Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek bardzo zjawiskowe znalezisko,szkoda tylko,że jakiekolwiek informację na temat Delban z tamtego okresu są w czarnej d*pie.Ja kończyłem technikum rolnicze i trochę z klasą z szkoły jezdziłem po różnych wystawach expo i tam jakieś pseudo zegarki były,a było to w latach 90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek bardzo zjawiskowe znalezisko,szkoda tylko,że jakiekolwiek informację na temat Delban z tamtego okresu są w czarnej d*pie.Ja kończyłem technikum rolnicze i trochę z klasą z szkoły jezdziłem po różnych wystawach expo i tam jakieś pseudo zegarki były,a było to w latach 90.

No właśnie z Google wyświetla się wystawa rolnicza w  Lozannie w 1966 roku  :D


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłem tez wkleić odnośnik jak pokazałem zegarek Jerzy bo długo szukałem informacji o wystawie z tego roku . To nie była światowa wystawa Expo . Tylko jakaś normalna wystawa . Tak jak w Łodzi też używają nazewnictwa Expo przy wystawach lub targach . Pytałem się siostrzeńca o to Expo chłopak kończył biznes . Expo za granicą jest też używane przy zwykłych wystawach i nic nie ma wspólnego tak jak pisałem z wystawą światową . Muszę odszukać i wkleić link bo bym Was nie oszukiwał . Tylko znajdę trochę czasu 

Sławku nikt nie pisze że nas oszukujesz, tylko wiesz jak zawsze szczegółowo podchodzimy do różnych tematów ;)

Najważniejszym w tym wszystkim jest to że zegarek jak i etui są piękne, i że w Twej pięknej kolekcji jest następny rodzynek którego można pozazdrościć.

 

 

post-48480-0-55139800-1518871904.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej, Sławek. A ja chyba zapomniałem strzelić OCHA!

:P

 

Świetny komplecik wyszarpałeś! Takie cacuszko w pudełeczku... kto z nas by nie chciał...? Zazdraszczam niezmiernie

I gratuluję szczerze.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za wynalazek? Możesz pokazać lepiej tą tarczę?


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza wygląda jak wygląda po prostu kiepsko.Ktoś tak perfidnie pomalował i wygląda to fatalnie,miejscami farba odłazi całymi płatami. post-79147-0-22298200-1519238100_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś fantazję


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ring wyrzeźbiony lub jak kto woli wydrapany. To, że ktoś tworzy takie zegarki, jestem w stanie zrozumieć, bo różne są upodobania i możliwości, ale że udało mu się to sprzedać to już wyczyn. Przypuszczam, że to jeden z tych kupionych na kilogramy. :D  ;)   


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak  :D, druga transza w niedziele,jeszcze tych nie poskładałem i nie policzyłem,ale będzie ponad 1000szt,a dałem tylko 500zł wychodzi po 35gr.szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, źródło. Ono jest odnawialne czy to taka jednorazowa transakcja. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trwa cały czas od dłuższego czasu.A w niedziele mam mieć nowe ruski z metkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę tutaj zapytać o kupno Delbany? :) Proszę o oferty na PW, jeśli ktoś sprzedaje.

Lepiej by było tutaj:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/126084-delbana-dyskusja-og%C3%B3lna/page-115?do=findComment&comment=2211062

:)

Określ się bliżej jaka Cię interesuje. Najlepiej już we wskazanym temacie. :)

 

Pozdrawiam


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę tutaj zapytać o kupno Delbany? :) Proszę o oferty na PW, jeśli ktoś sprzedaje.

Tu Masz coś bardzo rzadkiego za 700 zł , a było 950 zł

post-38106-0-95251300-1519557424.jpg


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka :). Przeoczyłem ten temat...

 

@up - piękna, nawet rzekłbym cudowna, ale przekracza mój budżet (stanowczo...). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś przyleciało , Arek Mnie nakręcił  :D   Delbana AS 1187 10 micronów 34 mm Wskazówka ułamana , ale z tym już nie będzie kłopotu  :D

post-38106-0-04961200-1519993476_thumb.jpg

post-38106-0-23213400-1519993535_thumb.jpg

post-38106-0-43481700-1519993567_thumb.jpg

post-38106-0-42201500-1519993600_thumb.jpg

post-38106-0-46308900-1519993629_thumb.jpg

post-38106-0-33010000-1519993659_thumb.jpg


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Kto jak kto, ale Ty kłopotów ze wskazówkami to jeszcze długo nie będziesz miał.

 

Wysłane z mojego HTC


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko koronka do wymiany została

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super!

Przydałaby mi się do kolekcji :)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś przyleciało , Arek Mnie nakręcił  :D   Delbana AS 1187 10 micronów 34 mm Wskazówka ułamana , ale z tym już nie będzie kłopotu  :D

Piękna :wub: :wub:  Sławek a gdzie ty sekundnik dostaniesz :lol::D

Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znawców tematu , podpowie ktoś jakie powinny być wskazówki w moim nowym nabytku , bo te jakoś nie bardzo pasują

post-87697-0-43553600-1520330823_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to i tak wskazówki sekundowej nie będziesz miał na co założyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.