Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dorian g.

Co chciałbym zmienić aby poprawić funkcjonowanie forum

Rekomendowane odpowiedzi

A co jeżeli uzżytkownik nie jest Ziemianinem i nie posiada imienia?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy musi byc wlaścicielem.

 

"Dzialkę ' mozna kupić i zostać Ziemianinem...;)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

A co jeżeli uzżytkownik nie jest Ziemianinem i nie posiada imienia?

 

Dziekuje za odpowiedź od Moderatora - czy to miało coś konstruktywnego wnosić?  

 

@Paweł Bury - no i to jest fajne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andeas, to był zapewne zart ze strony @taranta...

Ci co sie znają to i imiona są im wiadome ;)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedź od Moderatora - czy to miało coś konstruktywnego wnosić?  

 

@Paweł Bury - no i to jest fajne!

 

A czy lekko durny pomysł musi skutkować wyłącznie konstruktywnymi odpowiedziami?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Takie aroganckie sposoby odpowiedzi od Moderatora są lekko "przesadne".

 

Mam nadzieje że "zarządzanie z ludźmi" się ogranicza do płaszczyźnie wirtualnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

,,Chopy,, dajcie spokoj ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pax,pax panowie;)

Ja nw wczasy dziś wyjezdzam i wcale nie jestem zły....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Marek, udanego wypoczynku Ci życzę! :)

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych modów i adminów ;)

 

starałem się znaleźć przez wyszukiwarkę ale nie znalazłem osobnego działu, mam nadzieję, że ten się nada.

 

Mianowicie, czy są jakieś zasady przedawniania/usuwania ostrzeżeń? Dostałem jedno na samiuśkim początku, za zbytni entuzjazm i nieprzestrzeganie zasady odczekiwania przynajmniej 48h zanim się "up'nie" sprzedawany zegarek.

Błąd głupi, przyznaję, wynikający z niewiedzy, niemniej o dość niskiej szkodliwości społecznej ;)

 

Niestety posiadanie "1 ostrzeżenie" pod nickiem sprawia, że czuję się jak ktoś, komu skrócono nazwisko do inicjału i kropki oraz dorzucono gustowny czarny prostokąt zasłaniający oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moderator nadający zaznaczy czas po którym punkty zostają automatycznie anulowwne to tak :) , jeśli nie, sugeruję napisać pw do moda który ostrzeżenia udzielił :)

 

P.S Chyba troche przesadzasz z odczuciami . ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naturalnie, wyolbrzymiam dla efektów dramatycznych ;) choć też nie do końca - nie widuję się sprzedających z ostrzeżeniami, sam bym się trzy razy zastanowił zanim bym od takiej osoby kupił

 

dzięki wielkie za info, zwracam się w takim razie bezpośrednio do moda ;)

Edytowane przez evocati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenia widzisz Ty, moderatorzy i administracja, nikt więcej :)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiasem, na tej całej stronie widzę obecnie tylko jednego osobnika z ostrzeżeniem :P:D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiasem, na tej całej stronie widzę obecnie tylko jednego osobnika z ostrzeżeniem :P:D

Ja też.  :P


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Jestem tutaj nowy, wiec nie moge zaczac jeszcze nowego tematu, a zauwazylem - wydaje sie - dosc istotna sprawe, istotna wlasnie dla nowych uzytkownikow.

Dlatego pisze tutaj.

 

Dotyczy ona przeprowadzanych ankiet. Na poczatku sa punkty do wyboru, potem zwykle opis przedmiotow wybieranych - jak np. zegarkow forumowych.

 

A potem, zwykle o ile zdazylem sie zorientowac, przez kilkadziesiat stron odbywa sie dyskusja. Niekiedy dluzej. Starzy wyjadacze, sledzacy ja od poczatku, orientuja sie. Ale dla mnie, i podejrzewam dla innych nowych, nie jest praktycznie mozliwe przejscie przez caly watek.

 

Proponuje wiec, aby tuz pod ankieta, na pierwszej stronie watku, moderator staral sie choc od czasu do czasu podsumowac obecny status sprawy (np. realizacja forumowego zegarka sie opoznia, planowany czas dostawy to ..., najwazniejsze znalezione problemy w watku na stronach ..., jest jeszcze taka i taka liczba wolnych zegarkow, chetni na nie powinni zrobic to i to.).

 

Mysle, ze takie podsumowanie po kazdej znaczacej zmianie statusu, terminu badz liczby, czy tez ceny, bardzo by pomoglo nie tylko greenhornom :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przycisk "Wyświetl nową zawartość" może wyświetlać tylko nowe tematy w dziale w którym aktualnie znajdujemy się ?

A tylko w Forum głównym prowadzić do nowej zawartości całego forum ?

 

Nie wiem czy to celowa funkcjonalność, ale kliknięcie tego przycisku będąc w komunikatorze, wyświetla nowo założonych użytkowników ...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Przycisk "Dodaj pliki" mógłby być tuż obok przycisków "Napisz" i "Więcej opcji". Szybciej dodawałoby się wtedy zdjęcia.

 

2. Strzałki nawigacyjne pt. "poprzedni" i "następny" podczas przeglądania powiększonych zdjęć w galeriach.

post-82877-0-54054300-1443592648_thumb.jpg

post-82877-0-55914300-1443765031_thumb.jpg

Edytowane przez pływak_wodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Chciałbym aby przywilej moderatorski jakim jest wydawanie "ostrzeżeń" był używany z większą rozwagą a nie w ramach rozrywki.

Wczoraj ni z gruchy, ni z pietruchy, ni z tego, ni z owego wyskakuje moderator z ostrzeżeniem ujemnym -1 pkt.  Już miałem ubierać garnitur i pędzić na galę w celu odebrania tej nagrody punktowej Jednak najpierw chciałem się dowiedzieć za co zostałem tak pozytywnie wyróżniony. Patrzę niepostrzeżenie a tutaj informacja "Powód:Inne".  Równie dobrze powód mógłby być bardziej fascynujący np. ładna pogoda, dobra widoczność na drodze, świecące słońce...

 

Widzę, że nawet już odpowiedni temat informacyjny jest założony:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/126672-ostrze%C5%BCenie-moderatorskie-informacja/

 

"Istnieje też forma "ostrzeżenia" informująca o odjęciu punktów karnych, cofnięciu zawieszenia, typu:"

"Ta forma "ostrzeżenia" ma wydzwięk informacyjno- pozytywny."

 

Gdzie w regulaminie forum jest napisane, że moderator może rozsyłać pozytywne ostrzeżenia bez powodu bo mu się tak zachciało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.