Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dorian g.

Co chciałbym zmienić aby poprawić funkcjonowanie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zmienić czas zimowy na letni. :)

 

Zmień sobie wchodząc w USTAWIENIA i zaznaczając "Moja strefa czasowa używa teraz czasu letniego"


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas przeglądanie forum zauważyłem, że dział "ZEGARKI Z DALEKIEGO ORIENTU" jest podzielony na podtematy seiko citizen etc. Czy jest szansa aby pozostałe tj zegarki amerykańskie, szwajcarskie itd też tak podzielić. Uprościłoby to poszukiwanie informacji.

Pozdrawia

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy możecie niektórzy dać sobie luz z postami typu "+1"...?

Jak się komuś podoba wypowiedź kolegi z forum to jest zrobiony system oceniania i lepiej jego używać niż zaśmiecać tematy... Potem się robi z 40 stron 70 do przejrzenia...

Edytowane przez Cynamooon

Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że ten system oceniania jest do kitu, nawet nie można sprawdzić, kto polubił post, a to chyba podstawa, jeśli ktoś miałby w ogóle chcieć tego używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że ten system oceniania jest do kitu, nawet nie można sprawdzić, kto polubił post, a to chyba podstawa, jeśli ktoś miałby w ogóle chcieć tego używać.

 

+1 :)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderator Piotr Ratyński usunął wg. własnego widzimisię moje posty z czym się nie zgadzam. Dziękuję. (proszę o przeniesienie jeśli to nieodpowiedni wątek ale innego nie znalazłem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderator Piotr Ratyński usunął wg. własnego widzimisię moje posty z czym się nie zgadzam. Dziękuję. (proszę o przeniesienie jeśli to nieodpowiedni wątek ale innego nie znalazłem).

W regulaminie, którego niestety nie przeczytałeś, masz odpowiedź...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyższa odpowiedź jest nieprawdziwa - moderator kłamie.

 

p.s. Przeczytałem regulamin już dawno temu.

 

p.s. 2 To moze takie usprawnienie dla forum (aby spełnić wymóg regulaminowy o braku offtopa).

 

"Konta nieaktywne przez okres 30 dni (niezalogowane) zostaną bezpowrotnie usunięte i wszelkie zachowane wraz z nimi dane wliczając PW również. Jest to zasada, która obowiązuje już na kilku forach o podobnej tematyce np CW, bierzemy przykład z najlepszych".

Edytowane przez Aimar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyższa odpowiedź jest nieprawdziwa - moderator kłamie.

 

p.s. Przeczytałem regulamin już dawno temu.

 

p.s. 2 To moze takie usprawnienie dla forum (aby spełnić wymóg regulaminowy o braku offtopa).

 

"Konta nieaktywne przez okres 30 dni (niezalogowane) zostaną bezpowrotnie usunięte i wszelkie zachowane wraz z nimi dane wliczając PW również. Jest to zasada, która obowiązuje już na kilku forach o podobnej tematyce np CW, bierzemy przykład z najlepszych".

To przepraszam - przeczytałeś, nie posiadasz natomiast umiejetności czytania ze zrozumieniem. Zdarza się.

Nie jest tu miejsce do dyskusji nt regulaminu Forum CW. Natomiast w naszym jest taki punkt:

 

7. Decyzje Moderatorów nie podlegają dyskusji na Forum. Wszelkie wątpliwości można dyskutować jedynie na PW. Ewentualne skargi na działalność Moderatora należy kierować bezpośrednio do Administratora forum, którego głos jest decydujący i ostateczny.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to "dyskutować" to trzeba poprawić bo wstyd, dzięki wielkie za usunięcie :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIc nie zostało usunięte, nie wierz kłamliwym moderatorom :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D " i dokumenty " :D

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna bzdura: "nie posiadasz natomiast umiejetności czytania ze zrozumieniem" . Co za kraj, co za ludzie.. przerost ambicji nad treścią i tyle. EOT z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. przerost ambicji nad treścią i tyle.

