Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Dwie twarze BALL FIREMAN RACER

Dwie twarze BALL FIREMAN RACER  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Moje wprawne zegarkowe oko wypatrzyło sobie kolejny zegarek który chyba już wszedł na listę jak to mawia Michał ( carlito1) ''must have''

 

Modelem tym jest najnowszy BALL FIREMAN RACER. Zegarek ten występuje w 3 wariacjach kolorystycznych. Ja przedstawie poniżej 2 wariacje nad którymi sie zastanawiam....i nie wiem którą wybrać. Przychylam się na razie do jasnej tarczy. Zegarek występuje na pasku z tworzywa i na bransolecie ale ja będę brał na pasku bo za bransoletemi nie przepadam.

Fotki zaczerpnięte z zagranicznych for zegarkowych.

 

DSC_0480_426-1.jpg

 

DSC_0486_430-1.jpg

 

jtkz09.jpg

 

1zdu0xi.jpg

 

f095vq.jpg

 

123qlaq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarno-czerwona wygląda super, ma ten sportowy charakter :) . Srebno-niebieska jest taka nijaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co robi ustawienie aparatu... na moim monitorze pierwsza fotka pokazuje zegarek z ciemnoniebieską tarczą - poezja :) druga fotka przynosi rozczarowanie - przypomina Szturmana. Zdecydowanie biała tarcza


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co robi ustawienie aparatu... na moim monitorze pierwsza fotka pokazuje zegarek z ciemnoniebieską tarczą - poezja :) druga fotka przynosi rozczarowanie - przypomina Szturmana. Zdecydowanie biała tarcza

 

To powłoka antyrefleksyjna na szkle tak wychodzi na zdjęciach. W realu jest głęboko czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie urzekł biały z niebieskimi indeksami na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, myśle i myśle... i mam być szczery nie mam pojęcia :) Obydwie tarcze są naprawde fajne, ale chyba bardziej skłaniam się jednak ku jasnej - lubie taki zestaw kolorów, srebrny + niebieski :)

 

Po cholere tylko w tych zegarkach ta lupa :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna tarcza w połączeniu z niebieskimi wskazówkami i indeksami tworzy szlachetną całość, tylko w takiej wersji mi się podoba


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, myśle i myśle... i mam być szczery nie mam pojęcia :) Obydwie tarcze są naprawde fajne, ale chyba bardziej skłaniam się jednak ku jasnej - lubie taki zestaw kolorów, srebrny + niebieski :)

 

Po cholere tylko w tych zegarkach ta lupa :)

 

Mnie tam lupki nigdy nie przeszkadzały i nie rozumiem ich potępiania....to bardzo użyteczna rzecz.

W zasadzie mógłbym się przyczepić w tym modelu tylko do tego, że nie ma osłony koronki nawet częściowej. No ale taki urok. Trzeba uważać żeby taką koronką nie uderzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, kwestia upodobań :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srebrzysto- niebieski jest taki bardziej dystyngowany i piękny klimat robia te niebieskie indeksy i sekunda :)


"Musisz zaakceptować ewentualność, że Bóg cię nie lubi, nigdy cię nie chciał i prawdopodobnie cię nienawidzi" Tyler Durden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srebrzysto- niebieski jest taki bardziej dystyngowany i piękny klimat robia te niebieskie indeksy i sekunda :)

 

Trudno się nie zgodzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam zegarki z niebieskimi akcentami, ale ten trochę mdły, za to czarno - czerwony to Racer pełną gębą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabierajta Marcinie jasnego ! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że biały z niebieskimi akcentami :) Takie zegarki mają swój urok, są jednocześnie eleganckie i sportowe, to już zależy od paska na jaki je wrzucisz. Bierz białego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wybieram czarny, bo zgodnie z nazwą właśnie ten wygląda na Firemana :) W sumie to najpierw go zobaczyłem i od razu pomyślałem o ogniu, a dopiero później w tytule doczytałem pełną nazwę modelu. Świetna koperta, btw Ball robi ładne zegarki, wydaje mi się że w rozsądnych pieniądzach.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać żeby taką koronką nie uderzyć.

Mnie się tam nigdy nie zdarza koronką uderzać. Ja ściągnę zegarek, to jakoś mi nie przychodzi do głowy żeby nim wymachiwać... a jak jest na ręce, to dość trudno koronką w cokolwiek uderzyć :)

 

Fireman mimo wszystko bardziej mi czarno czerwony pasuje. Lubię niebieskie akcenty, ale taki tool watch to mi się bardziej kojarzy ze stylem sportowo-militarnym, wiesz.. straż pożarna, ogień, manewry :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że FIREMAN w tym zegarku nie oznacza strażaka !:) jak się prawie wszystkim wydaje ale faceta który wrzuca koks do lokomotywy....to o tego FIREMANA Ball'owi chodzi :)

 

Tactic oczywiście nikt zegarkiem nie łupie cegieł....ale nawet z pozoru niewielkie zaczepienie o coś koronką może spowodować skrzywienie wałka. Po to robią przecież te osłony :) one nie są tylko dla ozdoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak, co zresztą świadczy o tym dekiel, chociaż w remizie też pewnie by się sprawdził :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że FIREMAN w tym zegarku nie oznacza strażaka !:) jak się prawie wszystkim wydaje ale faceta który wrzuca koks do lokomotywy....to o tego FIREMANA Ball'owi chodzi :)

Co jakiś czas ktoś o tym mówi, a ja i tak o tym zapominam i ciągle mi się ze strażakami kojarzy :)

A najbardziej i tak mi się podobała jakaś starsza wersja z akcentami pomarańczowymi i zielonymi. Kiedyś ktoś często zdjęcia wrzucał.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, znajdź może jakieś prostsze zagadki, co?

Oba są super, ostatecznie wskazałem wersję ciemną.

A wersja brązowa jest?


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm...Ta ankieta jest tendencyjna i stronnicza, bo nie dość, że wersja jasna ma 3 zdjęcia przy dwóch wersji czarnej, to na dodatek na jednym z nich nie wygląda jak czarna, tylko jak ciemnoniebieska... :):)

 

A tak poważnie - zazwyczaj wolę ciemne tarcze, ale w tym przypadku bardziej podoba mi się jasna, szczególnie w wersji z bransoletą wygląda miodnie :) - niebieskie indeksy 6, 9, 12 oraz sekundnik pięknie komponują się z tarczą. No i jeszcze ten słynny ballowski dekiel - rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi jest super z delikatnym wskazaniem na biały:)

BTW, gdzie można go kupić i jaki jest przybliżony koszt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas ktoś o tym mówi, a ja i tak o tym zapominam i ciągle mi się ze strażakami kojarzy :)

A najbardziej i tak mi się podobała jakaś starsza wersja z akcentami pomarańczowymi i zielonymi. Kiedyś ktoś często zdjęcia wrzucał.

 

mówisz o zwykłym Firemanie I ...był OK. Fireman II obecny to niestety niezbyt ładny zegarek taki ciosany...brrr, natomiast Fireman Racer naprawdę się firmie udał....przy tym kosztuje nie wiele więcej od Fireman II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi jest super z delikatnym wskazaniem na biały:)

BTW, gdzie można go kupić i jaki jest przybliżony koszt?

 

cennikowo 1080 franków szwajcarskich na pasku. 1150 na bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.