Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dorian g.

Co chciałbym zmienić aby poprawić funkcjonowanie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam,że powinien powstać temat:Komentarze do nowych nabytków i tam każdy powinien wylewać swoje achy i ochy.Nie przyjemnie się ogląda ten temat gdy ktoś (nie będę pokazywał palcem:) ) wrzuca fotke nowego nabytku, później 3 strony gratulacji i wywodów na temat przyszłych planów może taki może inny. Co niektórzy zapominają o tym że są specjalne tematy i tam należy pisać o planach itp bo inaczej robi się śmietnik. Jakby nie było regulamin zabrania pisania nie na temat,a modowie śpią:) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam,że powinien powstać temat:Komentarze do nowych nabytków i tam każdy powinien wylewać swoje achy i ochy.Nie przyjemnie się ogląda ten temat gdy ktoś (nie będę pokazywał palcem:) ) wrzuca fotke nowego nabytku, później 3 strony gratulacji i wywodów na temat przyszłych planów może taki może inny. Co niektórzy zapominają o tym że są specjalne tematy i tam należy pisać o planach itp bo inaczej robi się śmietnik. Jakby nie było regulamin zabrania pisania nie na temat,a modowie śpią :) Pozdrawiam

 

Nie śpię, ale jak wytnę to zaraz będą pretensje, że to takie polskie i że zazdroszczę, albo cóś...

Ale masz rację, że nabytków i planów mieszać nie należy


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie ma na tym forum jeszcze tematu o Katarzynie W.? Stanowczo domagam się utworzenia tematu, a nawet podforum na temat tej celebrytki, jak zapewne i większość kolektywu, który z różnych względów wstydzi się poprosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę żeby w regulaminie określono precyzyjną definicję Ochów i Achów. Z dokładnie rozpisanymi wariantami, na przykład co już jest Ochem, a jeszcze nie jest Achem. No bo jak na przykład będzie temat z zakazem ochów, albo inny temat z zakazem zarówno ochów jak i achów, no to musimy przecież precyzyjnie wiedzieć co moderatorowi wolno, a co nie wolno...


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego czy ty masz problem z czytaniem?

Przeciwnie. Temat o którym mówisz powstał w 2004 roku. Zawsze był pełen ochów, achów, gratulacji i wywodów na temat przyszłych planów...

Ty przychodzisz po 8 latach, i mówisz nam co się powinno w nim pisać, a czego nie powinno. Nie uważasz że trochę za późno? Mówisz że Ci się nieprzyjemnie czyta. Ok, możliwe że Ci się nieprzyjemnie czyta. Tylko po co czytać? Nakazu czytania nie ma. Ja również spotkałem kilka tematów, które mi się nieprzyjemnie czytało, więc po prostu przestałem je czytać.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ochy i Achy (mimo, że jeszcze bez precyzyjnych definicji) w temacie nowych nabytków są wskazane, gdyz na nie własnie oczekuje chwalący się. Jeśli nabytek nie zostanie odpowiednio oachany i oochany, może to być powodem głębokiej frustracji (nie)szczęśliwego nabywcy. Natomiast od snucia planów zakupowych sa inne wątki i tyle


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnie. Temat o którym mówisz powstał w 2004 roku. Zawsze był pełen ochów, achów, gratulacji i wywodów na temat przyszłych planów...

Ty przychodzisz po 8 latach, i mówisz nam co się powinno w nim pisać, a czego nie powinno. Nie uważasz że trochę za późno? Mówisz że Ci się nieprzyjemnie czyta. Ok, możliwe że Ci się nieprzyjemnie czyta. Tylko po co czytać? Nakazu czytania nie ma. Ja również spotkałem kilka tematów, które mi się nieprzyjemnie czytało, więc po prostu przestałem je czytać.

 

 

A to przepraszam nie zrozumiałem ironii gdyż za krótko jestem na tym forum. Wystarczyło napisać,że temat był już dawno poruszany,a nie pojechać jak z jakimś intruzem tekstami "przychodzisz i mówisz" jakbyś kolego nie zauważył to wczoraj nie przyszedłem. Co prawda więcej przegladam/czytam niż piszę ale to nie znaczy że mam siedzieć cicho.Czy ktoś kto ma większy staż może pisać nie na temat łamiąc regulamin bez żadnych konsekwencji?Czy tylko nowicjusze są ''karani''?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staż długi czy krótki, to ani Twoja wina, ani moja.

 

Napisałeś cytuję:

 

Ja uważam,że powinien powstać temat:Komentarze do nowych nabytków i tam każdy powinien wylewać swoje achy i ochy.

Jeżeli uważasz, że powinien powstać taki temat, to go po prostu utwórz! Konsultacje nie są potrzebne. Jeżeli inni Użytkownicy podzielą Twoje zdanie, to temat się utrzyma. Jeżeli nie podzielą, to spadnie. Proste.

