i widać że to zegarek mocny, stworzony do zadań specjalnych i dzięki ogromnej wodoszczelności przeznaczenie jest jasno określone, nie jakiś tam lew salonowy ;)

(...)

Deepsea. Dyskretna data bez lupki, prestiż dla prawdziwych facetów ;)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.