Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dorian g.

Co chciałbym zmienić aby poprawić funkcjonowanie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Piotr, jak Boga kocham - pojęcia nie miałem, że zmieniły się zasady dotyczące podbijania postów. Przy "zwykłym" wystawianiu działa/działał (?) zresztą automat i nawet nie daje się/nie dawało częściej podbijać niż co 48 godzin. Więc tym bardziej - skoro tutaj nie było tego "hamulca", to do głowy mi nie przyszło, że cokolwiek robię "nie tak".


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Admini,

W dziale sprzedam są ogłoszenia kolegi pośredniczącego w sprzedaży pewnej włoskiej marki. od 7 lutego do 19 lutego, podbijał wątek 14x, czasem 2x dziennie. Zdaje się, że to niezgodne z regulaminem. Klikałem zgłoś i nie odniosło to żadnego rezultatu. Wydaje mi się, że regulamin po coś jest. Dlaczego jedni potrafią i mogą się stosować do postanowień, a inni nie muszą i im to uchodzi? Ja też chętnie raz a nawet kilka razy dziennie podbiję temat z moją ofertą. Nie chcę wyjść na "donaszacza", ale w tym wypadku łamanie regulaminu jest nagminne. Pozdrawiam

 

Nic nie sprzedaję, ale staję po stronie Kolegi el.p

Dlaczego na zgłoszenia Kolegi nikt (i kto powinien) nie reagował? To nieprofesjonalne i z pewnością nieeleganckie.

Sprawa niby wyjaśniona i zakończona, ale chyba brakuje "przepraszam" wobec Kolegi el.p za lekceważenie jego zgłoszeń.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja nie chcę być tutaj jakimś "arbitrem", ale wydaje mi się, że doszło do banalnego nieporozumienia. Wszyscy mamy (chyba) różne inne, poza pasją zegarkową, zajęcia i nie każdy zawsze wszystkiego przypilnuje. I nie dopatrywałbym się w tym niczyjej złej woli. Ja nie chciałem nikogo drażnić podbiciami - sądziłem po prostu, że nadal obowiązują stare zasady i mam do tego prawo. Ale, rzecz jasna, dostosuję się do aktualnego regulaminu i na pewno nie będę przekraczać przysługujących SP uprawnień.

 

Przypuszczam, że moderatorzy pewnie też sądzili, że jest "po staremu" - zwłaszcza skoro, jak informuje Prezes - to i tak jest rozwiązanie tymczasowe prawdopodobnie. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, jak Boga kocham - pojęcia nie miałem, że zmieniły się zasady dotyczące podbijania postów. Przy "zwykłym" wystawianiu działa/działał (?) zresztą automat i nawet nie daje się/nie dawało częściej podbijać niż co 48 godzin. Więc tym bardziej - skoro tutaj nie było tego "hamulca", to do głowy mi nie przyszło, że cokolwiek robię "nie tak".

 

 

Panowie, ja nie chcę być tutaj jakimś "arbitrem", ale wydaje mi się, że doszło do banalnego nieporozumienia. Wszyscy mamy (chyba) różne inne, poza pasją zegarkową, zajęcia i nie każdy zawsze wszystkiego przypilnuje. I nie dopatrywałbym się w tym niczyjej złej woli. Ja nie chciałem nikogo drażnić podbiciami - sądziłem po prostu, że nadal obowiązują stare zasady i mam do tego prawo. Ale, rzecz jasna, dostosuję się do aktualnego regulaminu i na pewno nie będę przekraczać przysługujących SP uprawnień.

 

Przypuszczam, że moderatorzy pewnie też sądzili, że jest "po staremu" - zwłaszcza skoro, jak informuje Prezes - to i tak jest rozwiązanie tymczasowe prawdopodobnie. :)

 

Moim zdaniem, 7.12.2017 Darek wyraźnie wypowiedział się, że użytkownicy profesjonalni mają zniesiony 48- godzinny limit podbijania. Takie też dostali możliwości poprzez utrzymanie tego w silniku forum - inni użytkownicy mieli i nadal mają blokadę. 

poczekaj a zobaczymy , w razie czego zrobimy ograniczenie podbić 

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Żeby była jasność. Faktycznie sprawa jest do wyjaśnienia. Chodzi o równe traktowanie naszych ofert. Wystarczy, że allegro robi sobie jaja z ludzi i pozycjonuje swoje śmieci a towary drobnicy plączą się na dalszych stronach (np. nie wszędzie jest możliwość wyszukania po czasie dodania aukcji, bo po co, allegro to nie potrzebne a tylko ułatwia wyszukanie nowych ofert małych sprzedawców). To proszę szanujmy się choć tutaj. Nim zgłosiłem fakt (z czym wcale nie czuję się dobrze) sprawdziłem regulamin. Tam wyraźnie jest napisane, że 48h, nie częściej. Bez rozróżniania kto ogłasza. Wyszedł z tego większy dym, ale fakt, faktem, że nikt na zgłoszenia nie zareagował, nie odpowiedział. Dlatego skłoniło mnie to żeby napisać w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do Ciebie nie mam żadnych pretensji - miałeś prawo myśleć, co myślałeś. Swoje wyjaśnienie przedstawiłem - zgodnie z prawdą - i myślę, że teraz Ty tez rozumiesz, że nie chciałem się "wywyższać". :)

