Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość BigBoy

Chronograf

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BigBoy

Witam wszystkich pierwszy raz na tym forum 8) . No i odrazu mam prośbę do Szanownych Użytkowników tego forum, mianowicie szukam wszystkiego na temat chronografów (co to jest, do czego służy) ogólnie wszystkiego.

 

Z góry dziękuję

 

Pozdrawiam

Big Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jeżeli widziałeś zegarki, które na tarczy miały umieszczone dodatkowe małe tarczki, służące do pomiaru czasu, to znaczy, że widziałeś chronograf (nie mylić z chronometrem!) :)

Większość zegarków sportowych posiada takie właśnie tarczki i w ciemno mogę powiedzieć, że jak weźmiesz pierwszy lepszy katalog marki Breitling to zobaczysz tam głównie chronografy.

 

P.S. Czekamy na trudniejsze pytania :)


"Pierwszy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BigBoy
:) wiem jak wygląda chronograf :0 nawet mam taki jeden. Ale intersuje mnie wszystko o nich własnie. Czyli do czego służą, czy istnieje jakiś podział chronografów (nie chodzi mi bynajmniej o podział ze względu na marki) tylko na specyfikę działania czy też właściwości, jak używać chronografu ogólnie wszstkiego co ich dotyczy. Mimo to dzięki za odpowiedź 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Cóż, co do zastosowania to chyba jest jasne. Ponieważ chronograf to zegarek ze stoperem to resztę proszę sobie dopowiedzieć. Co do podziału to nie wiem nic o tym.


"Pierwszy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.