 

Wow ! Przekręcenie związków frazeologicznych godne Violetty z "Brzyduli".


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przenieść "Regulamin działu SPRZEDAM"

z: praktycznie niewidocznego linka tuż pod tytułem,

do: tematu podpiętego w tymże dziale.

 

Dzięki temu większa szansa że ów regulamin zostanie zauważony, obecnie jest dosyc skutecznie ukryty, zresztą tak jak i główny regulamin KMZiZ (w stopce, najmniejszą czcionką).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd powstało K24 (forum dla lekarzy) używam go. Bo praktycznie, bo wiedza... bo swoje środowisko... . Jest tam wiele funkcjonalnych rozwiązań (użytkownicy KMZiZ, którzy są lekarzami to potwierdzą), a których nie ma na tym Forum. Wcale nie mówię, że trzeba żywcem zerżnąć wszystko.

 

Powiem czego mi brakuje na tym forum.

1. Opcja „poprzyj” przy temacie głównym postu, oraz przy poszczególnych wątkach. Nie trzeba wtedy nic pisać, w opcjach zaś wyświetla kto poparł.

2. Jeśli ktoś komentuje pojedynczą wypowiedź, jego odpowiedź wyświetla się tuż pod nią a nie na końcu wątku. Ujednolica to ciąg logiczny. Nie muszę cofać się do cytowanej wypowiedzi gościa XX, moja zaś wskakuje bezpośrednio pod XX i wiem też kto inny skomentował XX.

3. Przy długich wątkach mam możliwość: „przejdź do nieprzeczytanych postów”, gdy jakiś temat obserwuję to wyświetlają mi się tylko nowe wpisy.

 

 

Nie wymądrzam się, może kogoś to zainteresuje, zawsze można coś poprawić.

 

A co do REGULAMINU to faktycznie powinien być lepiej widoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję związaną ze zmianą "kompozycji" przesyłanych wiadomości mailowych, w których link do zasubskrybowanego tematu znajduje się powiedzmy obrazowo, w stopce maila. Pragnę zauważyć, że mając tak żywy temat jak w dziale Sprzedam, ilość maili może dochodzić do kilkunastu w ciągu dnia i wielokrotne przewijanie wiadomości, aby kliknąć w odnośnik jest dość męczące. W związku z tym apeluję o przeniesienie linku na samą górę wiadomości. Reszta może zostać bez zmian, zwłaszcza, że sama wiadomość składa się głównie z tekstu i linków, co szczerze mówiąc niewiele daje, dlatego najważniejsze w całym mailu to odnośnik do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, u mnie link do takiego subskrybowanego tematu znajduje się dokładnie w 9ej linijce maila... Czyli praktycznie początek ;)

 

BTW, nie wygodniej zaznaczyć w opcjach, żeby powiadomienie o odpowiedzi w temacie przychodziło raz na dobę? Chyba, że lubisz być zasypywany mailami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię na bieżąco patrzeć, a właśnie "odległość" zmienna jest ; ), zależy, jaki ktoś temat założy, ile treści doda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu to miałoby służyć?

Bardziej czytelne zobacz jest taki temat dotyczący Rusków ,tam są zamieszczane tylko oferty dotyczące tych zegarków ,a jeśli ktoś szuka japońskiego to go łatwo znajdzie nie musi znać nawet producenta chce kupić japoński i już itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, rozumiem. Wydaje mi się jednak, że zainicjowano w ruskich taki temat głównie by się po prostu wymieniać częściami do (nie ukrywajmy) tanich, ale fajnych, wartych zachowania dla potomnych zegarków. 

Ciekaw jestem, co by się działo na forum w przypadku wystawienia w dziale "szwajcarskim" Davosy na przykład. 99% szansy, że pojawiłby się flejm, że koperta to chińszczyzna. Po co to komu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.