Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vinzento

dostawcy netu w Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze mam dylemacik, okazało się, że skończyła mi się promocja w Multimedia na internet.

No to dzwonie do infolinii ( swoja drogą mogliby sami się wykazać :) ) żebym chciał nową promocję, a tam mi mówią, że bardzo proszę, ale dodatkowo z czymś ekstra - typu internet bezprzewodowy bądź pakiet tv cyfrowej, tyle że po pierwsze primo ja ich nieten teges potrzebuje, a drugie, że oczywiście cena jest rzadko promocyjna względem zeszłego roku. w zasadzie jest to ta sama cena jak teraz bez promocji, tyle że dodatkowo więcej kabli na podłodze :)A mnie przede wszystkim chodzi o zejście z kosztów

 

No więc myślę, może pożegnac się z nimi i coś innego spróbować, ale w grę wchodzi tylko tpsa, dialog i nie wiem, chyba tylko jeszcze operatorzy komórkowi. Upsów i innych vectr nie uświadczę u siebie.

także w sumie nie ma nic, zero konkurencji...

No i co tu zrobić ??

 

Z czego Wy korzystacie ?

 

 

Ostatecznie zamknę to wszystko w pi..u, bo i tak zona wisi na necie, a ja mam dostep od 22.00 do 22.30 ( do neta nie do żony :) ), po tym jak córka pójdzie spać :)

 

 

Macie jakiś pomysł na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej nie wiem gdzie mieszkasz ale jeśli na retkini to jest ret-sat. Ja mam od nich internet i kablowke w sumie za 55 zł.

Albo może toya ale oni nie sa tani.

Popytaj może sa jakies promocje w TP SA


Moje zegarki: CYMA na ETA2783, SEIKO SNKE63K1, LORUS RXN55BX9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam od wielu lat z toya tv i jestem bardzo zadowolony. Często mają różne promocje na swoje usługi, sprawdź ich aktualną ofertę na stronie. Jestem zadowolony, choć nie wiem jak wyceniają swoje usługi na tle konkurencji. Pozdrawiam :)


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej nie wiem gdzie mieszkasz ale jeśli na retkini to jest ret-sat. Ja mam od nich internet i kablowke w sumie za 55 zł.

Albo może toya ale oni nie sa tani.

Popytaj może sa jakies promocje w TP SA

 

 

Ja korzystam od wielu lat z toya tv i jestem bardzo zadowolony. Często mają różne promocje na swoje usługi, sprawdź ich aktualną ofertę na stronie. Jestem zadowolony, choć nie wiem jak wyceniają swoje usługi na tle konkurencji. Pozdrawiam :)

 

ja mieszkam na bałutach i odnoszę wrażenie, że toya się stąd wycofała zostawiając pole multimediom. Może faktycznie tepse zahaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mieszkasz na bałutach to poszukaj firmy smartnet mojego kolegi. Zajmuje się dostawą netu własnie w tej dzielnicy. http://www.e-smart.pl/


Moje zegarki: CYMA na ETA2783, SEIKO SNKE63K1, LORUS RXN55BX9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z dialogiem?, u mnie się reklamowali i o ile pamiętam mieli net i tv w pakiecie jakieś 25% taniej niż w multimedii.

Co prawda na multimedię nie narzekam, w ciągu tych paru lat zero problemów z netem,obsługa serwisowa też na dobrym poziomie, tylko te ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.