Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pmborek

Książka do nauki języka niemieckiego

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Poszukuję książki- podręcznika wraz z ćwiczeniami, płytami cd/dvd do nauki języka niemieckiego od zera. Czy możecie w związku z tym coś doradzić?

Totalnie nic po niemiecku nie umiem i nie rozumiem, a chciałbym pojąć w ciągu kilku lat język w miarę biegle.

Dźwięczny będę za pomoc.

 

Piotr


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli chodzi od naukę od podstaw, mogę Ci polecić wydawnictwo Hueber, tytuł to "em". Są trzy wydania tej ksiązki, jak dla Ciebie na początek

Bruckenkurs (niebieska okładka), potem w miarę Twojego stopnia zaawansowania albo Hauptkurs (żółta) albo najbardziej zaawansowaną Abschlusskurs (zielona).

Bardzo przystępnie napisane podręczniki i są zawróno ćwiczenia jak i płyta. Do wyboru do koloru :P

 

Powodzenia i wytrwałości w nauce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Em Bruckenkurs jest chyba jednak dla leciutkozaawansowanych, ja nawet nie wiem jak się przedstawić :P


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym Deutsch Aktuell,od początku. To jest książka dla Ciebie :) Sam zaczynałem od tej książki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.rosettastone.com/ ewentualnie. Myślę, że lepsze podejście do tematu, niż żmudne ślęczenie nad książkami.

 

Wadą jest cena. Dochodzi do 1k PLN za pełny zestaw danego języka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pons-sluchaj-i-mow-niemiecki-podstawy.jpg

 

Aktualnie korzystam, co prawda koncze bo to taki poziom A1.

Jest fajnie opisane wszystko od podstaw, dialogi, slowka, gramatyka po kazdej lekcji.

Lekcji jest 8. Mi to zajelo 2 tygodnie ale juz cos tam mialem kiedys do czynienia z niemieckim.

 

Teraz zabieram sie za A2 no i B1 potem poziom.

Polecam lekturki z Audio.

Czytasz lekture i sluchasz nagrania.

 

 

Deutsch Aktuell - to ta gazeta miesiecznik ? Czy mowicie o jakims podreczniku?

 

Jak juz w miare opanujesz, to warto kupowac zwykle gazety i nawet tylko z kontekstu zeby rozumiec.

 

Wytrwalosci!

Ja codziennie nie potrafie, tak co 3 dni siade tylko niestety.


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.