Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

ROLEX

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zagłosowałem na Suba. Deepsea mi się strasznie podoba, ale jest dla mnie za wielki. Wiem, Carlito, że dla Ciebie wręcz przeciwnie, ale postanowiłem zagłosować, jakbym wybierał dla siebie, bo chyba o to chodziło ;)

Co do lupki, to na zdjęciach Sub faktycznie wygląda chyba lepiej bez niej, ale na żywo po przymiarce obu modeli bardziej przemawiał do mnie ten z lupką, choć sam się sobie dziwię B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Suba, bo to mój ulubiony Rolex. Być może dla niektórych jest nudny, dla mnie jednak to klasyk - uniwersalny, świetnie dopracowany. Deepsea jest jednak tuż za nim - to już konkretne narzędzie, bije od tego zegarka jakaś moc i potęga... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Sub bez lupki - swietny rozmiar (nie mam malej reki a lezy naprawde dobrze i swietnie wyglada) - jak nie nosisz to moze nosić wtedy kobieta i rownież wyglada ciekawie i intrygująco (szczegolnie na nato bondzie).

Deepse jest za gruby i zbyt masywny jak dla mnie.

Dlatego sub (pomimo tego ze eksplorer tez ladny);)


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub zielony, a przynajmniej z zielonym bezelem...jakby tak jeszcze miał z 45-47mm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Sub 47? Nie wyobrażam sobie tego :)

 

40mm to jest optymalne, tym bardziej na bransolecie, która go optycznie powiększa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Submariner w rozmiarze 42 byłby idealnym zegarkiem :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Submariner w rozmiarze 42 byłby idealnym zegarkiem :)

 

Nic mu nie pomoże :) ...ale kto wie...może za rok będzie i Submariner 42. W ogóle uważam że Rolex powinien iść wzorem Omegi i proponować zegarki w kilku rozmiarach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Dla normalnych ludzi jest Sub, dla Pudzianów jest Sea Dweller :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kto wie...może za rok będzie i Submariner 42.

Może faktycznie warto poczekać? Skoro Explorer jest w rozmiarze 42, to może w przyszłości i Submariner będzie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudny wybór bo wszystkie świetne. Osobiście brałbym Sub'a ale dla CIebie może być maławy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi chyba poczekać na większą wersje Suba - nadzieja matką głupich B)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pozostaje mi chyba poczekać na większą wersje Suba - nadzieja matką głupich B)

 

Nie żyj złudzeniami Michale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku, ale skoro pojawił się Explorer w większym rozmiarze, to dlaczego nie wierzyć że pojawi się również Submariner? Nadzieje trzeba mieć B)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jacku, ale skoro pojawił się Explorer w większym rozmiarze, to dlaczego nie wierzyć że pojawi się również Submariner? Nadzieje trzeba mieć B)

 

Moim zdaniem Explorer nie jest tak "kultowy" jak Submariner, dlatego Rolex pozwolił sobie na powiększenie go. Poza tym Submariner ma "większego brata" w postaci Sea Dwellera" i robienie czegoś pomiędzy nie miałoby sensu IMO oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że w przypadku modelu Submariner Rolex pozostanie wierny swojej tradycji i nie zwiększy rozmiaru zegarka ponad 40 mm. Siłą tradycji firma przeczeka modę na wielkie zegarki, która kiedyś, jak sądzę, minie.

Nawet Panerai wprowadził niedawno modele Radiomir w "normalnym" rozmiarze - 42 mm (np. PAM 338).


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Gdyby Rolex zmienił rozmiar Suba, to by się to bardzo niekorzystnie odbiło na firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może warto napisać do Rolexa ?

Może zrobią Customową Wersję ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał kup już tego Submarinera i daj już ludziom spokój ;) ...męczy Cię ten zegarek....niby ankietami....próbujesz wzbudzać w nas wrażenie, że jednak nie jesteś zdecydowany...że są alternatywy itd....a i tak ciągle Cie prześladuje. Kup....zapomnij! i przejdźmy do oglądania ładniejszych zegarków ;)

 

Co do wypowiedzi Ambasadora....gdyby Rolex wprowadził 2 rozmiary Suba 40 i 42 to uważam, że nie tylko by nie stracił ale by zyskał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 

 

Co do wypowiedzi Ambasadora....gdyby Rolex wprowadził 2 rozmiary Suba 40 i 42 to uważam, że nie tylko by nie stracił ale by zyskał.

 

Gdyby Rolex chciał 42mm Suba....to zrobiłby takiego Sea Dwellera. Mam nadzieję, że nigdy nie zmienią rozmiaru Submarinera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wydaje mi się prawdopodobna zmiana rozmiaru Sub-a w najbliższym czasie. Mają w ofercie DS-a i YM II (oba 44mm), a teraz Explorer 42mm. Daleko idący konserwatyzm w klasycznych modelach jest moim zdaniem siłą marki, docenianą przez klientów i nie będą tutaj ryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wydaje mi się prawdopodobna zmiana rozmiaru Sub-a w najbliższym czasie. Mają w ofercie DS-a i YM II (oba 44mm), a teraz Explorer 42mm. Daleko idący konserwatyzm w klasycznych modelach jest moim zdaniem siłą marki, docenianą przez klientów i nie będą tutaj ryzykować.

 

Ryzyko by było gdyby w miejsce 40stki wprowadzono 42. A rozszerzenie oferty to co innego. Myślę że nie tylko Michał jeden na świecie chciałby większego Suba. Na łapie 19cm i więcej taki zegarek nie wygląda za dobrze. Wprowadzając Suba 42 była by uzupełniona paleta. 40, 42 i 44mm - Sea Dweller DEEPSEA . Omega jakoś nie traci na różnicowaniu rozmiarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ryzyko by było gdyby w miejsce 40stki wprowadzono 42. A rozszerzenie oferty to co innego. Myślę że nie tylko Michał jeden na świecie chciałby większego Suba. Na łapie 19cm i więcej taki zegarek nie wygląda za dobrze. Wprowadzając Suba 42 była by uzupełniona paleta. 40, 42 i 44mm - Sea Dweller DEEPSEA . Omega jakoś nie traci na różnicowaniu rozmiarów.

 

W Omedze jest zupełnie odwrotnie. PO w wersji mniejszej prawie w ogóle się nie sprzedaje. Nie wiem dlaczego, bo moim zdaniem jest ładniejsza i ma lepsze proporcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Omedze jest zupełnie odwrotnie. PO w wersji mniejszej prawie w ogóle się nie sprzedaje. Nie wiem dlaczego, bo moim zdaniem jest ładniejsza i ma lepsze proporcje.

 

Bo posiadacze chcą aby zegarek bardziej przykuwał uwagę na nadgarstku....w końcu jak wydali kasę to niech inni to widzą....wygoda schodzi an drugi plan. Podobnie zadziałało by to w Rolexie. Chyba żaden posiadacz Rolexa nie ukrywa go ze wstydem i zaczerwienieniem na twarzy pod mankietem.

 

Ja bym kupował PO 42mm....mimo, że większa o dziwo też nie leży źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił Rolxea....gdyby były ładniejsze ;) I jeszcze ten "mercedes" na wskazówce...

 

A z tym PO to ciekawe,bo ja przeważnie napotykam wersje 42mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja bym kupił Rolxea....gdyby były ładniejsze ;) I jeszcze ten "mercedes" na wskazówce...

 

A z tym PO to ciekawe,bo ja przeważnie napotykam wersje 42mm

 

Ja nigdy nie spotkałem nikogo z wersją 42mm na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.