Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wojtekimarco

Andersen Geneve - AHCI

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie.

Pisałem już wcześniej na temat poszukiwań zegarka dla żony i udało mi się znaleźć takiego gościa - Svend Andersen.

Znalazłem w jego kolekcji zegarek z linii Golden Reminder, model Rose Cadran Cognac, który pasuje jak ulał do zegarka przeze mnie poszukiwanego.

Ze strony (www.andersen-geneve.ch) można się zorientować, iż gość lubi sprośne tematy w połączeniu z zegarkami.

Poza tym w googlach na jego temat nic interesującego nie znalazłem, oprócz tego, że można kupić mnóstwo podrób jego zegarków.

 

Czy ktoś wie cokolwiek na temat tych zegarków?

Z góry dzięki za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svend Andersen- można powiedzieć, że to właśnie On spowodował, że AHCI w ogóle powstało. Zasłynął zegarkiem w butelce, potem, był kojarzony właśnie z łerotycznymi motywami czy "komplikacjami", które pojawiały się w jego czasomierzach. Prawdziwy niezależny, tworzy bardzo ciekawe zegarki, jest w stanie zrobić model na specjalne zamówienie klienta. Jeśli budżet nie gra roli, zakup czasomierza od pana Andersena z pewnością sprawi wielką radość :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację.

Jeśli budżet nie gra roli, zakup czasomierza od pana Andersena z pewnością sprawi wielką radość :)

Co tu dużo mówić, nie mam pojęcia o jakich kwotach mówimy.

A w szczególności model, który znalazłem, nie wiem ile kosztuje.

 

post-31721-0-90066900-1331846599.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Czy ktoś zna ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zegarki, które widziałem w katalogach lub o których czytałem w prasie miały ceny po kilkadziesiąt tys euro.

 

Andersen wyprodukował chyba jako jak dotąd jedyny wiecznie wieczny kalendarz Perpetual Secular Calendar (47 700 euro) - jako moduł do ETA 2892 - którego nie trzeba korygować w 2100 roku - zegarek wskaże poprawną datę.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem pojęcia, że to taki zegarkowy geniusz.

Spodziewam się, że ceny niskie nie będą.

 

Ale nie zmienia to faktu, że chciałbym się dowiedzieć, gdzie i za ile takie cudo można nabyć.

A nuż będzie w zasięgu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Andersena na pewno jest lista dystrybutorów oraz kontakt do nich. Wystarczy sprawdzić, wybrać jednego z nich i napisać maila z pytaniem o cenę- wszystko stanie się jasne ;)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że takie zapytanie wysłałem, poza tym Stasiu obiecał, że również sprawdzi temat.

 

A jako, że odpowiedzi jeszcze nie mam, miałem nadzieję, że ktoś mnie na nią psychicznie przygotuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że takie zapytanie wysłałem, poza tym Stasiu obiecał, że również sprawdzi temat.

 

A jako, że odpowiedzi jeszcze nie mam, miałem nadzieję, że ktoś mnie na nią psychicznie przygotuje ;)

 

 

W cenniku Golden Reminder to ceny od 16600 do 18600 CHF

 

Pozdrawiam

Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanio nie jest :rolleyes:

Jaki to cennik, masz oficjalny cennik Andersen'a?

 

 

Tak, dostałem od Svena oficjalny cennik. Wczoraj nie bardzo mogłem się rozpisywac więc dzisiaj uzupełnię:

polityka handlowa Svena jest taka że dystrybutorów, z małymi wyjątkami, ma tylko w USA i Azji, a w Europie sprzedaje bezpośrednio, co powoduje że gorąco polecam Ci kontakt ze Svenem bez udziału osób trzecich. Najciekawsze jest to że Sven dla zdecydowanych kolekcjonerów przewiduje rabat....jak sam go nazywa "dyskont kolekcjonerski", co tym bardziej powinno Cię skłonic do osobistego kontaktu. Oto e-mail: [email protected]

 

 

Jeśli natomiast są jakiekolwiek względy które powodują że chciałbyś skorzystac z usług pośrednika to zapraszam do mnie.......ja się zajmuję zawodowo sprowadzaniem drogich czasomierzy więc sądze ze nie będzie problemu......ale jak powiadam zachęcam do kontaktu bezpośredniego ze Svenem.

 

 

Pozdrawiam

Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na jakim poziomie ten "dyskont kolekcjonerski" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na jakim poziomie ten "dyskont kolekcjonerski" ?

 

 

Rozmawiaj ze Svenem, w moim wcześniejszym poście masz e-maila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc, żeby dokończyć temat.

Dwóch dystrybutorów ze strony andersen'a nie raczyło odpowiedzieć.

Ale za to nieoceniony Stasiu dał radę.

Więc melduję, że w stosunku do cennika, który posiada Stasiu, można zejść sporo w dół.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany tymi zegarkami zachęcam do kontaktu ze Staszkiem lub tak jak pisał watch lux bezpośredniego ze Svenem.

 

I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie aktualny kurs franka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.