Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dorian g.

Co chciałbym zmienić aby poprawić funkcjonowanie forum

Rekomendowane odpowiedzi

A myślisz, że to takie proste? Tak pisze spora część użytkowników forum. To takie patriotyczne. Przepraszam, Patriotyczne. 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_86

Mnie akurat mocno irytuje jeśli ktoś pisze niechlujnie. Zdaję sobie sprawę, że dużo osób pisze odpowiedzi na telefonie, ale czasem aż oczy krwawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie czepiam błędów czy niechlujności, mnie pewnie też się zdarza popełnić błąd. Tylko ten angielski nieco mnie irytuje.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubię pytania o to, czy zegarek jest legit lub ori :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_86

Najbardziej lubię pytania o to, czy zegarek jest legit lub ori :)

Nikt nie chce kupić "fejka" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktuś ze wsi i nie umi inaczej? bo u niego we wsi od dzieciaka tak gadajo ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając stare posty nie widać załączonych zdjęć czy wklejonych. Dlaczego?

 

Czytając wypowiedzi nie można odnieść się do fotek, o których toczy się rozmowa przez co całą wątek traci na znaczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo były podlinkowane z bezpłatnych serwerów do hostingu zdjęć. Dlatego warto korzystać z forumowego hostingu. Może i obniża jakość zdjęć, ale pozostaną one aż do końca KMZiZ ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dlatego warto korzystać z forumowego hostingu. Może i obniża jakość zdjęć, ale pozostaną one aż do końca KMZiZ ;)

Czy masz na myśli dodawanie zdjęć jako załącznik do posta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_86

Tak, właśnie tak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja ponownie z dwoma propozycjami/prośbami:

1) rozdzielenie na bazarku kategorii: zegarki i pozostałe (np. paski, rotomaty itp.);

Proszę o to chyba od trzech (3) lat i nic, a wydaje mi się to banalne;

2) zdefiniowanie formatu tytułu oferty sprzedaży, np. wg wzoru [marka] [model] i tu dowolnie dalej [uzywany] [nowy] itd.

Wydaje mi się, a wręcz jestem przekonany, że to znacznie nam wszystkim ułatwi życie...tak po prostu.

Jeśli jest inaczej, chętnie przyjmuję argumenty, oprócz „nie, bo nie”, bo tego ciągle nie rozumiem...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycisk na górze strony danego tematu przenoszący do ostatniego posta. 

(Obecnie jest przycisk działający w drugą stronę na dole strony).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Admini,

W dziale sprzedam są ogłoszenia kolegi pośredniczącego w sprzedaży pewnej włoskiej marki. od 7 lutego do 19 lutego, podbijał wątek 14x, czasem 2x dziennie. Zdaje się, że to niezgodne z regulaminem. Klikałem zgłoś i nie odniosło to żadnego rezultatu. Wydaje mi się, że regulamin po coś jest. Dlaczego jedni potrafią i mogą się stosować do postanowień, a inni nie muszą i im to uchodzi? Ja też chętnie raz a nawet kilka razy dziennie podbiję temat z moją ofertą. Nie chcę wyjść na "donaszacza", ale w tym wypadku łamanie regulaminu jest nagminne. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie łamie - opłacił abonament roczny za dostęp do bazarku i ma takie prawo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Admini,

W dziale sprzedam są ogłoszenia kolegi pośredniczącego w sprzedaży pewnej włoskiej marki. od 7 lutego do 19 lutego, podbijał wątek 14x, czasem 2x dziennie. Zdaje się, że to niezgodne z regulaminem. Klikałem zgłoś i nie odniosło to żadnego rezultatu. Wydaje mi się, że regulamin po coś jest. Dlaczego jedni potrafią i mogą się stosować do postanowień, a inni nie muszą i im to uchodzi? Ja też chętnie raz a nawet kilka razy dziennie podbiję temat z moją ofertą. Nie chcę wyjść na "donaszacza", ale w tym wypadku łamanie regulaminu jest nagminne. Pozdrawiam

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/156053-dzia%C5%82-sprzedawcy-profesjonalni/?do=findComment&comment=2149243


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie łamie - opłacił abonament roczny za dostęp do bazarku i ma takie prawo 

 

Dzięki, Paweł. :)

 

Ale co chcesz powiedzieć, Piotrze? :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że robi się zator na pierwszej stronie, tak jak pisałem.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z którego punktu regulaminu wynika, że profi sprzedawcy mogą podbijać wątek codziennie lub nawet częściej? Ja widzę tylko pkt 9. regulaminu Działu Rynek, gdzie jest ograniczenie 48h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic już nie rozumiem. Przecież (przynajmniej tak było w chwili, kiedy opłacałem abonament) w regulaminie było jak byk napisane, że jedną z korzyści bycia tzw. Sprzedawcą Profesjonalnym jest brak ograniczeń w częstotliwości podbijania ogłoszeń.

 

Potem zniknął nagle cały dział SP, ale nikt np. mnie nie informował, że zasady się zmieniają. Przypuszczam, że nie tylko mnie - patrz: chociażby wypowiedź Pawła Burego wyżej - przypuszczam, że nie tylko ja i Paweł rozumieliśmy, że wcześniejsze ustalenia obowiązują.

 

Jakie wobec tego korzyści będzie dawał teraz status SP? 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwość wystawiania NIEOGRANICZONEJ liczby ofert . Sami SP prosili o mozliwość połączenia działów ze względu na to że do działu SPRZEDAM więcej ludzi zagląda. Rozważamy teraz zrobienie zupełnie innego mechanizmu aby był bardziej czytelny i przyjazny dla sprzedających jak i kupujących 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz wszystko jasne. Ja tylko chciałbym napisać, że nie miałem NAJMNIEJSZEJ nawet świadomości, że łamię regulamin. Jestem natomiast pewien tego, co napisałem powyżej - i to mnie zmyliło. Myślałem, że podbijając ogłoszenie 1-2 razy na dobę, postępuję zgodnie z uprawnieniami. Jak widać po wypowiedzi Pawła, nie tylko ja tak myślałem.

 

I nie jest moim celem ani łamanie regulaminu, ani - tym bardziej - podważanie decyzji Zarządu. Po prostu chciałem dokładnie wiedzieć, co i jak. No i teraz wiem. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ask not what your forum can do for you – ask what you can do for your forum :P


 

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.