Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Moje JLC

Rekomendowane odpowiedzi

...najnowszy nabytek pokaze za tydzien ;) nie jlc ale cos z listy ...

 

Kupiłeś Omegę? :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo się cieszę,że zostawiłeś mi światełko w tunelu. Po Twojej wypowiedzi już wiem ,że kiedyś jeden z nich zagości na moim nadgarstku ;). Tak Panowie trzeba gonić swojego króliczka......... Rafał nie tylko Ty uciekasz od swojego piekiełka, pewnie każdy z nas zaszywa się tu w celu spuszczenia pary, która rozsadza nam umysły przytłaczając codziennością. Ale właśnie takie fotki i takie cudeńka poszerzają tasze horyzonty, mobilizują do dalszych poszukiwań co raz to ładniejszych i rzadszych egzemplarzy ...... :)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś Omegę? :) :)

 

JAK???????????????????

;)

 

Tak 300:) i mysle ze mimo tej tony skladakow na nosowych tarczach i kopertach udalo mi sie kupic prawdziwa vitage :) czekam teraz az koles potwierdzi ze wyslal i wtedy zamawiam szklo i sekunde

czaje sie na jeszcze na railmastera ale mam mieszane uczucia PAF nie chcial miec railmaster na tarczy tylko seamaster wiec nie wiem, a na ostatich targach widzialem z 15 podrob vintage railmaster-zas w kuluarach zartowalismy ze jest to najpoularniejszy zegarek wiec mysle ze spasuje.

 

Pozdr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje ;)

Koniecznie wrzuć fotki do galerii jak tylko będzie gotowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snowdrop jest przecudny, piękna przykuwająca wzrok tarcza, nie mogę się na nią napatrzeć ;) Udostępnił byś fotkę w większym rozmiarze, co by można było na pulpit ją wrzucić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snowdrop jest przecudny, piękna przykuwająca wzrok tarcza, nie mogę się na nią napatrzeć ;) Udostępnił byś fotkę w większym rozmiarze, co by można było na pulpit ją wrzucić?

album - tutaj sa w rozdielczosci ca. 1600x 1000

dziekuje

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne, fantastyczne są te stare JLC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna kolekcja Rafale, oby się powiększała :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiekne! Gratuluje! Masz talent do dopieszczania zegarkow :angry: Nie tylko mi robisz smaka na jakiegos JLC :rolleyes:


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Troche sie spoznilem.

Juz bylo ze:

- Piekne

- kosztowne, ale to nie zawsze, a to szczegolnie jest wzgledne

- USA piekny teren do grasowania wszelkich zbieraczy.

Od siebie dodam ( oprocz powyzszego :rolleyes: ), ze

- konsekwencja w dzialaniu

- perspektywiczne myslenie - zbieranie czesci na przyszlosc

- wiedza i znajomosc tematu

- optymistyczne podejscie :angry:

Oj, jak tego zazdroszcze!

 

Z perspektywy zegarow musze dodac, ze:

- male ma swoje atuty (male jest piekne!)

- mam jednego LeCoultre - jeszcze z przed polaczenia z J, tak sadze, ale ze jest to zegarek podrozny - wiec sie nie liczy :angry:

 

 

Gratulacje, piekna i dopieszczona kolekcja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziekuje panowie - w tym tygodniu dojdzie kolejny jlc - nos :rolleyes: wiec choroba nadal postepuje :angry:

oczywiscie dolacze do tego watku :angry:

dzisiaj czekam na czesci do mesi - pani z fedexu jest zwykle kole 11 wiec jeszcze godzina a potem biegiem do domu:) i do biurka

Jesli to zegarek z pierwszej polowy lat 30 tych to z przed polaczenia, jesli z pozniejszego okresu to jest to wersja na rynek usa

 

pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziekuje

mam nadzieje ze za pare lat bede mogl zalozyc podobny temat odnosnie UG - puki co dokonalem bazowego zakupu - kupilem w koncu ksiazke o UG wiec mysle ze choroba sie rozwinie - ciezko jest walczyc bez literatury a internet jest czesto zrodlem ktore moze sprowadzic na manowce - moim zdaniem naprawde warto szukac ksiazek .

