Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

john

Lorus Automat - RL413AX9

Rekomendowane odpowiedzi

super recenzja, kto by pomyslal ze lorus jest wart swojej ceny.. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten zegarek już prawie rok.Jego wygląd bardzo mi odpowiada, za te pieniądze znajdziemy niewiele zegarków o takim wyglądzie i kopercie z nierdzewnej stali (nie uznaje tutaj vostoków gdyż mam jednego, który sprawia mi tylko same kłopoty)niestety Przez ten czas już dwa razy był oddawany do serwisu. Pierwszy raz okazało się że jego wodoszczelność troszkę nawala tzn. do środka dostawał się nawet pot z ręki w gorące dni. Po naprawie śpieszył się 10 min dziennie - serwis też nie jest za dobry. Po odbiorze wszystko w porządku puki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy może ktoś napisać o zapasie naciągu - nie udało mi się znaleźć. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy może ktoś napisać o zapasie naciągu - nie udało mi się znaleźć. Pozdrawiam!

doświadczalnie stwierdziłem, że około 40 godzin

 

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, też już sprawdziłem i wyszło podobnie. Gdzieś również znalazłem, że 41 godzin, więc wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że sekundnik jest niewidoczny w ciemności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.