Tworzenie tematów, to nie jest temat do dyskusji w tym dziale. Każdy może utworzyć temat, niezależnie od stażu.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulaminowo zakazać wpisywania w dziale SPRZEDAM ogłoszeń zawierających zwrot w stylu: " z wielkim bólem/żalem/smutkiem muszę sprzedać TEN zegarek... " Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulaminowo zakazać wpisywania w dziale SPRZEDAM ogłoszeń zawierających zwrot w stylu: " z wielkim bólem/żalem/smutkiem muszę sprzedać TEN zegarek... " Amen.

>?a w czym problem....? ;) -jesli to prawda.

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>?a w czym problem....? ;) -jeśli to prawda.

Jeśli prawda to w niczym, ale takie "teksty" to z reguły zagrywka marketingowa, mająca na celu zmianę podejścia potencjalnego kupującego do oferty... coś w stylu "nigdy bym go nie sprzedał bo to fajny zegarek, przywiązałem się do niego jak Jaś do Małgosi ale... mi się znudził". choć nawet jeśli tak jest to to też nie problem bo to dość popularny "numer"... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to brzmi tak samo, jak "samochód od dziadka Niemca" ... I tylko to miałem na myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochód od dziadka Niemca jest zwykle ściemą. Ja natomiast prawie wszystkie zegarki jakie sprzedałem, oddawałem ze smutkiem. Czasem sytuacja jest taka a nie inna, że trzeba sprzedać (kłopoty finansowe, ograniczenie kolekcji, "sugestie" partnerki,wysokie koszty utrzymania, itp itd), więc nie widzę nic złego w takim sformułowaniu, zwłaszcza że doskonale znam to uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzeba przeniesć regulamin w bardziej widoczne miejsce. Często zarzucamy nowym użytkownikom, ze go nie znają, a oni go po prostu nie mogą znaleźć ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często zarzucamy nowym użytkownikom, ze go nie znają, a oni go po prostu nie mogą znaleźć ;)

No to na podstawie czego robią "ptaszka" w kwadraciku przy rejestracji? Pewnie wyróżnienie bardziej linka do regulaminu ułatwiłoby dostęp do niego, ale nie jest to głowny problem "nowych". Problemem jest głeboka niechęć Polaków do czytania wszekich regulaminów, instrukcji itp., najpierw trzeba coś spieprzyć, a dopiero potem czyta się instrukcję obsługi, z regulaminem jest podobnie.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przykra sprawa, bo oczywiscie jak prawdziwy facet wszystko robie bez instrukcji :). Odhaczenie ptaszka podczas rejestracji problemu nie rozwiaze, poniewaz mysle ze niewielle jest osob ktore przy instalacji, rejestracji itd, czytaja regulamin, umowe licencyjna itd. Po prostu ma byc szybko i ma dzialac. Jestem nowym uzytkownikiem i tez nie czytalem regulaminu podczas rejestracji, podczas czytania postow nie otwieraly sie mi sie zalaczniki, wiec szybka rejestracja i wszystko dziala, po co mi regulamin ? Dopiero po jakims czasie, kiedy chcialem go przeczytac to sie zaczal problem ...

Kolejna sprawa to nieco nadmiernie rozbudowane drzewko forum ale to pewnie nie raz bylo dyskutowane i niewiele sie tu zmieni.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przykra sprawa, bo oczywiscie jak prawdziwy facet wszystko robie bez instrukcji :). Odhaczenie ptaszka podczas rejestracji problemu nie rozwiaze,

A co rozwiąże? Link do regulaminu czerwony i wielki jak krowa?

 

Dopiero po jakims czasie, kiedy chcialem go przeczytac to sie zaczal problem ...

Najczęściej jest odwrotnie, zaczyna się problem to szukam regulaminu...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System reputacji w profilu jest beznadziejny, w ogóle nie wiadomo o co w nim chodzi i trzeba mocno poszukać, żeby czegokolwiek się tam dopatrzeć. Jeśli takie coś się pojawiło to niech będzie to sensowne i praktyczne, a nie wciśnięte na siłę i niedopracowane. To samo tyczy się tych tajemniczych gwiazdek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co rozwiąże? Link do regulaminu czerwony i wielki jak krowa?

Jezeli rozwiaze to problem ? :) W tym przypadku wazniejszy jest efekt niz metoda (uroda) ;) Moze mozna by to przeniesc do gory, a napewno powinna byc wieksza czcionka.

A co do "reputacji" to tak jak kolega powyzej napisal. Tak naprawde zastanawiam sie czemu ma to sluzyc ?


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Proponuję zmienić czas zimowy na letni.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.