 

pozdr

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niesprawiedliwe - zajmij sie jakas inna firma niz UG - wykupisz wszystko, co dla mnie zostanie?


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zegarki kiedyś w Jaeger-LeCoultre robili.

Nie to co teraz...


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMGP0352.JPG

To niesprawiedliwe - zajmij sie jakas inna firma niz UG - wykupisz wszystko, co dla mnie zostanie?

 

Oj z UG nie wiele chce - ale niestety troszke to potrwa wiec nie martwilbym sie na Twoim miejscu

nastepny jest Aerocompax

a to moj Datocompax


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż za przepych, same kozaki ;) gratulacje tak soczystej kolekcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to szalejesz ten jest superhipper moj faworyt zaraz po omesi!! Piekny Gratuluje!!! ;)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje - mam nadzieje ze w weekned dojda zdjecia tego ktory jest w drodze (to juz moje 3 podejscie do tego modelu:)) miejmy nadzieje ze tym razem bedzie udane:)

 

pozdrawiam

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bede sie bal ogladac te zdjecia bo jak zwykle narobie sobie smaku na cos pieknego-nowego-starego :D:D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to w te strone idziesz...

 

To kupuj, mnie od kolekcjonowania chronografow odstraszaja ceny serwisow. Poza tym, Tri-Compax w swietnym stanie kosztuje 5-10 tysiecy. No i co, nosic na nadgarstku prawdziwie muzealny eksponat za kupe pieniedzy, wiedzac, ze jest to jeden z niewielu zachowanych na swiecie i ze jego miejsce jest wlasciwie w gablocie wystawowej; a co bedzie, jak sie nim porzadnie przygrzeje o jakas framuge?


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to w te strone idziesz...

 

To kupuj, mnie od kolekcjonowania chronografow odstraszaja ceny serwisow. Poza tym, Tri-Compax w swietnym stanie kosztuje 5-10 tysiecy. No i co, nosic na nadgarstku prawdziwie muzealny eksponat za kupe pieniedzy, wiedzac, ze jest to jeden z niewielu zachowanych na swiecie i ze jego miejsce jest wlasciwie w gablocie wystawowej; a co bedzie, jak sie nim porzadnie przygrzeje o jakas framuge?

 

No niestety serwis to makabra - ale zalozyc od czasu do czasu mozna :D

Mnie naprawde bawia dlugoterminowe projekty :D a UG w chronografach zanosi sie na wieksze wyzwanie niz jlc.

22 dostaje ksiazke

tutaj link :) do wersji demo ale daje wyobrazenie o jakosc pracy :) napisana przez wloskiego wielbiciela marki

http://issuu.com/p.g.sala/docs/pdf_demo_finale


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest tez wersja po angielsku? Czy tylko po wlosku?


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja jest w 3 jezykach - 3 kolumny tekstu - wiec i po angielsku, wlasnie dzis rano odebralem i jestem zachwycony:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wielkim wrażeniem. Brak mi słów. Moje gratulacje :rolleyes: Trzymam kciuki za dalsze, jeszcze bardziej egzotyczne egzemplarze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja jest w 3 jezykach - 3 kolumny tekstu - wiec i po angielsku, wlasnie dzis rano odebralem i jestem zachwycony:)

 

Fajniutka taka! A ile taka encyklopedia wiedzy jak mozna spytac? Warto by wydac na nia i chociaz podziwiac na foto, ale moze kiedys i na reku :rolleyes:


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajniutka taka! A ile taka encyklopedia wiedzy jak mozna spytac? Warto by wydac na nia i chociaz podziwiac na foto, ale moze kiedys i na reku :rolleyes:

 

 

Kupilem od typa ktory mial kilka nowek za 90 eu (normalnie ida kolo 200 eu) + 35 za fedex do usa - imo warta za ta kase i mysle ze zwroci sie po pierwszym udany, powaznym zakupie - napisze wiecej w weekend w osobnym temacie

pozdr

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.