Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
Sign in to follow this  
dorian g.

Co chciałbym zmienić aby poprawić funkcjonowanie forum

Recommended Posts

W dniu 17.02.2024 o 04:10, ZlyNY napisał(-a):

Na tak postawione pytanie. odpowiedz może być tylko jedna  :

Zarzadzajacych. !!!!!!

Nic prostszego: wstąp do Stowarzyszenia, pojedź na walne zgromadzenie i wystartuj w wyborach na Prezesa Zarządu...

Posted (edited)

Chciałbym tutaj poruszyć pewien temat, który dość mocno podniósł mi dzisiaj ciśnienie... Chodzi o poniższy temat i zamieszczoną w nim wypowiedź Moderatora:

Przypomnę, że:

Cytat

Trollowanie (ang. trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla internetowych forów dyskusyjnych i mediów społecznościowych, polegające na zamieszczaniu kontrowersyjnych, napastliwych, często nieprawdziwych treści w celu zwrócenia na siebie uwagi albo sprowokowania, ośmieszenia lub obrażenia innych użytkowników. Osobę odpowiedzialną za publikowanie takich przekazów określa się jako „troll”.

Pisanie nie na temat (jak zaznacza w następnych wpisach Moderator), to nie trollowanie! Także bardzo proszę szanownego Moderatora, aby najpierw zaczął "przymyśliwać" swoje wypowiedzi, a potem pouczał innych. Bo obrażanie innych użytkowników poprzez sugerowanie że są trollami, podczas gdy chcą pomóc przetrwać forum, uważam za niedopuszczalne.

Na normalnym forum, jeśli moderacja uważa że dyskusja odbiega od tematu, zakłada nowy temat i wydziela tam posty, które według nich powinny zostać przeniesione do oddzielnego tematu.

PS.

Mój bardzo "wymowny" post na ten temat oczywiście został usunięty. I tak dobrze ze nie dostałem bana :-]

PS2. 

Myślę że jeśli ktoś chce, to ten temat wydaje się być ok do kontynuowania rozmów na temat: jak pomóc ratować forum. Skoro w tamtym temacie takie wypowiedzi są niedopuszczalne i uchodzą za trolling, to może tutaj się uda? Czy też nie wolno?

EDYCJA:

W międzyczasie został założony temat:

Edited by mariusz9a