Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

luki2323

Dylemat :)

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz panowie potrzebuje waszej pomocy.Mianowicie przymiezam sie do zakpu Balla :o no i spodobalo mi sie cos takiego:

post-30288-0-14167800-1331849957.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-30288-0-97861700-1331849958.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-30288-0-10497700-1331849961.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-30288-0-29436500-1331849962.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

albo taki:

post-30288-0-73489700-1331849963.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-30288-0-38839100-1331849966.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

a moze jednak zwykly Fireman?:

post-30288-0-74870900-1331849967.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-30288-0-11658800-1331849969.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

nie ukrywam ze jednak cos z GMT by mi sie spodobalo :D albo fazy ksiezyca.coz wszystkie mi sie podobaja.a teraz pytanko do was:co wy sadzicie o tych zegarkach?ktos z was posiada jakiegos?jak sie sprawuja?itd. itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ankieta? :o

 

 

Nie podoba mi się żaden ale jeśli już to Fireman na pasku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, mnie również się żaden nie podoba.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zrobię ankietę jutro... :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden?!no co wy...to może propozycje jakieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak sa fazy księżyca to jest dobrze :o. Wlasnie ten Ball z fazami jest super, zwlaszcza ze księżyc tez jest podświetlony. Z tym, ze jest to poprzedni model, w nowej wersji usunięto tryt z księżyca, co IMHO bylo dużym błędem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden?!no co wy...to może propozycje jakieś?

 

Gdybym kupował Balla, to Ohio Gmt, ewentualnie Streamlinera

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy to porażka stylistyczna, reszta lepsza - ale według mnie tylko fireman wygląda dobrze, choć nie jest on pod tym względem wybitny w tej kategorii cenowej.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie Nabucco GMT ?

 

ps wciąż czekam na maila w tej sprawie, jeżeli nie dostanę do poniedziałku, to się przejde do officu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Z powyższych żaden. Gdybym miał już coś wybierać z oferty Ball, to raczej byłby to model Officer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Firemana II (mint) i cały czas żałuję, że go sprzedałem. Sprawował się bez zarzutu - nigdy nawet nie zająknął :o

 

Pomyśl nad Fireman Storm Chaser DLC Glow

ball-watch-storm-chaser-dlc-glow-chronograph-tritium.jpg

 

Ball Engineer Master GMT GM1032C-S1-BK

gm1032c-s1-bk-big1_160_280.jpg

 

Engineer II Arabic

ball-engineer-ii-arabic-cosc-ii-watch.jpg

 

Ball Fireman Skylab II Ionosphere

cm1092cm.jpg

 

Moonlight Reading

94508d1205862168-ball-trainmaster-moonlight-special-limited-edition-999-pieces-cm1036d-l1j-bk_night.jpg

 

 

i mój faworyt :D

 

Trainmaster Cleveland

09_0207_02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że te modele to akurat nieszczególnie wizualnie udane. Nie wiem, ile chcesz wydać, ale już najprostszy Trainmaster Streamliner mi się bardziej podoba. A Cleveland Express zasłużenie był tu wiele razy wychwalany. Jeśli chcesz komplikacji i jak widzę, niekoniecznie klasyczne wzory to czarny Traimaster World Time :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cleveland to zdecydowanie najładniejszy z Balli, oczywiście w wersji niebieskiej.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

09_0207_02.jpg

I to jest to!


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak.ale to garniturowiec a ją chce coś lzejszego ...a RW nabucco gmt trudno dostępny :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RW Nabucco GMT trudno dostępny? Zapraszam do Dublina :o


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fireman Racer mi sie nie podoba.RW Nabucco GMT w Dublinie bedzie za jakies 2000 euro a to za duzo za ten zegarek...jesli juz to MIdo wchodzi w gre :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, widze że nie za często bywasz w moich okolicach :rolleyes: RW i Longinesy są najchętniej przecenianymi zegarkami w Dublinie, spokojnie znajdzies ten egzemplarz za dużo mniejszą kwote.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal no tak raz na 6 miechow jestem w Dublinie.ale rzadko mam czas na obejzenie zegarkow.ale RW na takiej duzej przecenie to nie widzialem.na necie duuuzo taniej ale GMT ciezko dostac bo chyba juz nie beda go produkowac. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.