Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Dwie twarze BALL FIREMAN RACER

Dwie twarze BALL FIREMAN RACER  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

cennikowo 1080 franków szwajcarskich na pasku. 1150 na bransolecie.

No to nie ma tragedii jak za tak piękny zegarek:) Do nabycia u Staniego, czy gdzieś indziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma tragedii jak za tak piękny zegarek:) Do nabycia u Staniego, czy gdzieś indziej?

 

Ja das stimmt :) z rabacikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na Cz-Cz .

Rasówka bez 2 zdań :)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaglosowalem na jasnego. choc najlepiej wziac oba! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasny naturalnie, wygląda świetnie.

 

PS

Lupkę podobno można odkleić? :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ani jeden, ani drugi nie pasuje Marcin do Ciebie :) Znajdź coś innego dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani jeden, ani drugi nie pasuje Marcin do Ciebie :) Znajdź coś innego dla siebie.

 

Mógłbyś uzasadnić :) swą odważną tezę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały pasuje do Marcina jak ulał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mógłbyś uzasadnić :) swą odważną tezę

 

Zwyczajnie. Patrzę okiem sprzedawcy na Ciebie, potem na zegarek i widzę, że do siebie nie pasujecie :) Przekonasz się sam, że chemii między Wam,i nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna :)

Polecam mimo wszystko zakupić z bransoletą. Możesz ją zawsze odsprzedać ( bo jest problem z zakupem samej bransolety ) w dobrych pieniądzach.

 

Już zacząłem tęsknić za swoim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje, pasuje :)

 

Jasna tarcza, oddaje w sposób jednoznaczny, pogodny charakter Marcina, wysublimowany gust i wrażliwość na rzeczy piękne.

 

Niebieskie elementy podkreślają niebanalne poczucie humoru, a także delikatnie i zmysłowo akcentują Jego indywidualną osobowość.

 

Lokomotywa na deklu to jednocześnie ciągły pęd ku doskonałości, połączony z chłopięcymi marzeniami o wielkich podróżach.

 

Wreszcie czarny pasek mówi nam, że jego Właściciel posiada też mroczną stronę swej natury, a białe przeszycie informuje, iż potrafi nad nią panować.

 

:)


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pasuje, pasuje :)

 

Jasna tarcza, oddaje w sposób jednoznaczny, pogodny charakter Marcina, wysublimowany gust i wrażliwość na rzeczy piękne.

Niebieskie elementy podkreślają niebanalne poczucie humoru, a także delikatnie i zmysłowo akcentują Jego indywidualną osobowość.

Wraszcie czarny pasek mówi nam, że jego Właściciel posiada też mroczną i tajemniczą stronę swej natury, a białe przeszycie informuje, iż potrafi nad nią panować.

 

:)

 

Ojciec, co Ty bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec, co Ty bierzesz?

 

dzisiaj tylko szklanka łychy i pifo. :)


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

dzisiaj tylko szklanka łychy i pifo. :)

 

To już czas zakończyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam, oj tam :)


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklanka to musiała być do pełna, bo pitolisz jak rzadko :) Ale imo coś palone też musiało być.

 

Ad rem- czemu Marco szukasz tak daleko skoro podoba Ci się ten kozak:

 

post-25253-0-00060300-1331841235.png

 

Zegarek rozkłada jak dla mnie wszystkie uniwersalne łocze, ma piękną tarczę, niebieskie wskazówki, dobry WR, piękny tyłeczek i świetną bransoletę. Ja bym dalej nie szukał tym bardziej, że do wyrwania za circa 900 dolarów (+ Vat i cło :/). Sam zastanawiam się powoli czy nie zaprzeć się i nie dozbierać do niego, bo już dawno nic mnie tak nie zauroczyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, przyznam się, whisky kupiłem w Biedronce , a piwo Lidlu :)

 

A Rajmund fajny i koronkę ma ładnie osłoniętą, a nie tak bezwstydnie obnażoną jak Ball :)


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje, pasuje B)

 

Jasna tarcza, oddaje w sposób jednoznaczny, pogodny charakter Marcina, wysublimowany gust i wrażliwość na rzeczy piękne.

 

Niebieskie elementy podkreślają niebanalne poczucie humoru, a także delikatnie i zmysłowo akcentują Jego indywidualną osobowość.

 

Lokomotywa na deklu to jednocześnie ciągły pęd ku doskonałości, połączony z chłopięcymi marzeniami o wielkich podróżach.

 

Wreszcie czarny pasek mówi nam, że jego Właściciel posiada też mroczną stronę swej natury, a białe przeszycie informuje, iż potrafi nad nią panować.

 

:)

 

zatkało mnie doskonała psychoanaliza Rafale...zaczynam się bać B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na pasku, to czarny, na bransolecie - biały. Rzeczywiście zegarek powala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie biały na pasku wygląda super, zdecydowanie wygrywa z czarnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklanka to musiała być do pełna, bo pitolisz jak rzadko B) Ale imo coś palone też musiało być.

 

Ad rem- czemu Marco szukasz tak daleko skoro podoba Ci się ten kozak:

 

producten233893collecti.png

 

Zegarek rozkłada jak dla mnie wszystkie uniwersalne łocze, ma piękną tarczę, niebieskie wskazówki, dobry WR, piękny tyłeczek i świetną bransoletę. Ja bym dalej nie szukał tym bardziej, że do wyrwania za circa 900 dolarów (+ Vat i cło :/). Sam zastanawiam się powoli czy nie zaprzeć się i nie dozbierać do niego, bo już dawno nic mnie tak nie zauroczyło...

 

Ten rajmund wejl jest piękny ale tylko od frontu. bok koperty jest nie dokonca tym czego chcę....tzn za bardzo udziwniony...jakiś karbon...teoretycznie przedstawia wieksza wartosc ale mnie nie dokonca takie nowinki interesują. o ile balla jestem w stanie sobie w realu wyobrazic to tego rajmunda nie. Musial bym zobaczyc zdjecia nadgarstkowe dobrej jakosci...bo rendery lubią koloryzowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cenowo wychodzi na to samo co Ball .....hmmm....Ball bardziej w strone elegancjii, Rajmund zdecydowanie bardziej Sportowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.