Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Moje JLC

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to w wolnej chwili znowu oglądam sobie Twoje JLC i tym bardziej żałuję że znowu ktoś mnie ubiegł w zakupie :) jakiś czas temu jlc masterqartz ze srebrną tarczą o którym Ci chyba pisałem, a tydzień temu nóweczka z granatową i mnie przestrzelili na ebaju.com :) to chyba nie marka zegarków dla mnie bo coś nie idzie mi zakup tej sztuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda ze nie powiedziales bo te noweczke z grafitowa tracza to akurat ja zdjalem podobnie jak drugiego z grafitowa tarcza :)

 

nie chce cie dobijac ale rzeczywiscie nos

 

pozdr

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obie to Ty? :) po co Ci dwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden miał oryginalne papiery i gwarancje / chciałem zrobić sobie idealny komplet - nos branzoletke zegarek tag sklepowy pudło instrukcje i gwarancje - ten drugi miał te dwa ostatnie - zegarek pójdzie ale dokumentacja zostanie pozdrawiam

Rafał


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakbyś sprzedawał daj znać proszę :) zostanie w klubie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem od typa ktory mial kilka nowek za 90 eu (normalnie ida kolo 200 eu) + 35 za fedex do usa - imo warta za ta kase i mysle ze zwroci sie po pierwszym udany, powaznym zakupie - napisze wiecej w weekend w osobnym temacie

pozdr

Rafal

 

To naprawde tanio trafiles! Sam bym nabyl taka. Ojj tak czekamy na opis :) .


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawde tanio trafiles! Sam bym nabyl taka. Ojj tak czekamy na opis :) .

 

Ma ich wiecej - jak cos prosze o pw a przekaze dane - wysylka jest z wloch wiec 0 cla

 

pozdr

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje wspanialej kolekcji ! :unsure:

 

Tak naprawde to dzieki Rafalowi sam zarazilem sie vintage JLC i GP - i przy jego pomocy zakupilem juz dwa takie modele, a teraz w planach pierwszy memovox :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje wspanialej kolekcji ! :unsure:

 

Tak naprawde to dzieki Rafalowi sam zarazilem sie vintage JLC i GP - i przy jego pomocy zakupilem juz dwa takie modele, a teraz w planach pierwszy memovox :(

 

 

Mam nadzieje ze szybko uda Ci sie dorwac jakies fajne memo - ja generalnie uwielbiam automatyczne ale manualne tez sa swietne

Pozdrawiam i gratuluje pieknego reverso

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale przeoczyłem ten temat - fakt wakacje i czasem nie zaglądam do tego działu ale jak widać warto choćby dla takiego tematu :unsure: . Więc po kolei wszystkie są piękne, ale najciekawsza jest Twoja pasja i upór w dążeniu do celu :(, szczegóły juz opisałeś. Może dodam od siebie, dzięki Tobie kilka lat temu, dokładnie 5 (a nie 4 jak pisałeś :D )sam miałem możliwości zdobycia wielu ciekawych egzemplarzy, fakt - żaden nie został do dnia dzisiejszego ale to za sprawą innego Kolegi na H... Natomiast Rafale wcześniej byłeś chyba jakby w uśpieniu a przywróciły Cię do stanu dzisiejszego w początkowym okresie maile, aukcje, szukanie, rozmowy etc. :) .

Do dzisiaj pamiętam wszystko i dziękuję raz jeszcze. Rafał okazał się bardzo pomocny, otwarty i bezinteresownym Kolegą w przeciwieństwie do innego Kolegi z US, który dzisiaj bardzo rzadko zagląda na forum (na szczęście). Dobra do rzeczy- poproszę Polarisa no i jednego Futurematica :), ciekawy jestem jak potoczy sie dalej Rafale Twoje zaangażowanie w to co robisz i Twoja pasja. Tak czy inaczej trzymam kciuki , UG to dobra droga i wspaniałe werki moim zdaniem, czekamy na ciąg dalszy i do zobaczenia na żywo - chyba juz niebawem.

 

pozdrawiam Piotr.

