Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dorian g.

Co chciałbym zmienić aby poprawić funkcjonowanie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na to sposób. Nie trzeba daleko szukać :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może tak nagradzac za "strzałeczki" ?

Przy każdym nowym poście jest taka opcja ,ale sam przyznaję,że mało z niej korzystam,pozostali chyba też ,bo po co?

A gdyby tak raz na miesiąc,no może przesada,powiedzmy raz na kwartał ,zsumowac plusiki za posty,i najlepszemu forumowiczowi dac nagrodę?

Nie rzeczową oczywiście,ale np.,żeby był wyróżniony np. na zielono przez kwartał /drugiego juniora moda chyba już nie będzie :) /.

Nowym forumowiczom to nic nie będzie mówic ,ale stali będą wiedziec o co chodzi "najlepszy pościarz bieżącego kwartału".

Po co to?

Dla zabawy,ale głównie dla docenienia kilkunastu kolegów,którzy naprawdę mają wiele wiedzy i pasji by sią nią dzielic.

Taki doping dla nich.

Jak pomysł głupi to do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie przyznamy nagrodę ludziom dobrej woli :)

Jest oczywiście wskazówka KMZiZ ale może i coś innego

 

kiedyś (dziś zapewne też) popularną nagrodą był "uścisk dłoni Prezesa" - proponuję rozważyć wśród nagród :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodal w regulaminie w dziale sprzedam taka notke zeby w temacie zamieszczac nazwe zegarka. Chodzi o to zeby bylo konkretnie bylo wiadomo o co chodzi bo jak sobie wszyscy zalozymy temat o tytule "Sprzedam" albo "Fajny diver" lub "super okazja!" to nie bedzie ciekawie. Wkurzaja mnie takie tematy... Wchodzisz a tam jakis kicz i strata czasu :P Co o tym myslicie?


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze jest "Biorę w temacie zamyka sprawę", czy cos w tym stylu.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to zgłaszał czy nie ale jak to możliwe, że w statusie użytkownika, gdy wpisuje się negatywną opinię, użytkownik taki może sobie usunąć taką opinię i zostawić tylko te pozytywne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym. Chciałbym poprosić, by ktoś wreszcie wziął się za cytowanie zdjęć. Paskudny bałagan się robi, wkurza - gdy na jednej stronie kilka razy cytowane jedno zdjęcie - nieraz z "oryginałem" na tej samej stronie. Niektórzy nawet całe serie po kilka zdjęć cytują. Was to nie denerwuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/119446-powielanie-i-cytowanie/

 

Temat(prośbę) napisalem dwa miesiące temu.....ale 'jak grochem o ścianę':-)

Syzyfowa praca.....a prym wiodą koledzy piszacy w "jaki zegarek masz dziś na ręku"-tam jedno zdjęcie potrafi byc cytowane po 15 razy......

 

Przeglądanie tego wątku to "gehenna":-)

Upomnienia nic nie dają,chyba trzeba innaczej...:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej to kasować posty chyba.

Jakieś "przestępstwo" to nie jest. Ale jak bezsensowne cytowanie będzie równoznaczne ze skasowaniem postu - może niektórzy pomyślą, czy warto trudzić się na marne......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że cytowanie zdjęć zaśmieca wątek, ale z drugiej strony jak ktoś komentuje post z np. dwóch stron wcześniej bez zdjęcia to nie wiadomo o co chodzi.

A chyba każdy zamiast wrócić do opisywanego zdjęcia po prostu to oleje i ominie komentarz.

Nie chcę się kłócić - to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo @cook, wreszcie ktoś z jajami! Po dobroci nie da rady!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie ma jakiegoś mechanizmu, który wytnie automatycznie zdjęcie lub zamieni je w link podczas cytowania ?

nie wiem od czego to zależy, ale widać, że niektóre cytowane zdjęcia zamiast wyświetlać się poprawnie zamieszczane są jako niebieska nazwa pliku (pewnie zależy jak i przez co były zamieszczane)

 

dla mnie największym przestępstwem jest cytowanie wielu zdjęć, chociaż nie do końca rozumiem w jaki masz na ręku wstawianie przez jednego usera wielu ujęć jednego zegarka w WC/Kuchni/Piwnicy jeżeli nie ma na to wyraźnego zapotrzebowania innych użytkowników w typie: pokaż plecy/koronkę/profil ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak prawdę mówiąc panowie,czy w tym temacie ( galeria to co innego) nie mozna poprzestać na samych zdjęciach,lub w wyjatkowych przypadkach-krótkim komentarzu ?

