Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KamilZlg

Proszę o pomoc - szwajcarski zegarek do 2000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów!

Noszę się z zamiarem kupienia zegarka męskiego -klasycznego, ze skórzanym paskiem, nie ma znaczenia, czy nowy, czy używany (do 2000zł +/- 300zł) Czy mogliby Państwo podsunąć mi pomysł, w co w tej kwocie warto kupić? Nie mam doświadczenia w tej materii, ale chciałabym aby była to dobra, elegancka, najlepiej szwajcarska marka. Zegarek ma być prezentem na wyjątkową uroczystość. Z góry dziękuję.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to:

baf4e635e920721e47687064147d6384.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyjątkową okazję się nadaje, bo zacny zegarek jest w fajnym opakowaniu...

---------

Ew. Tissot Visodate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do garnituru idealna jest ta oto Davosa:

davosaclassicblue3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze chcesz sprzedac swoj zegarek, a to co piszesz to bzdury. Nie kupuje sie na prezent zegarka bez gwarancji. Ponadto Twoja propozycja taka sama bez echa jak nasze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... sorry ale wydają mi się bez gustu.

 

 

No to ostro pojechałeś, zwłaszcza, że często masz w ofercie Angular Momentum, które moim zdaniem są jednymi z najbrzydszych zegarków jakie widziałem :P

Tissot ładny, ale pewnie zapomniałeś o regulaminie i zakazie umieszczania linków do aukcji :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:rolleyes:

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn. ja piszę o wystawianiu na forum, bo mimo wszystko Ozzi i Allgros to chyba dwie różne osoby, ale pewny nie jestem po sposobie reklamowania oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucam linków do swojej aukcji, tego możesz być pewny. Podałem ten link bo zegarek jest unikatem i trudno go dostać gdzieś indziej niż tylko na tej aukcji. Przy przedstawianiu tego zegarka jestem obiektywny(moim zdaniem).

 

Tak myślałem że tym stwierdzeniem moge kogoś obrazić, przepraszam nie chodziło mi o to. Nie chodziło mi nawet o to czy zegarek Certina jest ładny, czy mi sie podoba, bo tak jest. Chodzi mi tylko o popularność i pospolitość, to samo ma się do Davosy. (wiem że napiszesz że certina limited, ale myśle ze wiesz o co mi chodzi).

 

Chciałem po prostu przedstawić coś nietuzinkowego.

 

A co do marki Angular, twoja sprawa, gusta są różne, to nie jest ani moja ulubiona marka, ani nie uważam jej projektów za najładniejsze.

 

jeszcze jedno: skoro Pani Justyna pisze że szuka zegarka na prezent, pewnie czas ją goni i pisze że nie ma doświadczenia w tej materii to nie będę jej wymieniał modeli, jak mam taką możliwość podeśle jej linka. Coś w tym złego?

 

Na zegarek jest gwarancja 6 miesięcy, ale niby czemu na prezent bez gwarancji nie kupić? i tak większość ludzi na prezent daje bez faktury(niestety).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dotychczasową pomoc.

 

Odnosząc się do tego, co już napisano, precyzuję: nie interesują mnie zegarki marki Tissot z bardzo prozaicznego powodu - nie podobają mi się, a zwłaszcza logo.

 

Szukam natomiast mechanicznego/automatycznego, szwajcarskiego, złotego zegarka (najlepiej z czarną tarczą), ze skórzanym paskiem i najlepiej z datownikiem.

 

Proszę o ocenę poniższych zegarków:

 

http://allegro.pl/przepiekna-duza-meska-doxa-i1596662188.html

 

http://allegro.pl/duza-zlota-doxa-czarna-tarcza-14k-0-585-i1565215426.html

 

http://allegro.pl/longines-conquest-heritage-automat-box-gwar-nowy-i1592527450.html

 

http://allegro.pl/iwc-schaffhausen-1912rok-pasowka-i1605035536.html

 

W szczególności interesuje mnie powyższy Longines.

