Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nav

ORIS Divers Date

Recommended Posts

Dzięki za recenzje :(

Zegarek super, bez wątpienia był to trafny wybór - bardzo mi się podoba z tym srebrnym bezelkiem.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

dobra recenzja, chcialbym takich zobaczyc wiecej

ROBERT

Dzięki za recenzję. Mnie również najbardziej podoba się wersja ze srebrnym bezelem. Ogólnie świetny, nietuzinkowy nurek.

Gratuluję :(.

zegareczek fajny

2 pytania

1. jaka wysokośc

2. czy pasek pasuje tylko dedykowany

Dzięki za recenzję i gratuluję fajnego zegarka

Luminova? odcień zielono-niebieski, bardzo dobra, ale gorsza niż w Seiko (Japończycy są chyba nie do pokonania w tej konkurencji). Godzinę można odczytać przez całą noc (oczywiście po adaptacji wzroku). Szkiełko- szafir, wypukły, jak do tej pory czysty.

Jeżeli chodzi Ci o to, że są nie do pokonania w tej konkurencji bez ograniczeń cenowych i mogą wygrać z każdą marką to nie masz racji.

Dziękuje za wszystkie wypowiedzi. Od pewnego czasu miałem zamiar opisać swoje wrażenia z użytkowania tego zegarka, chciałem jednak żeby opadła radość i emocje związane z jego zakupem, tak aby móc spojrzeć na zegarek krytycznym okiem.

Co do pytań i uwag:

bell23- wysokość 12,5mm, jeśli idzie o pasek to nie wiem, szczerze mówiąc nie zmieniam pasków, bransolet więc nie interesowałem się tym tematem

krystekomega- być może moje stwierdzenie jest zbyt ogólnikowe, porównywałem z nurkami Seiko takimi jak Monster i SKX, które wypadają po prostu lepiej w porównaniu z Orisem. Nie mam porównania z zegarkami high-end'owymi.

Może tak - w kategorii do 2k ciężko pokonać Japończyków w tej dyscyplinie... :(

Tutaj się zgadzam jak najbardziej :(

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.