Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Omega Seamaster

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy nabytek dla mojej lepszej połówki :lol:

 

post-27475-0-86575700-1331849797.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-27475-0-43893700-1331849799.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-27475-0-97500100-1331849800.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-27475-0-73624900-1331849802.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-27475-0-10007100-1331849804.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo faje zdjęcia :lol: zajefajnie dobrałeś tło


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fotek rozwaliła mnie ta gdzie kobiety klaszczą na Omegę:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna. Niech się nosi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Michał, zaczynam żałować że się jej pozbyłem :/ Ale siła wyższa ... Fajne fotki, niech milutko tyka u nowej właścicielki :lol:


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fotek rozwaliła mnie ta gdzie kobiety klaszczą na Omegę;)

no i jak sie przyjzec to jednej co nie co widac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary :lol: inspirujesz. Już kolejny raz po obejrzeniu Twoich fotek zabieram się do fotografowania. Szklaneczka wody życia i pewnie przed północą spać nie pójdę.


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, jeszcze raz dzięki.

 

Karol, cieszę się, że w jakimś tam stopniu mogę pomóc :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mówiłem, ale z przyjemnością powtórzę raz jeszcze - piękna Omega... :lol:

 

Michał, rzeczywiście fajnie dobrałeś tło do fotek, klaszczące panie z Omegą - bardzo pomysłowo wyszło... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak sie przyjzec to jednej co nie co widac :lol:

 

...nie zauważyłem co tylko podkreśla klasę Omegi (bo jakby nie patrzeć na kobiece wdzięki ślepy nie nie jestem delikatnie mówiąc ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie jestem zazwyczaj fanem vintagów, to ta OMEGA genialna...przepiękny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś nie przepadałem za vintage, ale od jakiegoś czasu mnie "biorą", wg mnie są to bardzo fajne zegarki dla naszych lepszych połówek :lol:

 

ps ciekaw jestem reakcji mojej małżonki gdyż z tego co wiem jeszcze śpi, o zegarku oczywiście nic nie wiedząc, a zegarek ładnie opakowałem i zostawiłem na poduszce obok ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda, jak na swoje lata, to jest w idealnym stanie :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś nie przepadałem za vintage, ale od jakiegoś czasu mnie "biorą", wg mnie są to bardzo fajne zegarki dla naszych lepszych połówek :o

 

A ja od dawna lubię vintage, obok diverów to moja ulubiona grupa zegarków. I zupełnie nie przeszkadza mi mały rozmiar - 35, 33, czy 30 nie stanowi dla mnie żadnego problemu...Ba, nawet lubię taki rozmiar w zegarkach vintage. Jeżeli mówimy czasem o duszy w zegarkach, to te stare posiadają jej najczystszą odmianę, bardzo skoncentrowaną... :-) Noszenie na nadgarstku lub w kieszeni kilkudziesięcioletniego mechanicznego zegarka, który ma swoją historię, a jego mechanizm mimo upływu lat pięknie pracuje i świadomość, ze przy odpowiedniej dbałości o werk, taki zegarek może posłużyć nam przez następne kilkadziesiąt lat - to jedna z tych przyjemności, których trzeba zakosztować samemu, bo żaden opis jej nie odda... :-)

 

Poza tym Michale, według mnie to są bardzo fajne zegarki przede wszystkim dla nas... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi Tomek, co kto lubi. Oczywiście trudno mi się z Tobą nie zgodzić, masz racje, sam podziwiam takie zegarki. Aczkolwiek nie pasuje moim zdaniem facetowi mojej postury, zegarek o średnicy np 33mm. Choć z drugiej zaś strony, Tony Soprano, chłop wielki jak dąb, takie nosił, i nie wyglądało to wcale tak zle :o


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zapchaną skrzynkę na PW :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już robię miejsce.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek i fajne fotki. Ta trzecia z bijącymi brawo paniami sprytnie pomyślana :o


Moje zegarki: CYMA na ETA2783, SEIKO SNKE63K1, LORUS RXN55BX9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sliczna mesia - elegancja i prostota - gratuluje dobrego smaku:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rafale :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.