Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lestaf

WIARA W ZMARTWYCHWSTANIE

Rekomendowane odpowiedzi

Widzialem sporo z tego okresu w tych kopertach, bardzo duzo w 70tych trafilo do usa - problemem jest iz nikt nie chce naprawiac - koszt zbyt wysoki do zegraka tutaj:) takze mialem juz okazje grzebac w kilku pudlach zaladowanych seiko:)

Koperta jest podobna do bellmaticka - i podobnie jak tam i tu jest stnadrtowy finish z 70tych - bylo to modne i wiekszosc firm go uzywalo (omega,longines, jlc etc) szczegolnie ze ladnie wyglada na tych kwadratowych kopertach z 70tych- boki miales polerowane, okrag kole tarczy polerowany zas powierzchnie gory koperty szlifowana.

 

pozdr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...takze mialem juz okazje grzebac w kilku pudlach zaladowanych seiko:)

 

 

Co ja bym dał, żeby pogrzebać trochę w takim pudle... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech tylko serce boli - szkoda tych zegarków ale rozumiem sytuacje - cieżko zmotywowac klienta do zapłaty 100 USD za serwis zegarka wartego 60 - zdaxaja sie wyjątki ale to raczej z przyczyn emocjonalnych - u mnie walaja sie z 4 kwarce seiko z 70 tych - mogę oddać za free jak ktoś chce sie pobawić w naprWe albo potrzebuje części. Moja małżonka dostała swojego vintage divera za darmo - automacik z 70 tych - naprawa zajęła mi dosłownie godzinę z czyszczeniem werku instalacja nowego szkła nosowego insertu bezela i polerka matowaniem koperty ale jej sie podobał bo jest mnijszy od obecnych damskich diverow i dlatego sie przytulilem . Niestety generalnie rolex i omega jeszcze często i łatwo sie naprawia - ludzie chcą bo wiedza ze są warte jakieś pieniądze a z drugiej strony części są łatwo dostępne wzg innych marek - jak szukalem kola do mojego ug datocompaxa to zajelo mi to 3 misiace I kosztowało 170 USD za koło plus koszt naprawy werku po znajomosci - 350 USD wiec makabra. To co o cudzie sie jeszcze naprawia to obecne tanie kwarce a naprawa polega na wymianie werku koszt werku to 2 do 5 USD - zajmuje 10 min a zegarmisyz bierze 50 - w. Zegarkach typowo dodatek do ciuchów ludzie chcą i chętnie to robią to co mi sie niepodpba to przerob vintage na kwarce a to tez częsty request - był koło który chciał tak upgrade patka :(


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech tylko serce boli - szkoda tych zegarków ale rozumiem sytuacje - cieżko zmotywowac klienta do zapłaty 100 USD za serwis zegarka wartego 60 - zdaxaja sie wyjątki ale to raczej z przyczyn emocjonalnych - u mnie walaja sie z 4 kwarce seiko z 70 tych - mogę oddać za free jak ktoś chce sie pobawić w naprWe albo potrzebuje części. Moja małżonka dostała swojego vintage divera za darmo - automacik z 70 tych - naprawa zajęła mi dosłownie godzinę z czyszczeniem werku instalacja nowego szkła nosowego insertu bezela i polerka matowaniem koperty ale jej sie podobał bo jest mnijszy od obecnych damskich diverow i dlatego sie przytulilem . Niestety generalnie rolex i omega jeszcze często i łatwo sie naprawia - ludzie chcą bo wiedza ze są warte jakieś pieniądze a z drugiej strony części są łatwo dostępne wzg innych marek - jak szukalem kola do mojego ug datocompaxa to zajelo mi to 3 misiace I kosztowało 170 USD za koło plus koszt naprawy werku po znajomosci - 350 USD wiec makabra. To co o cudzie sie jeszcze naprawia to obecne tanie kwarce a naprawa polega na wymianie werku koszt werku to 2 do 5 USD - zajmuje 10 min a zegarmisyz bierze 50 - w. Zegarkach typowo dodatek do ciuchów ludzie chcą i chętnie to robią to co mi sie niepodpba to przerob vintage na kwarce a to tez częsty request - był koło który chciał tak upgrade patka :)

 

 

:(:) :) :) :)

 

dokąd ten świat zmierza !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jeszcze te Seiko co wróciło do życia ze śmierci klinicznej? Minęło trochę czasu, teraz ubiera się lepiej bo po metalowemu ;) Wypolerowałem mu też kopertę i teraz wygląda dużo fajniej.

 

gallery_24452_461_449000.jpg

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ośmiu latach Łazarz znów w stanie agonalnym :(e411231cad91165dbfd4172f0b045049.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Spawales z zegarkiem na reku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem go swojemu ojcu, on spawał i Bóg wie co jeszcze robił z tym zegarkiem na ręku. Sikor wrócił do mnie na spa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.