Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość McIntosh

Z życia Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh
post-37647-0-77823800-1331841421.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
post-37647-0-02228000-1331841428.jpg<

post-37647-0-93276300-1331841424.jpg

post-37647-0-66743100-1331841426.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jelena Ristic strzelała tam takie miny jakby pierwszy raz w życiu miała w ręku zegarek :rolleyes:

 

Ale w szoku jestem, że ten szef działu opracowującego design zegarków AP to taki młody facet. Faktycznie musi być dobry w te klocki.


"Musisz zaakceptować ewentualność, że Bóg cię nie lubi, nigdy cię nie chciał i prawdopodobnie cię nienawidzi" Tyler Durden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jelena Ristic strzelała tam takie miny jakby pierwszy raz w życiu miała w ręku zegarek :P

 

Ale w szoku jestem, że ten szef działu opracowującego design zegarków AP to taki młody facet. Faktycznie musi być dobry w te klocki.

 

Może Jelena nie miała wcześniej w ręku lepszego zegarka. A co do Octavio, to tutaj jest trochę jego wypowiedzi przy okazji SIHH...

 

SIHH 2010

SIHH 2011

 

Gość jest w porządku. Ma u mnie plusa za to, że wpisał mi się do książki :rolleyes:.

 

post-37647-0-22734300-1331841767.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o współpracę AP z ambasadorami i osobowościami ze świata sportu to najbardziej mi się podoba owoc współpracy z Juanem Pablo Montoya.

Royal Oak Offshore Juan Pablo Montoya w platynie - bo o tym mówię - jest fenomenlany! Tytlko 100 szt. limitowanej edycji w platynie, wytworzony z materiałów stosowanych w produkcji bolidów Formuły 1, czyli z tytanu, stali oraz włókna węglowego. Pasek wykonano ze specjalnego rodzaju skóry, którym pokrywa się kierownice bolidów.

 

Jest obecnie do kupienia na za ok 300 000 zł :rolleyes:

 

post-7884-0-82948900-1331841768.jpg


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Co do limitowanych edycji, to mnie przypadł do gustu "zakręcony" MC12. Tutaj jest video. Natomiast w skali całej oferty AP, najwyżej cenię sobie kolekcję modeli kieszonkowych - linia Classics. Dla mnie absolutne mistrzostwo świata i to w skali całego rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast w skali całej oferty AP, najwyżej cenię sobie kolekcję modeli kieszonkowych - linia Classics. Dla mnie absolutne mistrzostwo świata i to w skali całego rynku.

 

Myślę, że zapominasz o innych, wspaniałych, kieszonkowych zegarkach :rolleyes:

No-5.gif

Czy kopia Marii Antoniny

1160-Marie-Antoinette.gif


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Myślę, że zapominasz o innych, wspaniałych, kieszonkowych zegarkach :rolleyes:

 

Tak, ale to pojedyncze modele. W kontekście kolekcji (jako całości) AP jest jedną z nielicznych firm, która utrzymuje kolekcję modeli kieszonkowych i to jakich !. Zresztą, ja w ogóle lubię zegarki kieszonkowe. Kiedyś na pewno jakiś sobie kupię :P.

 

A wracając do Audemars Piguet to mam informację dla tych, którzy nabyli już czasomierz tej firmy. Standardowo producent daje 2 lata gwarancji. Można jednak rozszerzyć gwarancję o kolejny rok. To nic nie kosztuje !. Wystarczy zarejestrować swój czasomierz w AP. Ja już tak zrobiłem i dostałem rok gwarancji ekstra :P. Jest jeszcze jedna zaleta. Referencje i dane z karty gwarancyjnej figurują pod nazwiskiem konkretnego klienta. W razie (nie daj Boże) zgubienia lub kradzieży zegarka, mamy jakąś opcję bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, za promowanie AP i wysiłek jaki wkładasz w przekazywanie wiedzy o tej firmie powinni Ci przesyłać przynajmniej jeden zegarek rocznie. Jesteś rycerzem tej marki. Powinni Ci zaproponować stanowisko kierownika działu promocji z ukierunkowaniem na centralną europe :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, gdybyś miał jakieś rabaty na AP, to czekam na pw na info od Ciebie :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz, za promowanie AP i wysiłek jaki wkładasz w przekazywanie wiedzy o tej firmie powinni Ci przesyłać przynajmniej jeden zegarek rocznie. Jesteś rycerzem tej marki. Powinni Ci zaproponować stanowisko kierownika działu promocji z ukierunkowaniem na centralną europe :-)

 

Ale ja tylko jestem skromnym informatykiem :P.

 

Mariusz, gdybyś miał jakieś rabaty na AP, to czekam na pw na info od Ciebie :rolleyes:

 

Michał, na temat rabatów najlepiej rozmawiać ze Staszkiem :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.