Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dorian g.

Co chciałbym zmienić aby poprawić funkcjonowanie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję Ci kliknąć "wyświetl nową zawartość" -tematy które Cię  interesujące przeczytasz, mniej ciekawe pominiesz...

Plus -wyszukiwarka forumowa.

I jak pisał Leszek- by uniknąć "brodzenia" pomiń wątek "po godzinach" ,reszta jest zegarkowa [poza jednym wątkiem w dziale" sprzedam"]


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Brak opcji ignorowania tematu niewątpliwie nie uniemożliwia korzystania z forum.

Ale tytuł tego wątku mówi o poprawieniu funkcjonowania forum i taki cel miał mój post.

 

Jeśli taka opcja pojawi się, będę miał dla was, koledzy, równie dobrą radę, "Nie musicie z tego korzystać". Może nawet taka opcja nie będzie i wam przeszkadzała w dalszym, równie intensywnym korzystaniu z forum. Czego wam i sobie życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

a ja bardzo chcialbym zeby 'oferty niezegarkowe znow wrocily do dzialu 'sprzedam'

 

-bardzo nie trafiona zmiana moim zdaniem I przepraszam,ale nawet wbrew logice :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, też o tym myślałem.

A jeśli się nie da to przynajmniej zmienić nazwę tematu tak, aby było w nim słowo sprzedam. Teraz jest to trochę mylące :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bardzo chcialbym zeby 'oferty niezegarkowe znow wrocily do dzialu 'sprzedam'

 

-bardzo nie trafiona zmiana moim zdaniem I przepraszam,ale nawet wbrew logice :)

 

Zgodnie z praktyczną logiką. Gdyby był nadal w dziale Sprzedam. nie mógłbyś dodać wpisu w tym temacie..Lepiej by było? Tytuł trzeba zmienic, ale to juz nie lezy w zakresie moich możliwosci.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

jakiego wpisu?? kupowalem juz z 'niezegarkowych ofert' i nic w temacie nie pisalem tylko odrazu jak zobaczylem cos co mnie interesuje to napisalem priv - myslalem ze tak to dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiego wpisu?? kupowalem juz z 'niezegarkowych ofert' i nic w temacie nie pisalem tylko odrazu jak zobaczylem cos co mnie interesuje to napisalem priv - myslalem ze tak to dziala

Ty myślałeś że tak to działa ,ale widocznie byłeś osamotniony w poczynaniach...

Stąd zmiany ^_^


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiego wpisu?? kupowalem juz z 'niezegarkowych ofert' i nic w temacie nie pisalem tylko odrazu jak zobaczylem cos co mnie interesuje to napisalem priv - myslalem ze tak to dziala

Przeciez zeby wystawic cos to trzeba dopisac odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy ktoś o tym pisał, ale moim zdaniem można byłoby zmienić sposób wyszukiwania stron w tematach, bo niestety przynajmniej dla mnie nie był on taki oczywisty. To znaczy pole z możliwością wpisania strony którą chcemy otworzyć w danym temacie, powinno być widoczne stale, a nie dopiero po kliknięciu myszką na napis "strona". Może dla większości taka opcja jest intuicyjna, ale ja (wstyd się przyznać :unsure: ) w tematach po kilkadziesiąt strom, klikałem po trzy strony, zeby dotrzeć do strony na której skończyłem czytać. Dopiero całkiem niedawno przypadkowo kliknąłem na napis strona i okazało się, że mogę wpisać stronę na której chcę, żeby temat się otworzył. Nie jestem pewien, ale nie zdziwiłbym się, gdybym nie tylko ja tego nie wiedział ;) . No chyba, ze jest jakiś powód, dla którego to okienko musi być ukryte :ph34r: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SB staje się coraz bardziej wnerwiające,

Stało się polem do popisu i wysilonego dowcipu nie dla nowych użytkowników ale dla starych.

Nabijanie się z nowych użytkowników to już jest nagminne ,ale teraz nastała moda na poprawianie błędów i dosłowne czepianie się byle czego żeby tylko coś napisac i popisac się swoją elokwencją.

Żenada.

Mamy Adminów,niech to oni odpisują nowym a pozostali jeśli nie mają nic konkretnego do powiedzenia niech odpuszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo...co? Nie obrażasz nas*?

 

*Starzy Forumowi Prześmiewcy


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

Elo...co? Nie obrażasz nas*?

 

*Starzy Forumowi Prześmiewcy

 

Mnie tez czasami wkurzacie WY- STARZY FORUMOWI PRZEŚMIEWCY. Chyba jeszcze sobie ze mnie nie zakpiliście, ale czasem jak Was czytam to czuję się nieswojo... Irytuje mnie to :)

no cóż.. jestem tylko kobietą- w dodatku blondynka, może nie rozumiem waszych żartów (moje poczucie humoru jest dość specyficzne)

Edytowane przez zonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

no cóż.. jestem tylko kobietą- w dodatku blondynka, może nie rozumiem waszych żartów (moje poczucie humoru jest dość specyficzne)

 

A mówią że to mężczyźni doprawili wam taką etykietkę a tu proszę - same o sobie ......  :D

Więcej wiary w siebie kobity  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

jestem skromniutka  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I patrzysz do góry nogami... :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłaś tu parę potwierdzających tę cechę fotek.....

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie by to... to może tutaj.

No to uważam że ilość reklam na forum przekroczyła masę krytyczną. Nie dość że CAŁY pierwszy ekran jest całkowicie zawalony reklamami i trzeba przewijać, to jeszcze zajmują spory kawał prawego panelu, a najbardziej nienawidzę tej pie**** reklamy samochodów (które też znienawidziłem) w tle - przecież trzeba parę razy odświeżyć stronę żeby to draństwo zniknęło i dało się sensownie używać forum...

Szanowni Właściciele Forum... przeginacie!

 

100&dstw=972&dsth=546

 

reklamy.jpg

 

pozdrawiam

Narfas

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszelkie normy przekracza czarne Porsche - przeglądanie wtedy na telefonie jest znacznie utrudnione ale wiadomo forum z czegoś utrzymać się musi a my przecież nie płacimy dobrze by było jednak aby reklamy nie były "AŻ" tak inwazyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszelkie normy przekracza czarne Porsche - przeglądanie wtedy na telefonie jest znacznie utrudnione ale wiadomo forum z czegoś utrzymać się musi a my przecież nie płacimy dobrze by było jednak aby reklamy nie były "AŻ" tak inwazyjne

 

Porsche? Mnie do spazmów doprowadza Volvo. Niczego tu nie widać.

 

reklamy2.jpg

 

 

 

 

ok,dzieki za info zaraz podziałamy

 

Myślę że sporo osób będzie wdzięcznych.

 

pozdrawiam

Narfas

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... A adblock na to nie pomaga? Bo u mnie w tle nic się nigdy nie pojawiało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, są sposoby. Których z wiadomych powodów reklamować i polecać tutaj nie będę ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak czy inaczej, są sposoby. Których z wiadomych powodów reklamować i polecać tutaj nie będę ;)

Dokładnie. ;) Z ciekawości zasiadłem do jakiegoś dyżurnego windowsowego komputera w pracy i jak zobaczyłem ten nawał reklam, to... szczerze się zdziwiłem. :)

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.