Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

roberto18

Czy to oryginalny Tissot ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja Pani ma za niedługo urodzinki i wymarzyła sobie zegarek :) mój budżet to 150 zł, max 200 zł :) Przeszukując alle*** wpadłem na aukcję ładnego zegarka firmy Tissot. Chciałem się Was poradzić, czy sprzedawany na aukcji zegarek to oryginał ? http://allegro.pl/tissot-t007-309-11-116-00-nowy-gwarancja-i1685129805.html

 

Druga rzecz to zegarek firmy Rubicon. Czy ktoś ma jakieś informację co to za firma ? Bo słyszeć to słyszałem, ale nie wiem czy jest to jakiś "lepszy" zegarek czy "perfect" z targu. Czy warto kupić zegarek tej marki ?

 

A może moglibyście poradzić zakup innego zegarka ? nie musi to być szwajcarski, żeby tylko lepszej marki niż "targówki", z kwadratową kopertą, kwarcowy i żeby się świecił :D

 

Bardzo dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie poszukaj może Timexa albo Casio.

Na temat Tissota z cytowanej przez Ciebie akcji nie wypowiadam się, poza może poddaniem pod Twoje zastanowienie, czy mając zegarek warty w sklepie 1 790 zł wystawił byś go od złotówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem że on tyle kosztuje w sklepie. Rzeczywiście jest to trochę podejrzane, a pudełko i przywieszkę można sobie samemu zrobić. Chyba jednak wybiorę jakiegoś timexa czy casio :D a co z tym rubiconem ? to jakaś dobra firma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up- czy ktoś coś jeszcze dopowie do tego tissota ? co myślicie o firmie rubicon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-29151-0-91162800-1331852052.jpg

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.