Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ross74

POKAŻMY SWOJE DELBANY

Recommended Posts

Ja kupiłem w takim stanie- czyli już tak odnowiony. Przyznam, że renowacja, którą najprawdopodobniej wykonano w Niemczech jest zrobiona bardzo profesjonalnie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

To moja pierwsza z automatycznym naciagiem

post-76533-0-59684700-1469427819_thumb.jpg

post-76533-0-56396300-1469427840_thumb.jpg

post-76533-0-99004900-1469427863_thumb.jpg

Edited by tom1303

Gratuluję, tym bardziej że 25 kamieniowy.

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Fiu, fiu!

Piękny stan!

I koronka w oryginale i dekiel z oryginalnym szlifem.

Piękna rzecz... :)

Jaki rozmiar koperty?

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Dzieki Panowie. Srednica 32 mm - bez koronki oczywiscie. Spa w sumie wielkiego nie bylo. Nowe szkielko i pasek no i Cape Cod.

Edited by tom1303

I niech tak zostanie

Tak zostanie. Wprawdzie podobaja mi sie NOSy ale te robione na NOSa juz nie za bardzo.

Ja się jeszcze mało znam na napisach . Ale w  tym automacie niepokoją Mnie jakby zbyt świeżo wyglądające napisy szczególnie czarne , ale zaczekam na ocenę Jurka . Mogę się zwyczajnie mylić

Pecunia non olet

Oczywiście że ratowanie jak to nazwałeś trupków jest chwalebna i z tym jak najbardziej się zgadzam. Tylko że ja uważam że sztuką jest wyremontować samem (w miarę możliwości) trupka nie posuwając się do ostateczności w postaci odnowienia tarczy. To mi daje o wiele więcej frajdy i zadowolenia

Mnie także  :):P

To moja pierwsza z automatycznym naciagiem

attachicon.gifDSC02944.JPG

attachicon.gifDSC02945.JPG

attachicon.gifDSC02946.JPG

Fajna i rzadka jak Staszek zauważył ,lecz kolega nic nie wspomniał o odnowieniu tarczy .

Sławek juz sie oko wyrobiło .

Ten któ opisywał tarczę mógł juz się potrudzić przy jej odnawianiu aby wielkośc czcionki była jednaka :ph34r:

Czy robił to poprzednik czy ?????

:wacko:

Łoj jestem chyba za bardzo bezpośredni :blink:

Edited by jerzyk

Ja osobiscie nigdy jeszcze nie oddawalem tarczy do renowacji. Kupilem go w Niemczech jakis rok temu na znanym portalu aukcyjnym. Najbardziej mnie dziwi , ze ktos oddal tylko tarcze do renowacji ( a to przeciez kosztowna sprawa jest). Dekiel i koperta nie byly poddawane zadnym zabiegom. Hmm jestem bardzo rozczarowany. Dla pewnosci wstawie wieczorem zdjecie samej tarczy.

To nie Twoja wina że oko masz jeszcze niewprawne . Wrzucę zdjęcia Mojego automatica , którego kupiłem , a inni ( kupujący ) nie dojrzeli napisów bo tak wyblakły.

post-38106-0-78914500-1469465799_thumb.jpeg

post-38106-0-90144400-1469465830_thumb.jpeg

post-38106-0-51264800-1469465848_thumb.jpeg

post-38106-0-61347100-1469465884_thumb.jpeg

post-38106-0-77393500-1469465925_thumb.jpeg

Pecunia non olet

Ja się jeszcze mało znam na napisach . Ale w  tym automacie niepokoją Mnie jakby zbyt świeżo wyglądające napisy szczególnie czarne , ale zaczekam na ocenę Jurka . Mogę się zwyczajnie mylić

Mi również ta tarcza się nie podoba ale nie chciałem być posądzony o pisanie jak to ktoś nazwał jakiś dyrdymałów.

Mi również ta tarcza się nie podoba ale nie chciałem być posądzony o pisanie jak to ktoś nazwał jakiś dyrdymałów.

No może za bardzo dałem upust emocjom  :D . Chyba się nie obraziłeś  :)  W końcu nie jesteśmy na temacie Omegi .  :ph34r:

Pecunia non olet

No może za bardzo dałem upust emocjom  :D . Chyba się nie obraziłeś  :)  W końcu nie jesteśmy na temacie Omegi .  :ph34r:

Oczywiście że nie. ;)

Licytacja byla od 1€. Zegarek na zdjeciu byl brudny, mial pekniete szkielko.i stary pasek.

post-76533-0-56436700-1469470108_thumb.jpg

post-76533-0-40784200-1469470128_thumb.jpg

post-76533-0-51464500-1469470153_thumb.jpg

Moją uwagę w napisach prócz świeżości zwróciły literki ( C ) . Na pierwszej ktoś na końcu się zatrzymał i widać kropę , a druga jakby przeciągnięta

Pecunia non olet

Oglądam w telefonie, wakacyjnie, więc mogę się mylić , ale dla mnie tarcza może być ok. Po powrocie wrzucę kilka oryginalnych tarcza, podobnych do porównania.

To nie chodzi o nadzieję lecz o prawdę. Wszyscy jesteśmy podejrzliwie i dobrze, ale warto wiedzieć co się ma. Przechodziłem przez podobne sytuacje wielce razy , ale warto wiedzieć.

Ja osobiscie nigdy jeszcze nie oddawalem tarczy do renowacji. Kupilem go w Niemczech jakis rok temu na znanym portalu aukcyjnym. Najbardziej mnie dziwi , ze ktos oddal tylko tarcze do renowacji ( a to przeciez kosztowna sprawa jest). Dekiel i koperta nie byly poddawane zadnym zabiegom. Hmm jestem bardzo rozczarowany. Dla pewnosci wstawie wieczorem zdjecie samej tarczy.

Nie zawsze trzeba poddawać renowacji kopertę .

Co do tarczy to pierwsze co mi się rzuca w oczy to jakby to powiedzieć , jeśli oglądaliście Gwiezdne wojny i napisy odjeżdżały w kosmos , tak więc tu nie ma równej linii perspektywy , W w Waterproof wysuwa sie za bardzo , ( choć mogę sie mylić ) , następnie w Incabloc B i N są troszkę za grube w stosunku do innych , W w Jewels także jest podejrzane , jakby ktoś się zatrzymał w trakcie malowania i wyszło troszkę grubiej 

I chyba Automatic ??? czyż nie powinno byc bardziej rozciągnięte ?

Ale to są tylko moje dyrdymały .

Ja mam tak zawsze :P

Witam Szanowne grono,jedyny minus to sprężyna,ale to tylko kwestia czasu.F1560post-79147-0-85099900-1469643463_thumb.jpgpost-79147-0-41336800-1469643518_thumb.jpgpost-79147-0-56372300-1469643604_thumb.jpgpost-79147-0-89131800-1469643667_thumb.jpgpost-79147-0-94093500-1469643773_thumb.jpg

Ekstra!

Ciekawe, czy ten sekundnik w oryginale był cały czerwony...?

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Sekundnik taki był i nawet naturalnie wygląda,to co w nim zmieniłem to tylko szkło.