 

Ale zastanawia mnie, dlaczego w trakcie tej całej dyskusji ZUPEŁNIE zniknęły z forum moje ogłoszenia o nowych zegarkach Meccaniche Veneziane i Bulovy? 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin po połączeniu działów jest jeden

Ale jak widzę należy przebudować mechanizm działu, gdyż ten który jest zupełnie się wydaje nie sprawdzać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam propozycje, aby ktoś lub coś zawracać większą uwagę na bazarku po zakończonych transakcjach. Zakończone kosztować i wykazywać, bo widać sporo starych dawno sprzedanych, a wiszących dalej na bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

bo widać sporo starych dawno sprzedanych, a wiszących dalej na bazarku.

Pokażesz chociaż dwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam propozycje, aby ktoś lub coś zawracać większą uwagę na bazarku po zakończonych transakcjach. Zakończone kosztować i wykazywać, bo widać sporo starych dawno sprzedanych, a wiszących dalej na bazarku.

Jest jasno powiedziane aby po sprzedaży zmienić tytuł ofert na słowo KOSZ   tylko to jedno słowo i nic więcej 

Dopisanie go w treści ogłoszenia nic nie zmieni ponieważ moderator nie będzie zaglądał i czytał każdego ogłoszenia 

Po zmianie tytułu na KOSZ będzie to od razu widoczne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moderator nie będzie zaglądał i czytał każdego ogłoszenia

Ta niech się jeszcze położą...

Dokładnie.

Ą nie mówiłem?

Wstyd... :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź :P

Wziełem nie, wezłem eee, wzionołem a w ogóle to jest od "brać" a dzisiaj lepiej nie brać... takie czasy :(

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dobra, lepiej nie bierz ;)

Ja obiecuję że do końca roku (jeszcze nie wiem którego) sprawdzę wszystkie ogłoszenia czy czasem gdzieś, ktoś tam nie wpisał przypadkiem słowa kosz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta niech się jeszcze położą...

Ą nie mówiłem?

Wstyd... :D

 

Oczywiście, moderatorzy to wysoko opłacani przez krzywdę forumowiczów ( przecież komercja aż ocieka z każdej napisanej tu literki ) pracownicy , więc jest naturalnym iż powinni dniem i nocą nie robić nic innego niż pilnować każdego wątku. 

skąd Ci się takie bzdury lęgną ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku ironia, chyba tylko Ty bierzesz to na poważnie...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę, nie biorę .. Za dużo jest takich opinii i wymagań z sufitu a za mało życzliwego podejścia i chęci do pracy pro bono.

Niestety wielokrotnie również od Ciebie słyszałem o tej komercji i jak to niby forum schodzi na psy i dawniej to były czasy ,żebym teraz tak ot po prostu umiał wziąć Twoje słowa za dobrą monetę ( czy taki branżowy żarcik) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie chcesz a przynajmniej ja nie mam ani celu ani zastrzeżeń aby mieć jakieś uwagi. Nie mam pojęcia skąd taki pomysł.

Kiedyś... kiedyś tak było nie przeczę, kiedyś byłem modem, byłem też założycielem stowarzyszenia, byłem w radzie itd.

Kiedyś było inaczej a teraz jest tak i jest bardzo dobrze - jeszcze raz powtórzę- to była ironia, doceniam pracę Kolegów i dajmy już spokój...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilka. Akurat na dział Sprzedam zwracam szczególną uwagę. Nie ma możliwości by były jakieś stare oferty z kosz w temacie (lub treści). Owszem czasem może się wydawać tak, ale w maksymalnym 24h oknie "przerwy".. Nic powyżej kilku dni nie powinno się zdarzyć, a jeśli to wystarczy zaraportować.

Na pewno nie ma bałaganu w tym dziale.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam propozycje, aby ktoś lub coś zawracać większą uwagę na bazarku po zakończonych transakcjach. Zakończone kosztować i wykazywać, bo widać sporo starych dawno sprzedanych, a wiszących dalej na bazarku.

Podbijam byś podał te tematy tutaj w formie linków do nich.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzebaby pisać maile do forumowiczow i pytać czy sprzedany przedmiot. Zdarza się im zapominać. Zgłosiłem taki temat. Reszta należy do adminów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trza by pisarzy gminnych zatrudnić. Moc.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciał bym, aby na tym forum, można było przyznawać nie tylko plusy ale i minusy ( bez znaczenia czy będą publiczne czy nie), często bardzo mnie wku.....ją posty niektórych forumowiczów, którym się wydaje, że mówią w imieniu ogółu, choć w rzeczywistości jest inaczej. To że można tylko bić brawo jest trochę śmieszne, a trochę żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzebaby pisać maile do forumowiczow i pytać czy sprzedany przedmiot. Zdarza się im zapominać. Zgłosiłem taki temat. Reszta należy do adminów.

A może wystarczy wprowadzić np. 14 dniowy czas ważności postu bez podbicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.