 

EDIT: a moze faktycznie 4 - styczeń czy luty 2007 - chyba tak :)

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Piotrze po pierwsze temat powstal poniekad na Twoja prozbe:) Coz dziekuje za mile slowa - juz sie boje co sie zaraz zrobi na moim pw :D ale jak wiesz jestem rowniez szalenie wdzieczny za bezinteresowna pomoc okazana zarowno w sprawach zegarkowych (Piotr byl moim negocjatorem w slynnym zakladzie na zlotej :) i jestem mu za to dozgonie wdzieczny) jak i cieple przyjecie i goscine w Wa-wie - mam nadzieje ze dotrwam jakos do czasu az zdecydujesz wpasc do mnie i troszke poszalec roadsterem po autostradach :)

Mam nadzieje ze w koncu znajdziesz taki zegarek ktorego juz za nic nie bedziesz chcial odstapic ;) czego Ci zycze serdecznie

Czesciowo taki tor kolekcji zawdzieczam Wam :)

pozdrawiam a na koniec kolejny jlc w kolekcji - naprawde nie mam czasu obecnie siasc i napisac tematow o ostatnich nabytkach (snowdrop, sm300 i ten maszkar oraz pare innych ciekawostek) ale mysle ze moze uda mi sie to za jakis czas zmienic - puki co zabawa zegarkowa trzyma mnie w ryzach zdrowia psychicznego:

IMGP0728.JPG

 

pozdr

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tylko" trzy wskazówki a ile sie na tej tarczy dzieje. JLC to sympatyczne zegarki :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem od niedawna na forum ale chciałem również pogratulować wspaniałej kolekcji bo zawsze jak mam chwilę to tu wracam żeby nacieszyć choć przez chwilę oko a ponieważ zachorowałem na to by też jakimś cudem posiadać JLC memovox'a ( na pewno nie tak łądnego bo te są warte ciężki majątek w stanie do jakiego je doprowadziłeś) chciałem przy okazji zapytać kolegów którzy mają doświadczenie w zakupach z USA przez zatoke itp. czy od zegarków vintage również płaci się Vat? Z góry dziękuje za podpowiedź i przepraszam że pytam w tym miejscu ale to właśnie dzięki tej kolekcji zakochałem się w JLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[crimen] podatek VAT w kwocie 23% płacisz od wartości zegarka. Do jakiejś drobnej kwoty chyba 50 USD, nie płacisz podatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuje - postaram się niedługo wzbogacić od dwa nowe okazy:)

 

 

pozdr

 

Rafał


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale dawno Cię nie było:/ chętnie pooglądany nowe ciekawostki i zachęcam do obszernych opisów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wielokrotnie pisałem w Twoich tematach w galerii - posiadasz niesamowitą kolekcję i przy każdej nowej pozycji mam opad szczęki!

 

Nie ukrywam, że najbardziej podobają mi się Twoje zegarki z "rewolucji elektronicznej" tak więc i w tym przypadku - master quartz najulubieńszy :)

 

Sam się powolutku rozglądam za podobnym kwarcowym modelem, który odkryłem na stronie Piotra Samulika:

 

jaegerlecoultremasterquartz1.jpg

 

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję kolekcji!


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ale kwarca wyszarpał odemnie Jacek :) - jest w klubie - ja teraz powoli dryfuje troszkę w kierunku innej marki :)

 

pozdrawiam serdecznie

 

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrrr... a pisałem Ci (co prawda daaawno) żebyś mi dawał znać jak coś będziesz miał z tej epoki na sprzedaż :)

 

Trudno się mówi i pozostaje dalej szukać. Pozdrawiam!


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zgodą autora wątku pozwolę sobię pokazać kilka moich JLC.

Tak poglądowo wyglada moja mała kolekcyjka JLC, którą w znakomitej większości zdobyłem dzięki Rafałowi.

pic011p.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Moje memovoxy

pic010at.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Postaram się je wszystkie w tym temacie przedstawić. Na początek obiecane w temacie "Nasze nowe nabytki" zdjęcia ostatnio zakupionego zegarka. Jest to JLC Memovox e855 cal.825 (jak widać bumper). Według nr werku z roku ok. 1969-1970. Średnica zegarka 37,5 mm bez koron (a więc dość spory).

pic001p.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

pic002bn.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

pic008s.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

pic004s.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

pic005xm.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

pic007c.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

pic006fo.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

No i tył... niestety makabrycznie wyglądał

pic003kw.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Trochę pracy .... no i już chyba nieco lepiej...

pic012x.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, Twoja kolekcja zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Winszuje.

 

Czekam z niecierpliwością na więcej zdjęć.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.