Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

RUSKI

Zablokowanie działu sprzedam lub innego

Recommended Posts

Jak mogę zablokować np.

ZAPYTANIA I SUGESTIE PRZED ZAKUPEM Subfora

Klikając na "Wyświetl nową zawartość" nie chciałbym mieć zawartości z w/w działu. Czy jest jakaś możliwość zablokowania danego działu?

Rafał

Czy jest taka możliwość?

Proszę o pomoc.

Rafał

Rafale, w tej chwili tego nie zrobisz.

Administracja musiałaby zainstalować ten dodatek do IPB - http://community.invisionpower.com/files/file/2776-sos30-block-forums-from-view-new-content-v110/

Wówczas można blokować wybrane fora i nie wyświetlają się posty z tych działów w nowej zawartości.

Instalacja trwa minutę, odpowiednie opcje pojawiają się dla użytkowników w Profilu/Ustawienia/Forum.

pozdrawiam

pozdrawiam, Dominik

Dziękuję serdecznie za pomoc :D

Prośba do administracji o zainstalowanie tej aplikacji. Myślę, że nie tylko mi ułatwiłoby to mozolne filtrowanie nowej zawartości ;)

Rafał

Instalacja trwa minutę,

Wezmę stoper do ręki i jeśli zainstalujesz mi to w 60 sekund to dostaniesz ode mnie darmowy miesięczny zapas piwa na każdy dzień.. 7 czy 8 edycji plików, pobranie ich z FTP, wysłane.. Instalacja w ACP.. Dużo wiesz, ale nie wszystko. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.