 

P.S.

Na marginesie, czy sekundnik, który porusza się w sposób ciągły ma specjalną nazwę? Czy takie sekundniki występują w zegarkach mechanicznych? Jeśli tak, to w jakich?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że idziesz w vintage, Longines rzeczywiście najciekawszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, że w damskim rozmiarze :o


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeden problem z głowy :-) Longines odpada. A co z pozostałymi?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

P.S.

Na marginesie, czy sekundnik, który porusza się w sposób ciągły ma specjalną nazwę? Czy takie sekundniki występują w zegarkach mechanicznych? Jeśli tak, to w jakich?

 

Myślę, że chodzi Ci o płynący sekundnik :o


Seiko SNM033 | Casio EF-524SP-1AVDF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC to mechanizm z początku XX wieku natomiast koperta współczesnej roboty(składak), i rozmiar znowu ogromny, fajnie mieć taki zegarek, ale na prezent, i jeśli to ma być zegarek do noszenia a nie tylko oglądania to raczej odpada, a Longines rzeczywiście malutki, obecnie damski , a i cena przewyższy budżet. O Doxach się nie wypowiadam, nie mój typ. Ale chyba idziemy w dobrym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że niestety nie w Twoim budżecie :o

Ps. Kono to forumowicz i wszystko co Ciebie interesuje odnośnie jego zegarków dowiesz się właśnie od niego (osobiście polecam), ale tak jak pisałem, szanse na wylicytowanie w Twoim założonym budżecie masz jak... 1/2000 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmiar tych Omeg też już raczej niedzisiejszy :o. To bardziej zegarki dla kolekcjonerów.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to kwestia co kto lubi.

Wszyscy piszą, że rozmiar nie dzisiejszy, a ja np. o wiele bardziej lubię do garnituru założyć zegarek tych rozmiarów niż patelnię, którą będzie widać z kilometra :o

Ja po prostu nie przejmuję się chwilowo panującą modą, tylko noszę to co mi się podoba :)

Jak np. widzę kobietę z malutką rączką i z zegarkiem 50mm typu bling bling to zastanawiam się, czy kupując zegarek nie starczyło jej na lustro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w zweryfikowaniu, czy poniżej przedstawiony zegarek jest autentyczny, a także czy wygląda na zegarek po renowacji, czy też nie. Proszę także o ocenę tego zegarka. Sprawa jest pilna, bo muszę dać odpowiedź do 13.04.2011 r.

 

Wklejam fragment przedstawionego mi w ofercie sprzedaży zegarka opisu:

 

"zegarek jest z lat 60-siatych

co do samego zegarka wiec jest oryginalny w całości szkiełko sygnowane

pasek i sprzączka omegi jak widac troche urzywany ale dziurki nie rozepchane

zresta ja go kupiłem i założyłem a nosiłem moze ze 20 razy

sprzaczka idealna .

zegarek ma klimat

jeli chodzi o naprawy to mam go 5 lat i nic z nim nie robiłem wiec serwis jest jak najbardzej wskazany.

sam mechanizm to 565 coz mozna powiedzieć - barzdo dobry serwisowany regularnie robi maxymalne 10 sekund różnicy na dobe i bedzie dzałał do konca świata .

jesli chodzi o renowacje rozumiem ze mysli Pani o odnawianiu tarczy ?

wiec jesli tak to jest w stanie oryginalnym .

dodam jescze ze zegarek to złoto i stal

i nie jest to zadne złocenie tylko bezel jest ruchomy to znaczy do srodka mozna sie dostac tylo górą i własnie ten bezel jest ze złota 14k w całosci, a na uszy jest nawalcowana blacha z 14k. tego sie nie przetrzeć zwykłym użytkowaniem"

 

Ponadto, poniżej zamieszczam przedstawione mi w ofercie zdjęcia zegarka.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/58906-omega-seamaster-deville-pilne/

 

JustynaB


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.