Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ares271

Seiko & Casio kąpiel w morzu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wybieram się na wakacje do Egiptu z synem i zastanawiam się czy kąpiel w morzu czerwonym nie uszkodzi naszych zegarków?

Ja mam SEIKO SPORTURA SPC039 syn CASIO G-SHOCK G-9100?

Z góry dziękuję za odpowiedź,

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uszkodzi. W Morzu Martwym też dadzą radę.

 

Pamiętaj tylko o opłukaniu po wyjściu z wody (czy tam na koniec plażowania nawet, a nie po każdym wyjściu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uszkodzi. W Morzu Martwym też dadzą radę.

 

Pamiętaj tylko o opłukaniu po wyjściu z wody (czy tam na koniec plażowania nawet, a nie po każdym wyjściu).

Ok,dzięki za odpowiedź nie byłem pewny a nie chciał bym ich uszkodzić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rekin nie chwyci zegarka to nic mu nie bedzie ;)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji kapac sie w slonej wodzie ale w słodkiej to bez problemu B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy napisali, jedyne co trzeba zrobić to pod koniec plażowania opłukać zegarki pod kranem lub prysznicem w słodkiej wodzie i tyle :) nie wciskać przycisków pod wodą i będzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy napisali, jedyne co trzeba zrobić to pod koniec plażowania opłukać zegarki pod kranem lub prysznicem w słodkiej wodzie i tyle :) nie wciskać przycisków pod wodą i będzie dobrze :)

Mój casio MTD-1054-1AV przeżył prawie wszystko. I jeżeli chodzi o słoną wodę to nie zrobiła na nim żadnego wrażenia.Dopiero od kilka upadków podczas gry w siatkówkę na ubitym piachu pojawiły się ryski na szkiełku:) Ale to zegarek roboczy i niedrogi więc jakoś to przeżyłem:)


MOJE ZEGARKI: CASIO OCEANUS 108D-1A, ORIENT DB08004B, SEIKO SNA113, SEIKO SKX779, CASIO GW-9110-1AER, CASIO MDV-102, SECTOR 600, TIMEX T46451, BAŁTYK, BŁONIE, BLONEX....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.