Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartorzel

Perret & Fils - POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów

Posiadam zegarek (a raczej to co z niego zostało) Perret & Fils Brenets "La Palme". Cały środek jest do wymiany. Na jednym z portali aukcyjnych na literę "E" znalazłem tarczę z mechanizmem ale rozmiaru 40 mm. Mój ma rozmiar 43 mm(chyba, że niezgodność linijek), koperta 50 mm. Wiek mniej więcej taki sam, mechanizm też na kluczyk i wygląda na taki sam. Zastanawiam się czy będzie pasował do mojej koperty. Może coś nie tak mierzę. przecież to tylko ok 3 mm. Mechanizmy wyglądają na takie same. Proszę może ktoś mi doradzi czy mam kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

Na jednym z portali aukcyjnych na literę "E" .......

 

......Proszę może ktoś mi doradzi czy mam kupować.

 

Ciekawy post.

 

Domyślasz się ze na forum nie wymienia się z nazwy serwisów aukcyjnych, ale nie domyśliłeś się, że swoje wątpliwości co do zegarka lepiej poprzeć zdjęciami, linkami czy jeszcze czymś innym co by ułatwiło ewentualną pomoc.

Jasnowidzów raczej tu nie ma.


 

Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są duże szanse, że to się da dopasować. Należy brać pod uwagę konieczność dotoczenia odpowiedniego pierścienia dystansowego, przy pomocy którego nawet tarczę da się dopasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba by dopasowywać (właśnie z pierścieniem, na przykład). 3mm to dużo - 43 a 40 to (wbrew pozorom) ogromna różnica.

Te mechanizmy występowały w szerokim wachlarzu rozmiarów i najlepiej znaleźć mechanizm pasujący do koperty, mając możliwość porównania rozmiarów "na żywo".

Co łatwiej powiedzieć niż zrobić - jak balansu do mojego złotego cylinderka szukam już od dawna bez powodzenia :(


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam mam...


Tylko trzeba by dopasowywać (właśnie z pierścieniem, na przykład). 3mm to dużo - 43 a 40 to (wbrew pozorom) ogromna różnica.
Te mechanizmy występowały w szerokim wachlarzu rozmiarów i najlepiej znaleźć mechanizm pasujący do koperty, mając możliwość porównania rozmiarów "na żywo".
Co łatwiej powiedzieć niż zrobić - jak balansu do mojego złotego cylinderka szukam już od dawna bez powodzenia :(

Kupiłem ostatnio coś z balansów... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.