Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję, przyglądałem się aukcji, ale nie licytowałem. Tarcze z brązowymi elementami są rzadziej spotykane niż inne, a ta ma bardzo ciekawy gilosz i bardzo dobrze zachowane podziałki. Cała tarcza jest w ładnym stanie w związku z tym trochę szkoda jej do tej koperty. Proponuje znaleźć oryginalna w lepszym stanie, lub choć za chwile posypia się na mnie gromy kolegów :), poddać ja renowacji bo szpeci całość. Dopełnieniem całości byłoby uzupełnienie lumy i miałbyś świetny vintage, tym bardziej, że z tego co widać to chyba całkowicie oryginalny. Koronka trochę za bardzo odstaje, lub to wina zdjęcia. Pokaż dekielek i mechanizm.

jeszcze raz gratuluję.   

Lumę planuję uzupełnić. Ponieważ zegarek wędruje u mnie do pudła a by cieszyć (czasami) oko zostanie w złocie, choć w planach mam zakup dawcy z lepsza koperta (na wszelki wypadek gdybym się kiedyś musiał pozbyć).

Koperta w kolorze srebrnym optycznie mi nie pasuje do brązowej tarczy

Edytowane przez MadGravediGGer77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o kopercie w złocie, rozumiem, że masz na myśli kopertę pozbawioną warstwy chromu i wypolerowaną czy złocona kopertę?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o kopercie w złocie, rozumiem, że masz na myśli kopertę pozbawioną warstwy chromu i wypolerowaną czy złocona kopertę?

Niedokładnie się wyraziłem. Chodzi mi o pozbawioną wartswy chromu - widoczną na górnym zdjęciu. Złocić nie będę, dawać do chromowania raczej też nie, skoro za kilkadziesiąt złotych można trafić ładnie zachowaną z uszkodzonym mechanizmem. Ale jak już pisałem, nawet gdy wejdę w posiadanie takiej, to  dla własnych potrzeb zegarek pozostenie w stanie takim jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy, może się zdarzyć, że taka koperta będzie wchodziła w reakcje z potem i może brudzić nadgarstek, a druga sprawa, to co jakiś czas trzeba ja przetrzeć bo będzie samoczynnie śniedziała. Wiem :D, bo też mam taka ;).

Jeszcze raz gratuluje, szczególnie tarczy.   


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy, może się zdarzyć, że taka koperta będzie wchodziła w reakcje z potem i może brudzić nadgarstek, a druga sprawa, to co jakiś czas trzeba ja przetrzeć bo będzie samoczynnie śniedziała. Wiem :D, bo też mam taka ;).

Jeszcze raz gratuluje, szczególnie tarczy.   

Wiem, że trzeba o taką kopertę dbać. Przerabiałem to z atlanticiem milano, do którego bezskutecznie szukam wskazówek. Milano pochromuję bo ma większe szanse trafić na rękę a Delbana do pudła:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MadGravediGGer77      Gratuluje nabytku piękna jest mimo wszystkich swoich wad jakie ktoś może dostrzec :) .
A i bez tego chromu koperta tyż całkiem całkiem , ;)
Teraz  żałuję że odpuściłem tę Delbanę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla samej tarczy warto było powalczyć ;).


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się kupić wszystkich i na pewno jeszcze się trafią.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt Staszku , wszystkiego nie można mieć i kupić , a cierpliwość zawsze procentuje , jeszcze kiedyś taką trafię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pokazywałem. Trafiła mi się Delbana w nie najlepszym stanie, ale urzekł mnie wzór środka tarczy. Trochę niedoskonałości by się znalazło i jeden nieoryginalny element :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pokazywałem. Trafiła mi się Delbana w nie najlepszym stanie, ale urzekł mnie wzór środka tarczy. Trochę niedoskonałości by się znalazło i jeden nieoryginalny element :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pokazywałem. Trafiła mi się Delbana w nie najlepszym stanie, ale urzekł mnie wzór środka tarczy. Trochę niedoskonałości by się znalazło i jeden nieoryginalny element :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pokazywałem. Trafiła mi się Delbana w nie najlepszym stanie, ale urzekł mnie wzór środka tarczy. Trochę niedoskonałości by się znalazło i jeden nieoryginalny element :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pokazywałem. Trafiła mi się Delbana w nie najlepszym stanie, ale urzekł mnie wzór środka tarczy. Trochę niedoskonałości by się znalazło i jeden nieoryginalny element :)

post-57210-0-75459100-1412373110_thumb.jpg

post-57210-0-48279500-1412373112_thumb.jpg

post-57210-0-35444500-1412373114_thumb.jpg

post-57210-0-26501900-1412373116_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafik732
Gratuluje nabytków  ,  a czy mógłbyś pokazać pierwszej tarczę w lepszej jakości ?

Staszku ładny ma ten środek czarnulka :) i mimo pozostałych mankamentów występujących na tarczy i tak jest piękna.
A wskazówki to za bardzo nie współgrają :blink: szczególnie na tych pierwszych fotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz tarcza ma paskudny zielony osad,tak jak się obawiałem po myciu znikła część podziałki :(

post-58864-0-30770900-1412526775.jpg

post-58864-0-58541200-1412526797.jpg

post-58864-0-61117500-1412526827.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staszku ładny ma ten środek czarnulka :) i mimo pozostałych mankamentów występujących na tarczy i tak jest piękna.

A wskazówki to za bardzo nie współgrają :blink: szczególnie na tych pierwszych fotach.

 

Wskazówki (godzinowa i minutowa) są od tego modelu brak im tylko wypełnienia. Muszę to uzupełnić, ale nie mam teraz czasu. To jest Delbana w większym rozmiarze więc te wskazówki jak najbardziej są im przypisane. Mam Delbanę w tym rozmiarze też z takimi samymi wskazówkami.  Natomiast sekundnik z innej bajki, ale jakiś musiała mieć, więc dostał fasolkę :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki (godzinowa i minutowa) są od tego modelu brak im tylko wypełnienia. Muszę to uzupełnić, ale nie mam teraz czasu. To jest Delbana w większym rozmiarze więc te wskazówki jak najbardziej są im przypisane. Mam Delbanę w tym rozmiarze też z takimi samymi wskazówkami.  Natomiast sekundnik z innej bajki, ale jakiś musiała mieć, więc dostał fasolkę :)

Wiem że takie były bo sam też mam takie większe Delbany ale sam powiedz że na zdjęciach bez ubranka ;) i przy takim bocznym oświetleniu bardzo nie pasują :blink: . Dopiero w pełnym ubranku jest inaczej.

A jak dobrze pójdzie , i uda mi się odebrać jutro mój zakup to po pastwimy się nad nią ale dopiero gdzieś koło weekendu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to nie jest ona szczytem elegancji. Biała część tarczy jest poszarzała i zmyta w niektórych miejscach, a brak wypełnienia całkowicie nie pasuje do charakteru Delban.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staszku  ten  świetny czarny środek odciąga wzrok od obrzeża tarczy :)  , a brak wypełnienia no faktycznie.
I dla podgrzania emocji (specjalnie nieostre) wczoraj odebrana , :P

post-48480-0-79377000-1412754771_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz już prosimy o normalne zdjęcie. :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.