Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Super. Też mam taki.  Zakup takiego  czy podobnego zegarka do dobry pomysł  żeby uświadomić młodym ludziom że nie wszystko po jakimś czasie się wyrzuca, do czego przyzwyczaja ich niestety dzisiejszy świat i wszechobecna tandeta.

Edytowane przez krzysiekb321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek na pewno przejdzie full serwis, ale póki co do składziku :)


Super. Też mam taki.  Zakup takiego  czy podobnego zegarka do dobry pomysł  żeby uświadomić młodym ludziom że nie wszystko po jakimś czasie się wyrzuca, do czego przyzwyczaja ich niestety dzisiejszy świat i wszechobecna tandeta.

Ona jest za mała żeby to zrozumieć ale na pewno dam jej nosić ten zegarek niech się cieszy może z czasem sama do tego dojdzie że nie wszystko co stare to złom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek na pewno przejdzie full serwis, ale póki co do składziku :)

Ona jest za mała żeby to zrozumieć ale na pewno dam jej nosić ten zegarek niech się cieszy może z czasem sama do tego dojdzie że nie wszystko co stare to złom.

No teraz tak. Ale zrozumie to z czasem właśnie dzięki zakupowi teraz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to baba jest a z nimi różnie bywa szczególnie w wieku dorastania, może jej się odwidzieć bo kwas nosić zegarek po babci :)

I to jeszcze nie po swojej.

Albo zegarek za 10 lat będzie jakimś sposobem unikatem, wartościowym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy zakup z Allegro  jeszcze przed Spa , tylko już od licytacji męczy Mnie czy tarcza i ten ring są w porządku ?  Werk to Culmina

post-38106-0-81214800-1484648551_thumb.jpg

post-38106-0-31134500-1484648595_thumb.jpg

post-38106-0-97995800-1484648648_thumb.jpg

post-38106-0-07971400-1484648687_thumb.jpg

post-38106-0-72703000-1484648754_thumb.jpg

post-38106-0-01612900-1484648790_thumb.jpg

post-38106-0-54085000-1484648826_thumb.jpg


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek, SUPER!

Są w porządku jak najbardziej ;)

Robili tarcze z tego typu ringami. Wszystko OK. Świetny zakup

 

Gratuluję!

 

 

Swoją drogą... szukam w rozsądnych pieniądzach balansu do Culminy. Gdyby ktoś coś miał  ;)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno culmina? Pytam bo sam ostatnio walnąłem byka ze swoim zegarkiem.

Oznaczenia [ C ] nigdzie nie widać , ale porównałem z innymi werkami Culminy . Zresztą sprzedawca skłamał że zegarek jest na częściowym chodzie , bo nie można ruszyć koronką , aby nakręcić  Ale sprytnie zabezpieczył się pisząc na końcu że sprzedaje Go jako niesprawny  . Więc pójdzie majstra to będzie wiadomo jak go rozbierze i naprawi


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre oko Krzysiek... to nie Culmina

Sławek popraw się ;)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre oko Krzysiek... to nie Culmina

Sławek popraw się ;)

No tak to ETA 1260 , ale bardzo podobna do Culminy . Na szczęście Mam inny zegarek z tym werkiem więc jakby coś nie tak to przełożę . Kiedyś tamten sub chciałem sprzedać , to nie będzie żalu 


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre oko Krzysiek... to nie Culmina

Sławek popraw się ;)

Po prostu ostatnio sam nabyłem taki zegarek i szukałem błędnie balansu do culminy. A jak zdjąłem stary... . Tak że od razu pomyślałem że to może być tak. :)

Edytowane przez krzysiekb321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem taką krosteczkę, mojej córce oczy wyszły poza orbitę jak ją zobaczyła.

I już jest jej ma prawie 5 lat i pierwszy zegarek :)

No i taak sie zaszczepia pasję :)

Ładna i takie tyż trzeba mieć w kolekcji .

 

Super. Też mam taki.  Zakup takiego  czy podobnego zegarka do dobry pomysł  żeby uświadomić młodym ludziom że nie wszystko po jakimś czasie się wyrzuca, do czego przyzwyczaja ich niestety dzisiejszy świat i wszechobecna tandeta.

