Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

QuadrifoglioVerde

Dwie twarze BALL FIREMAN RACER

Dwie twarze BALL FIREMAN RACER  

60 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

cennikowo 1080 franków szwajcarskich na pasku. 1150 na bransolecie.

No to nie ma tragedii jak za tak piękny zegarek:) Do nabycia u Staniego, czy gdzieś indziej?

No to nie ma tragedii jak za tak piękny zegarek:) Do nabycia u Staniego, czy gdzieś indziej?

Ja das stimmt :) z rabacikiem

Mój głos na Cz-Cz .

Rasówka bez 2 zdań :)

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

zaglosowalem na jasnego. choc najlepiej wziac oba! :)

Jasny naturalnie, wygląda świetnie.

PS

Lupkę podobno można odkleić? :)

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Ani jeden, ani drugi nie pasuje Marcin do Ciebie :) Znajdź coś innego dla siebie.

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Ani jeden, ani drugi nie pasuje Marcin do Ciebie :) Znajdź coś innego dla siebie.

Mógłbyś uzasadnić :) swą odważną tezę

Biały pasuje do Marcina jak ulał :)

Mógłbyś uzasadnić :) swą odważną tezę

Zwyczajnie. Patrzę okiem sprzedawcy na Ciebie, potem na zegarek i widzę, że do siebie nie pasujecie :) Przekonasz się sam, że chemii między Wam,i nie będzie :)

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Jasna :)

Polecam mimo wszystko zakupić z bransoletą. Możesz ją zawsze odsprzedać ( bo jest problem z zakupem samej bransolety ) w dobrych pieniądzach.

Już zacząłem tęsknić za swoim :)

Pasuje, pasuje :)

Jasna tarcza, oddaje w sposób jednoznaczny, pogodny charakter Marcina, wysublimowany gust i wrażliwość na rzeczy piękne.

Niebieskie elementy podkreślają niebanalne poczucie humoru, a także delikatnie i zmysłowo akcentują Jego indywidualną osobowość.

Lokomotywa na deklu to jednocześnie ciągły pęd ku doskonałości, połączony z chłopięcymi marzeniami o wielkich podróżach.

Wreszcie czarny pasek mówi nam, że jego Właściciel posiada też mroczną stronę swej natury, a białe przeszycie informuje, iż potrafi nad nią panować.

:)

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Pasuje, pasuje :)

Jasna tarcza, oddaje w sposób jednoznaczny, pogodny charakter Marcina, wysublimowany gust i wrażliwość na rzeczy piękne.

Niebieskie elementy podkreślają niebanalne poczucie humoru, a także delikatnie i zmysłowo akcentują Jego indywidualną osobowość.

Wraszcie czarny pasek mówi nam, że jego Właściciel posiada też mroczną i tajemniczą stronę swej natury, a białe przeszycie informuje, iż potrafi nad nią panować.

Ojciec, co Ty bierzesz?

Ojciec, co Ty bierzesz?

dzisiaj tylko szklanka łychy i pifo. :)

dzisiaj tylko szklanka łychy i pifo. :)

To już czas zakończyć :)

oj tam, oj tam :)

Szklanka to musiała być do pełna, bo pitolisz jak rzadko :) Ale imo coś palone też musiało być.

Ad rem- czemu Marco szukasz tak daleko skoro podoba Ci się ten kozak:

post-25253-0-00060300-1331841235.png

Zegarek rozkłada jak dla mnie wszystkie uniwersalne łocze, ma piękną tarczę, niebieskie wskazówki, dobry WR, piękny tyłeczek i świetną bransoletę. Ja bym dalej nie szukał tym bardziej, że do wyrwania za circa 900 dolarów (+ Vat i cło :/). Sam zastanawiam się powoli czy nie zaprzeć się i nie dozbierać do niego, bo już dawno nic mnie tak nie zauroczyło...

no dobra, przyznam się, whisky kupiłem w Biedronce , a piwo Lidlu :)

A Rajmund fajny i koronkę ma ładnie osłoniętą, a nie tak bezwstydnie obnażoną jak Ball :)

Pasuje, pasuje B)

Lokomotywa na deklu to jednocześnie ciągły pęd ku doskonałości, połączony z chłopięcymi marzeniami o wielkich podróżach.

Wreszcie czarny pasek mówi nam, że jego Właściciel posiada też mroczną stronę swej natury, a białe przeszycie informuje, iż potrafi nad nią panować.

zatkało mnie doskonała psychoanaliza Rafale...zaczynam się bać B)

Jak dla mnie biały na pasku wygląda super, zdecydowanie wygrywa z czarnym.

Szklanka to musiała być do pełna, bo pitolisz jak rzadko B) Ale imo coś palone też musiało być.

Ad rem- czemu Marco szukasz tak daleko skoro podoba Ci się ten kozak:

producten233893collecti.png

Zegarek rozkłada jak dla mnie wszystkie uniwersalne łocze, ma piękną tarczę, niebieskie wskazówki, dobry WR, piękny tyłeczek i świetną bransoletę. Ja bym dalej nie szukał tym bardziej, że do wyrwania za circa 900 dolarów (+ Vat i cło :/). Sam zastanawiam się powoli czy nie zaprzeć się i nie dozbierać do niego, bo już dawno nic mnie tak nie zauroczyło...

Ten rajmund wejl jest piękny ale tylko od frontu. bok koperty jest nie dokonca tym czego chcę....tzn za bardzo udziwniony...jakiś karbon...teoretycznie przedstawia wieksza wartosc ale mnie nie dokonca takie nowinki interesują. o ile balla jestem w stanie sobie w realu wyobrazic to tego rajmunda nie. Musial bym zobaczyc zdjecia nadgarstkowe dobrej jakosci...bo rendery lubią koloryzowac.

cenowo wychodzi na to samo co Ball .....hmmm....Ball bardziej w strone elegancjii, Rajmund zdecydowanie bardziej Sportowy.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.