Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Janik

Rolex Explorer 39mm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów!

 

O zegarku marki Rolex marzyłem od dawna i w kwietniu tego roku miałem możliwość zrealizowania owego marzenia. W grę wchodziły tylko modele bez daty,Explorer i Submariner- na cześć Iana Fleminga i Steve'a Mcqueena. Wybór padł na Explorera. Dziś dochodzę do wniosku że popełniłem błąd! Zdecydowanie bardziej przemawia do mnie Submariner. Dlatego też muszę pożegnać się z Explorerem... Zegarek kupiłem u Kruka w Warszawie. Jest to najnowszy model:214270, 39mm. Stan zegarka jest praktycznie jak w dniu zakupu. Można go już znaleźć na allegro. Mam nadzieję że tym postem nie naruszam regulaminu klubu. Wszystkim zainteresowanym chętnie odpowiem na wszelkie pytania na priv.

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum mamy dział Bazar...tam możesz umieścić swoją ofertę zapoznawszy się wcześniej z regulaminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację! Muszę ze wstydem przyznać że jeszcze słabo poruszam się po forum ale postaram się to szybko nadrobić! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.