Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marekp

skromna delbana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , tak jak pisałem stałem się właścicielem skromnej Delbany classic.

Nie wiem nawet czy to oryginał.Porównywałem ją ze zdjeciami na necie, wszystkie detale na tarczy zegarka są takie same, jednak mój zegareczek nie ma datownika !!!!!!! Zaś wszystkie Delbany manual wind classic mają. Prosze powiedzcie mi jak rozpoznać oryginał od podróby ?

Męczy mnie to bardzo.

A teraz krótki opis: znaczek, cyferki,wskazówki, tak jak na oryginałach, koronka jest ze znaczkiem Delbany na tarczy widnieje napis swiss made,inne napisy: 17 jewels,shockprotected.

 

Pasek-na wewnęrtrzej stronie napisy po jednej stronie"swiss bracelet" po drugiej 18 -pewnie rozmiar i Genuine leather.

 

Tył zegarka: waterprotected 3 atm,stainless stel back, antichoc,swiss made, antimagnetic. W środku znaczek delbany i nr 25020.Wśrodku na werku jest napis 17 swiss jewels. Czy to wystarczy do wystawienia opinii nie wiem. Jeszcze jedno może ktoś zna strone na necie ze zdjeciem mojego zegarką?

 

Bedę wdzieczny za odpowiedzi.

pozdrowienia

 

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moja rada będzie prosta... Może po prostu warto odwiedzić dobrego zegarmistrza, niech oceni... A może nawet kilku... Sa fachowcy którzy od x lat zajmują się zegarkami, potrafią odrożnić podróbkę od oryginału.

 

Swoją droga wydaje mi się że dużo łatwiej trafić na oryginalną Delbanę niż podróbkę... W przeciwieństwie do takiego roleksia na przykład :)

 

Pozdrawiam!


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź. To prawda , wlaściwie kto by podrabiał Delbane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno nikt nie będzie masowo podrabiał zeg. DELBANA

Czasami przy braku odpowiedniego mech ( zamiast zniszczonego oryginalnego mech ) wewnątrz można znaleźć mechanizmy innej firmy. Są to tzw "przekładki" wykonywane przez zegarmistrza ( na życzenie klienta lub na handelek :wink: )

 

Dlatego trzeba sprawdzać co siedzi w środku. :!:


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.