Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem w takim stanie- czyli już tak odnowiony. Przyznam, że renowacja, którą najprawdopodobniej wykonano w Niemczech jest zrobiona bardzo profesjonalnie

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja pierwsza z automatycznym naciagiem

post-76533-0-59684700-1469427819_thumb.jpg

post-76533-0-56396300-1469427840_thumb.jpg

post-76533-0-99004900-1469427863_thumb.jpg

 

 

Edytowane przez tom1303

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, tym bardziej że 25 kamieniowy.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiu, fiu!

Piękny stan!

I koronka w oryginale i dekiel z oryginalnym szlifem.

 

Piękna rzecz... :)

 

Jaki rozmiar koperty?


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie. Srednica 32 mm - bez koronki oczywiscie. Spa w sumie wielkiego nie bylo. Nowe szkielko i pasek no i Cape Cod.

Edytowane przez tom1303

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niech tak zostanie

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zostanie. Wprawdzie podobaja mi sie NOSy ale te robione na NOSa juz nie za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się jeszcze mało znam na napisach . Ale w  tym automacie niepokoją Mnie jakby zbyt świeżo wyglądające napisy szczególnie czarne , ale zaczekam na ocenę Jurka . Mogę się zwyczajnie mylić


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że ratowanie jak to nazwałeś trupków jest chwalebna i z tym jak najbardziej się zgadzam. Tylko że ja uważam że sztuką jest wyremontować samem (w miarę możliwości) trupka nie posuwając się do ostateczności w postaci odnowienia tarczy. To mi daje o wiele więcej frajdy i zadowolenia

Mnie także  :):P

 

To moja pierwsza z automatycznym naciagiem

attachicon.gifDSC02944.JPG

attachicon.gifDSC02945.JPG

attachicon.gifDSC02946.JPG

Fajna i rzadka jak Staszek zauważył ,lecz kolega nic nie wspomniał o odnowieniu tarczy .

Sławek juz sie oko wyrobiło .

Ten któ opisywał tarczę mógł juz się potrudzić przy jej odnawianiu aby wielkośc czcionki była jednaka :ph34r:

Czy robił to poprzednik czy ?????

:wacko:

 

Łoj jestem chyba za bardzo bezpośredni :blink:

Edytowane przez jerzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nigdy jeszcze nie oddawalem tarczy do renowacji. Kupilem go w Niemczech jakis rok temu na znanym portalu aukcyjnym. Najbardziej mnie dziwi , ze ktos oddal tylko tarcze do renowacji ( a to przeciez kosztowna sprawa jest). Dekiel i koperta nie byly poddawane zadnym zabiegom. Hmm jestem bardzo rozczarowany. Dla pewnosci wstawie wieczorem zdjecie samej tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie Twoja wina że oko masz jeszcze niewprawne . Wrzucę zdjęcia Mojego automatica , którego kupiłem , a inni ( kupujący ) nie dojrzeli napisów bo tak wyblakły.

post-38106-0-78914500-1469465799_thumb.jpeg

post-38106-0-90144400-1469465830_thumb.jpeg

post-38106-0-51264800-1469465848_thumb.jpeg

post-38106-0-61347100-1469465884_thumb.jpeg

post-38106-0-77393500-1469465925_thumb.jpeg


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się jeszcze mało znam na napisach . Ale w  tym automacie niepokoją Mnie jakby zbyt świeżo wyglądające napisy szczególnie czarne , ale zaczekam na ocenę Jurka . Mogę się zwyczajnie mylić

Mi również ta tarcza się nie podoba ale nie chciałem być posądzony o pisanie jak to ktoś nazwał jakiś dyrdymałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również ta tarcza się nie podoba ale nie chciałem być posądzony o pisanie jak to ktoś nazwał jakiś dyrdymałów.

No może za bardzo dałem upust emocjom  :D . Chyba się nie obraziłeś  :)  W końcu nie jesteśmy na temacie Omegi .  :ph34r:


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może za bardzo dałem upust emocjom  :D . Chyba się nie obraziłeś  :)  W końcu nie jesteśmy na temacie Omegi .  :ph34r:

Oczywiście że nie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licytacja byla od 1€. Zegarek na zdjeciu byl brudny, mial pekniete szkielko.i stary pasek.

post-76533-0-56436700-1469470108_thumb.jpg

post-76533-0-40784200-1469470128_thumb.jpg

post-76533-0-51464500-1469470153_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją uwagę w napisach prócz świeżości zwróciły literki ( C ) . Na pierwszej ktoś na końcu się zatrzymał i widać kropę , a druga jakby przeciągnięta


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam w telefonie, wakacyjnie, więc mogę się mylić , ale dla mnie tarcza może być ok. Po powrocie wrzucę kilka oryginalnych tarcza, podobnych do porównania.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o nadzieję lecz o prawdę. Wszyscy jesteśmy podejrzliwie i dobrze, ale warto wiedzieć co się ma. Przechodziłem przez podobne sytuacje wielce razy , ale warto wiedzieć.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nigdy jeszcze nie oddawalem tarczy do renowacji. Kupilem go w Niemczech jakis rok temu na znanym portalu aukcyjnym. Najbardziej mnie dziwi , ze ktos oddal tylko tarcze do renowacji ( a to przeciez kosztowna sprawa jest). Dekiel i koperta nie byly poddawane zadnym zabiegom. Hmm jestem bardzo rozczarowany. Dla pewnosci wstawie wieczorem zdjecie samej tarczy.

Nie zawsze trzeba poddawać renowacji kopertę .

Co do tarczy to pierwsze co mi się rzuca w oczy to jakby to powiedzieć , jeśli oglądaliście Gwiezdne wojny i napisy odjeżdżały w kosmos , tak więc tu nie ma równej linii perspektywy , W w Waterproof wysuwa sie za bardzo , ( choć mogę sie mylić ) , następnie w Incabloc B i N są troszkę za grube w stosunku do innych , W w Jewels także jest podejrzane , jakby ktoś się zatrzymał w trakcie malowania i wyszło troszkę grubiej 

I chyba Automatic ??? czyż nie powinno byc bardziej rozciągnięte ?

Ale to są tylko moje dyrdymały .

Ja mam tak zawsze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne grono,jedyny minus to sprężyna,ale to tylko kwestia czasu.F1560post-79147-0-85099900-1469643463_thumb.jpgpost-79147-0-41336800-1469643518_thumb.jpgpost-79147-0-56372300-1469643604_thumb.jpgpost-79147-0-89131800-1469643667_thumb.jpgpost-79147-0-94093500-1469643773_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, rzadki model jaki i twoje Atlantici  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra!

Ciekawe, czy ten sekundnik w oryginale był cały czerwony...?


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniutki i napis Automatic zaczyna się za D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekundnik taki był i nawet naturalnie wygląda,to co w nim zmieniłem to tylko szkło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.