I tak znakomita częśc (jak nie wszystkie:-) ) z prezentowanych zegarków miała swoje premiery i prapremiery na forum.....:-)

 

To tylko zdjecia "edukacyjno informacyjne" jak zegarek wygląda na nadgarstku...dziś :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rację, czasami jest tyle pitolenia, że szkoda gadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

W ogóle po co na forum wypowiedzi i miłe słowa, niech ludzie wyłącznie wrzucają zdjęcia albo omawiają schematy budowy mechanizmów. Serio, co to komu przeszkadzało, że parę razy zobaczy ładny zegarek? Szczególnie w tym temacie, który i tak jest jednym wielkim spamowiskiem z definicji. Jak aż tak to przeszkadza to przenieście temat do "po godzinach", a nie kastrujcie najżywszy temat forum z tych resztek naturalności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy, od kogo kupiłeś, po co, na co, za ile, kiedy sprzedajesz, dzisiaj czy jutro ? czemu jutro a nie wczoraj i tak nie sprzedasz, sprzedam, no dobra nie sprzedam, ale sprzedam ...

 

gratulujecie ? nie gratulujecie, kurde, ale wtopiłem, muszę sprzedać

 

to jest targ i jarmark, (moje ulubione określenie "kółko wzajemnej adoracji)

 

tematu z INOXem nawet nie chcę wspominać, gdzie pokazane zostało, że to forum to piaskownica dla dzieci (zresztą nie pierwszy raz przy takich inicjatywach)

 

nie każdy musi od razu pisać recenzję swojego zegarka, ale + i - może wymienić w działach tematycznych a jak napisze w nadgarstkowym pod swoim zdjęciem to też się Świat nie zawali a nawet miło będzie

 

natomiast pitolenie od rzeczy niewiele dobrego wnosi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle po co na forum wypowiedzi i miłe słowa, niech ludzie wyłącznie wrzucają zdjęcia albo omawiają schematy budowy mechanizmów. Serio, co to komu przeszkadzało, że parę razy zobaczy ładny zegarek? Szczególnie w tym temacie, który i tak jest jednym wielkim spamowiskiem z definicji. Jak aż tak to przeszkadza to przenieście temat do "po godzinach", a nie kastrujcie najżywszy temat forum z tych resztek naturalności...

 

Mateusz nikt niczego ( nikogo) nie ma zamiaru kastrować:-)

To tylko dyskusja ( sugestia) :-)

A temat brzmi . "Jaki zegarek masz dziś na ręku" ,i tu wskazane informacje na temat wygody,paska,gumy,bransolety etc-a nie jak slusznie napisal kolega @Burns ( i poparł przykladami) "pitolenie":-)

 

 

Prawda bywa szkodzi,ale mam nadzieję ze w tym przypadku da się zauważyc ze moje

intencje są są szczere i slużą poprawie komunikacji między nami.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsmieszniejsze byly komentarze dotyczace Omeg, Tudorow i Rolexow. Dzien w dzien na kazdej stronie podziw jakie to one ladne. No ludzie, raz mozna ale nie po 20komentarzy z rzedu :/


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

I co to komu przeszkadzało? Zazdrość, że steinhartowego klona nikt nie chwali? Jak komuś przeszkadzają te same zegarki i te same pytania to temat może omijać. Mnie nie interesuje większość tematów z "po godzinach" to tam nie zaglądam, a nie zamykam, reguluję i wołam o czasowe bany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co to komu przeszkadzało? Zazdrość, że steinhartowego klona nikt nie chwali? Jak komuś przeszkadzają te same zegarki i te same pytania to temat może omijać. Mnie nie interesuje większość tematów z "po godzinach" to tam nie zaglądam, a nie zamykam, reguluję i wołam o czasowe bany.

Brawo Mateusz!:-)

Świetny myśl -moderatorzy maja czytać tylko te tematy ktore ich interesują....:-)

 

Masz jeszcze jakieś pomysły ? :-)

 

( bo odebralem personalnie Twoje ostatnie zdanie)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Tu raczej miałem na myśli osoby, którym przeszkadza taki a nie inny kształt tematu i piszą o "wstawianiu przez jednego usera wielu ujęć jednego zegarka", "pitoleniu" i komentarzach o wyglądzie niektórych zegarkach. Koszmar po prostu, ludzie na forum zegarkowym w luźnym temacie pokazują co mają na ręku co ich cieszy, co gorsza - zgrozo - czasem przez kilka dni noszą ten sam zegarek, a co jest już absolutnie karygodne, niektórym podobają się cudze zegarki! Aż nie wiem co o takim "przestępstwie" myśleć...

Rozumiem moderowanie wpisów nie na temat (np. pytania o wycenę, czy identyfikację zegarka), prób sprzedaży zegarka przez nadgarstkowe z pominięciem bazarku, pisania 15 komentarzy post pod postem cytując za każdym razem zdjęcie zegarka zaraz nad itp.

Blokowania na dzień tematu i grożenia trzydniowego banami za to, że ktoś zacytuje zdjęcie z poprzedniej strony, które mu się spodobało, czy nawet (znów zgroza) bo to zegarek kogoś z tak zwanego przez Burnsa "kółka adoracji" - nie rozumiem.
No ale to nie moja decyzja, mogę jedynie się z nią nie zgadzać.

Edytowane przez Mateusz Dąbrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.