Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

ROLEX

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Explorer nie jest tak "kultowy" jak Submariner, dlatego Rolex pozwolił sobie na powiększenie go. Poza tym Submariner ma "większego brata" w postaci Sea Dwellera" i robienie czegoś pomiędzy nie miałoby sensu IMO oczywiście.

Trudno mi się Jacku nie zgodzić z tym co napisałeś. W takim razie pozostaje mi poczekać na Deepsea z uszami 22mm i nie zwężaną bransoletą - może się prędzej doczekam niż na Suba 42 ;)

 

Michał kup już tego Submarinera i daj już ludziom spokój ;) ...męczy Cię ten zegarek....niby ankietami....próbujesz wzbudzać w nas wrażenie, że jednak nie jesteś zdecydowany...że są alternatywy itd....a i tak ciągle Cie prześladuje. Kup....zapomnij! i przejdźmy do oglądania ładniejszych zegarków :)

 

Wiesz Marcin, lubie Rolexy i pewnie prędzej czy pózniej i tak sobie jakiegoś sprawie, ale wydając na zegarek troche więcej pieniążków oczekujesz w 100% idealnego zegarka, prawda? No właśnie, gdyby nie rozmiar Submarinera, czy bransolety w Deepsea, byłyby to jak dla mnie idealne zegarki, a tak to wciąż mają konkurencje w postaci dwóch Inżynierów czy Senatora (wiesz którego)

 

Myślę że nie tylko Michał jeden na świecie chciałby większego Suba.

Myśle, że jest nas wielu :)

 

Bo posiadacze chcą aby zegarek bardziej przykuwał uwagę na nadgarstku....w końcu jak wydali kasę to niech inni to widzą....wygoda schodzi an drugi plan.

Tutaj się nie zgodze, przynajmniej w moim wypadku. Mój nadgarstek to ponad 20cm i siłą rzeczy lepiej mi w zegarku 42-46mm. Osoby trzecie nie grają tutaj najmniejszej roli, nie kupuje zegarka dla innych tylko dla siebie. Co innego jeżeli ktoś faktycznie nosi większy zegarek od własnego nadgarstka :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie podoba mi się żaden. Nie bardzo lubię Rolexa. Z tych pokazanych głosowałem na Explorera,ponieważ ma datę i czerwoną wskazówkę sekundnika,która wg mnie go ożywia, minus za lupkę na dacie,która mi się nie podoba.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie sub ponadczasowy zegar na każdą okazję,wiem co mówię bo na rolki się napatrzyłem sprzedając je przez 3 lata:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio sprzedałem swoja ceramiczną wersję którą nabyłem po okazyjnej cenie i teraz trochę żałuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o i jeszcze 1 jak ktoś z was będzie potrzebował jakiegoś nowego rolka w dobrej cenie to dajcie znać, znajomości mi jeszcze trochę zostało.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad, na dole pod napisanym postem masz opcje "Edytuj", staraj się nie pisać posta pod postem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie spotkałem nikogo z wersją 42mm na nadgarstku.

 

Ja tylko raz mialem przyjemnosc ogladac z bliska wieksza wersje PO - i szczerze mowiac nie wygladala najlepiej. 42mm to chyba jednak wlasciwy rozmiar, tak jak 40mm dla SUBa - dla osob o w miare chudych nadgarstkach.

Duze zegarki musza miec cos w sobie, inaczej sa tylko "rozdmuchana zaba" - spuchnieta i bez proporcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że piszesz to jako człowiek o stosunkowo małym nadgarstku...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że piszesz to jako człowiek o stosunkowo małym nadgarstku...

 

Tak - mimo staran w celu zmiany kategorii wagowej nie jestem w stanie tego dokonac ;) Taka budowa zabiedzonego arystokraty (choc krew czerwona ;) )

 

Natomiast sa zegarki, ktore super wygladaja w rozmiarze "maxi" jak np. Rolex Yacht Master II... czy seria Zenith Defy Xtreme (szkoda, ze zarzucili ten kierunek) albo RX Deepsea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Submariner gdyż to piękno i klasyka rolexa ujęta w tym właśnie modelu najlepiej-deep see też świetny(ta wodoszczelność!!!) ale już mniej praktyczny na co dzień(bardzo masywny),ale jeśli ktoś często i głęboko nurkuje to ten zegarek będzie najlepszym wyborem właśnie dla niego :rolleyes:


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie - każdy jest piękny. Ale Submariner wygrywa bo jest najbardziej Roleksem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.