 

Święte słowa krzysiekb321

 

Nowy zakup z Allegro  jeszcze przed Spa , tylko już od licytacji męczy Mnie czy tarcza i ten ring są w porządku ?  Werk to Culmina

Jak już Arek opisał

Jest ok , dobrze że nie walczyłem o nią bo bym zbankrutował :ph34r:;)

 

Gratulacje Sławku :wub:

Piękny stan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów. Wpadła mi właśnie w ręce taka oto bidulka. Trochę zmęczona ale koperta w b.dobrym stanie. No tarcza z zielonym nalotem. Mam nadzieję że to da się zmyć. Potwierdzcie , ale wydaje mi się że wskazówka sekundowa nie jest oryginalna.

post-92745-0-41738700-1484770383_thumb.jpg

post-92745-0-78707700-1484770405_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wskazówka nie jest oryginalna ,Zielenina przeważnie pojawia się od wilgoci ( np mogło być pęknięte szkiełko ) ciężko się ją czyści . A Delbanka OK


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na koronkę mozna wywnioskować, że przechowywana była w bardzo niesprzyjających warunkach.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Faktycznie ta Delbana sporo przeżyła i przeszła. ;)

Potwierdzam Sławka uwagi. Wskazówka sekundowa podmieniona. Tarczę będzie barrrdzo trudno umyć. Tym bardziej, że już była myta. Sporo indeksów sekundowych już wyleciało. Tego zielonego najprawdopodobniej nie domyjesz. Sprobuj bardzo delikatnie, ale jak nie będzie chciało zejść, to zostaw. Pogorszysz tylko i tak już nieciekawą sytuacje. Koperta była już ponownie chromowana. Koronka również nie jest oryginalna.

 

Mimo wszystko fajny, klimatyczny zegarek. Spokojnie można nosić i cieszyć się z pięknego, wintydżowego zegarka.

 

Gratuluję zdobyczy :)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i u mnie też tarcza brzydka ale nic nie ruszam bo już wiele razy pozmywałem indeksy,koronka u mnie za to super (no prawie super ) a kopertę dopadnę gdzieś i wymienię w zresztą jak w innych ))

post-59322-0-29683600-1484823292_thumb.jpg

post-59322-0-26753900-1484823340_thumb.jpg

post-59322-0-72334400-1484823369_thumb.jpg

Edytowane przez daniels36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki popraw i miodzio będzie


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza jak najbardziej ok. Nie wiem czy dobrze widzę ale chyba koperta jest pozaokrąglana, czyli była już odnawiana. I to jest to o czym kiedyś pisałem: trwałość współczesnych tzw. renowacji kopert. Osobiście wydaje mi się, że jak byś ją wymienił na nie koniecznie idealną ale nie odnawianą, plus szkiełko i poprawa wskazówek zegarek zmieniłby się nie do poznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurka właśnie nie ogarniam jak to wypełnienie zrobić gdzieś był tu temat ale nie mogłem go znalezć 


Tarcza jak najbardziej ok. Nie wiem czy dobrze widzę ale chyba koperta jest pozaokrąglana, czyli była już odnawiana. I to jest to o czym kiedyś pisałem: trwałość współczesnych tzw. renowacji kopert. Osobiście wydaje mi się, że jak byś ją wymienił na nie koniecznie idealną ale nie odnawianą, plus szkiełko i poprawa wskazówek zegarek zmieniłby się nie do poznania.

nie krzysiu nie na pewno tego nikt nie robił zegarek kupiony u starszego pana co nie ma pojęcia o jakiś renowacjach itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha. No jak się nie widzi w realu to nie wszystko widać dobrze. Ale nieraz można dostać za kilkanaście złotych przyzwoitą. Dużo by to zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy już wszystko opisali , więc ja tylko mogę pogratulować .
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm z shock-absorbem? Pokażesz?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurka właśnie nie ogarniam jak to wypełnienie zrobić gdzieś był tu temat ale nie mogłem go znalezć 

 

Masz... działaj... i pochwal się efektem... ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=GyEB2yDBXbM

 

https://www.youtube.com/watch?v=FDumHBedBqw

 

https://www.youtube.com/watch?v=aQUN2A4iHok


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.