Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Dwie twarze BALL FIREMAN RACER

Dwie twarze BALL FIREMAN RACER  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na lato zdecydowanie biało-niebieski,niezależnie czy Ball czy RW,oba wyglądają zacnie.A na sezon jesień/zima zamienisz na czarny B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rajmund zdecydowanie bardziej Sportowy

 

I za bardzo "Lego Technic"


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musial bym zobaczyc zdjecia nadgarstkowe dobrej jakosci...bo rendery lubią koloryzowac.

bez niebieskich wskazówek, ale nadgarstkowe -> http://watchfreeks.com/view_topic.php?id=16284&forum_id=32


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne tarcze na żywo zazwyczaj wypadają lepiej niż na fotkach, ale jako, że nie widziałem tych zegarków na zywo głosuję na czarno-czerwoną opcję bo na fotkach wypada korzystniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cenowo wychodzi na to samo co Ball .....hmmm....Ball bardziej w strone elegancjii, Rajmund zdecydowanie bardziej Sportowy.

 

Rajmund na brązowym pasku spokojnie mógłby uchodzić za "technicznego eleganta" (wyobraź sobie go na Hirschu Rivetta B) ). Ball w tym wydaniu też ze zbytnią elegancją mi się nie kojarzy.

 

Taktic - dzięki za foty, model zegarka słabszy, ale mogę sobie wyobrazić jak wyglądałby z niebieskimi akcentami B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rajmund na brązowym pasku spokojnie mógłby uchodzić za "technicznego eleganta" (wyobraź sobie go na Hirschu Rivetta B) ). Ball w tym wydaniu też ze zbytnią elegancją mi się nie kojarzy.

 

Na brązowym pasku, to najwyżej mógłby uchodzić za "tybetańskiego emigranta". B)


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechu ja wiem ze Ty masz ''problem'' z tymi paskami w cycki strusia B) ....ale błagam nie przymierzaj tego wzorcowego strapa do wszystkich zegarków B)

 

To tak jakby do najnowszego Audi założyć koła od dyliżansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież ja pisałem o zupełnie innym pasku! Gdzie ja wspomniałem o strusiu? B) Owszem, mam pewnego rodzaju zboczenie i struś to mój faworyt, ale broń panie boże do wszystkiego go ubierać B)

Mówiłem o takim pasku:

 

post-25253-0-57403000-1331841358.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Hirsch Rivetta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak- pisałem o tym w swoim poście, ale cielepy nie doczytały B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale dlaczego brązowy? B)


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak- pisałem o tym w swoim poście, ale cielepy nie doczytały B)

 

doczytałem doczytałem.....chciałem Ci dogryść tymi ''cyckami strusimi'' B) ....Rivettę znam ( cena kosmiczna)....Carlito do ML-a ubierał i tam ten pasek sprawdzał się znakomicie. Ale wciąż go nie widzę na tym Rajmundzie....te lego technic po bokach koperty jak trafnie zauwazył Rafał....kierują zegarek raczej w stronę używania bransolet i gum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale dlaczego brązowy? B)

 

Brązowy pasek idealnie pasuje do jasnej tarczy i niebieskich akcentów B)

 

Marco- cena Rivetty fakt- przegięta, ale pasek bardzo ładny, choć pewnie początkowo sztywny. Co do gum i bransolet masz pewnie rację, ale ja jednak pozostaję przy swoim i taki zestaw mógłbym nosić z dumą :)

 

Ale my tu pitu-pitu, a Marco Ball'e wybiera, wracajmy więc do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ uwielbiam zestawienie czarno-czerwone w zegarkach właśnie taki Ball bym wybrał-wygląda bardziej sportowo i jest zegarkiem dla kogoś z charakterem,temperamentem i życiową energią -ten drugi wariant moim zdaniem pasuje bardziej do osoby starszej i spokojniejszej.


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że FIREMAN w tym zegarku nie oznacza strażaka !:) jak się prawie wszystkim wydaje ale faceta który wrzuca koks do lokomotywy....to o tego FIREMANA Ball'owi chodzi :)

 

Tactic oczywiście nikt zegarkiem nie łupie cegieł....ale nawet z pozoru niewielkie zaczepienie o coś koronką może spowodować skrzywienie wałka. Po to robią przecież te osłony :) one nie są tylko dla ozdoby.

 

No to tym bardziej kombinacja czarny +czerwony pasuje. Niech jest łogień!

Niebieski, zimny, bardziej do garnituru. Nie pasuje mi w kombinacji z trytowymi ampułkami. Zgadzam się - osłony są przydatne. Bez nich zegarek jest delikatny, jakby bezbronny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - jasna bardziej elegancka a ciemna bardziej sportowa.

Ja wybralbym jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem głoś na czarno-czerwoną. Mi osobiście bardziej się podoba, nie jest "mdła", w relau może być inaczej mówię to co widzę ze zdjęć :)

Jednocześnie zgadzam się, że srebrno-niebieska jest bardziej elegancka a czarno-czerwona sportowa


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarno - czerwony


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.